Wersja próbna

Oprogramowanie Helpdesk dla branży motoryzacyjej

Zapnij pasy i wyprzedź konkurencję dzięki LiveAgent – najlepszemu oprogramowaniu do pomocy technicznej i czatu na żywo.

logo klientow forbes
logo klientow airbus
logo klientow nascar
logo klientow usc
logo esky color
slido zielone

Idealna obsługa klienta

Każdy klient jest inny, bo inne są też jego potrzeby. Lepiej na początku poznać oczekiwania, niż podawać błędne informacje. LiveAgent dla dealerów samochodowych zapewnia wiele opcji kontaktowania się z przyszłymi lojalnymi klientami – za pośrednictwem czatu na żywo w czasie rzeczywistym, umieszczanego na Twojej stronie internetowej; wbudowanego centrum obsługi telefonicznej lub staromodnych wiadomości e-mail. Dzięki tym różnym opcjom możesz najlepiej zadbać o swoich lojalnych klientów.

automobilowy1
automobilowy2

Zapewnij szybkie odpowiedzi

Podobnie jak samochody, które sprzedajesz swoim klientom, stają się coraz szybsze, odpowiedzi na pytania klientów też powinny być szybciej do nich dostarczane. Regularne e-maile są częścią historii, podobnie jak samochody zbudowane na silniku parowym. LiveAgent dla dealerów samochodowych może dostarczyć odpowiedzi w czasie rzeczywistym za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy umieścić LiveAgent na swojej witrynie motoryzacyjnej. A wiesz, co jest najlepsze? Dzięki projekcji w czasie rzeczywistym możesz zobaczyć, co piszą Twoi klienci, jeszcze zanim nacisną przycisk Enter. Czy to nie jest świetne rozwiązanie?

Szybciej osiągnij 1. miejsce

Twoja konkurencja nigdy nie śpi. Cóż, szczerze mówiąc, żadna konkurencja nie śpi. Zdobądź pierwsze miejsce jako zwycięzca i usatysfakcjonuj swojego klienta dzięki świetnemu oprogramowaniu help desk. Pamiętaj, że „Zwycięzca bierze wszystko”. Bądź nim! Wejdź na podium z LiveAgent dla dealerów samochodowych.

automobilowy3

Ponad 21 tysięcy biznesów nie może się mylić

Zobacz nasze historie sukcesu i referencje oraz odkryj pozytywny wpływ wdrożenia oprogramowania help desk do przemysłu motoryzacyjnego

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamaha, O2 i Oxford University? Zgadłeś… to LiveAgent!

Wypróbuj teraz za darmo Nie wymagamy karty kredytowej

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.