Wersja próbna

Oprogramowanie pomocy technicznej dla startupów oraz małych i średnich firm

Rozwijaj swoją firmę dzięki lepszej pomocy technicznej i obsłudze klienta. Rozwijaj się dzięki LiveAgent, najczęściej recenzowanemu i najlepszemu oprogramowaniu do pomocy technicznej dla małych i średnich firm w 2020 roku. Pozostań bliżej swoich klientów i pomagaj im szybciej dzięki LiveAgent.

logo klientow forbes
logo klientow airbus
logo klientow nascar
logo klientow usc
logo esky color
slido zielone
Kobieta trzymającająca w ręku smartfon

Stań się łatwo dostępny

Bez względu na to jak duży jest Twój startup, Twoi klienci, potencjalni inwestorzy lub partnerzy z tej samej branży będą mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem zwykłej poczty elektronicznej, centrum telefonicznego lub bardzo wygodnego czatu na żywo w czasie rzeczywistym. Wykorzystaj możliwości czatu na żywo oraz uniwersalnej skrzynki odbiorczej i zamień każdą okazję w wartościowe doświadczenie. Każda wiadomość się liczy i każda wiadomość może zrobić różnicę.

Usprawnij swój codzienny przepływ pracy

Startupy oraz małe i średnie firmy, zwykle stanowią największą część narodowej gospodarki a także mają największy udział w PKB. Te firmy mogą różnić się midzy sobą wielkością oraz kilkoma innymi czynnikami, jednakże, jest coś co je łączy. Każda firma chce mieć lojanych i usatysfakcjonowanych klientów. Wdrożenie wielokanałowego oprogramowania dla pomocy technicznej może mieć znaczący wpływ na wykonywanie codziennych zadań w firmie. Wykorzystaj potencjał zaawansowanych funkcji automatyzacji, takich jak reguły czasowe, automatyczna dystrybucja połączeń i wiele innych. Zainwestuj zaoszczędzony czas w ważniejsze aspekty swojej firmy. 

Uporządkuj swoje projekty
Ucz się na podstawie danych i spostrzeżeń klientów

Pomóż swoim przyszłym współpracownikom

Potencjalni kandydaci szukający pracy, mogą być niepewni czy powinni wysłać CV i wahać się czy aplikować na stanowisko. Czasami nie wystarczy opublikowanie oferty pracy ze szczegółowym opisem, w głowie kandydata może pojawić się kilka dodatkowych pytań. Zapewnij bezproblemową i natychmiastową pomoc swoim przyszłym współpracownikom, dzięki naszemu czatowi na żywo w czasie rzeczywistym i pomóż im wykonać właściwy ruch!

Najlepszy klient to zadowolony klient

Oferujemy usługi bezpiecznej migracji z większości popularnych platform dla pomocy technicznej.

odznaki

Jakie korzyści uzyska Twój startup, mała lub średnia firma po wdrożeniu LiveAgent?

Obsługa klienta dostępna 24/7

Świetna obsługa klienta dostępna 24/7

Rosnący trend zwiększonej produktywności

Oszczędność czasu oznacza większy zwrot z inwestycji

Torba z pieniędzmi i moneta

Mniejsze koszty dzięki przystępnej cenie

Zwiększona satysfakcja i lojalność klientów

Wieksza satysfakcja i lojalność klientów

Klient wystawiający recenzje usłóg na telefon komórkowy

Wieksza satysfakcja klientów

W jaki sposób możesz sprawić, że Twoja mała lub średnia firma bądź startup, jednocześnie bedzie bardziej wydajna, obniży koszty i poprawi satysfakcję swoich klientów? Skorzystaj z wielokanałowego rozwiązania LiveAgent, zapewnij doskonałą obsługę klienta na wszystkich głównych kanałach komunikacji i wyposaż swoich agentów w najnowocześniejsze funkcje.

Zapłać mniej za więcej funkcji

Istnieje wiele rozwiazań, w które startupy oraz małe i średnie firmy mogą zainwestować swój czas i pieniądze. Te wydatki często kumulują się bardzo szybko. W LiveAgent uważamy, że powinieneś być w stanie wybrać tylko te funkcje, które najlepiej pasują do Twojego modelu biznesowego, a Ty zawsze powinieneś mieć do wyboru różne opcje, a nie tylko ograniczenia.

Lepsza obsługa klienta za mniej pieniędzy
Call center będące częścią oprogramowania help desk

Domknij więcej sprzedaży w czasie rzeczywistym

Z oprogramowaniem dla pomocy technicznej LiveAgent, możesz zapomnieć o konieczności korzystania z usług czatu od różnych dostawców. Czat na żywo to integralna część LiveAgent, która posiada zaawansowaną automatyzacją, gotowe formularzame, załączniki, kwestionariusze satysfakcji oraz pełną personalizacją.

Najbardziej przystępna cena

Skorzystaj z naszych profesjonalnych rozwiązań dla pomocy technicznej za stałą miesięczną kwotę, bez ukrytych opłat i długoterminowych zobowiązań. Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich dostępnych funkcji, zarejestruj się na 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Na co czekasz? Zacznij zwiększać szybkość reakcji już dziś!

Package Name

Darmowy plan

Zawsze darmowe konto LiveAgent zawierające pewne ograniczenia

0 /msc
Package Name

Ticket

Najlepsze rozwiązanie dla małych agencji i przedsiębiorców

15 /msc

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamaha, O2 i Oxford University? Dokładnie tak… LiveAgent!

Wypróbuj już teraz za darmo Karta kredytowa nie wymagana

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.