Czat na żywo dla branży motoryzacyjnej

Zaskocz swoich klientów i zwiększ ich satysfakcję.
 • ✓ Brak opłat konfiguracyjnych   
 • ✓ Obsługa klienta 24/7    
 • ✓ Nie wymagamy karty kredytowej    
 • ✓ Analuj w dowolnym momencie
Animacja Nagłówka
Oprogramowanie do obsługi klienta

Przyszłość przemysłu motoryzacyjnego rysuje się w jasnych barwach.

W związku z szybkim postępem technologicznym w produkcji samochodów salony samochodowe koncentrują się na unowocześnianiu obsługi klienta i sprzedaży samochodów przez Internet.

Coraz większa liczba klientów przeprowadza własne badania online, zanim wejdzie do salonu osobiście.

Witryna internetowa salonu samochodowego to już nie tylko miejsce, w którym można znaleźć informacje kontaktowe. Jest to teraz wyrafinowany cyfrowy showroom, ze wszystkimi korzyściami i wyborami jako fizyczny.

Podobnie jak w fizycznym salonie, twoi potencjalni klienci i klienci muszą być witani i prowadzeni przez przystępnych, przyjaznych i kompetentnych asystentów.

Jak więc możesz zwiększyć sprzedaż online i zwiększyć poziom satysfakcji klientów oraz czas reakcji?

Rozwiązaniem, którego szukasz, jest czat na żywo .

Czy jesteś gotowy, aby wrzucić bieg?

Czym jest czat na żywo?

Cała ścieżka klienta zostaje zdigitalizowana. Dzięki smartfonom i innym inteligentnym urządzeniom ludzie są „włączeni” wszędzie i o każdej porze dnia, zwłaszcza pokolenie millenialsów.

Zakup samochodu to dla wielu klientów wydarzenie emocjonalne i osobiste. Od pierwszego samochodu po najnowszy model, klienci poświęcają czas i dokładnie rozważają wszystkie opcje, zanim zdecydują się na pojazd swoich marzeń.

Współcześni konsumenci chcą inteligentnego wsparcia online i spersonalizowanego podejścia przy rozważaniu zakupu nowego samochodu.

Dzięki oprogramowaniu do czatu na żywo możesz pomóc im w drodze i znacząco wpłynąć na podejmowanie decyzji.

LiveAgent Live Chat Demo | Live Agent02:16Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo
Live Agent

W przeszłości czat był dość prosty. Wraz ze zmianą wymagań klientów i zmianą nawyków zakupów online, oprogramowanie do obsługi czatu na żywo rozwija się coraz częściej.

To, co kiedyś było jedną z opcji komunikacji z firmą, jest obecnie oczekiwaniem i najpopularniejszym kanałem.

Gdzie zaczynasz?

Każda rozmowa rozpoczyna się od kliknięcia przycisku czatu na żywo . Czasami nazywany widżetem czatu na żywo, to mały dymek osadzony na stronie internetowej, zwykle w prawym dolnym rogu.

Najczęstsze miejsce docelowe znajduje się na stronie głównej lub na stronach produktów, ale zalecamy umieszczenie go na stronach, które generują największy ruch lub mają jakąś strategiczną wartość.

Przykład przycisku czatu dla salonu samochodowego (kliknij, aby powiększyć)

Zamiast dzwonić lub odwiedzać dealerów i umawiać się na spotkanie, aby porozmawiać z kimś twarzą w twarz, klienci mogą porozmawiać na żywo z przedstawicielem online.

Dealerzy mogą również przekazywać klientom informacje, których mogą nie znać lub których mogą się nie spodziewać (na przykład dealer może być w stanie powiedzieć, czy gwarancja producenta obejmuje określony pojazd lub czy masz duże szanse na uzyskanie pożyczki na samochód).

Przykład rozmowy na czacie (kliknij, aby powiększyć)

Uczucie, że jedziesz nowym samochodem w trasę, wyzwala emocje związane z wolnością.

Aby dopasować się do tego uczucia, LiveAgent oferuje swobodę dostosowywania widżetu czatu, aby pasował do wizerunku i stylu Twojej marki oraz aby Twoja witryna była wizualnie dynamiczna i żywa.

Możesz wybierać spośród najpopularniejszych wstępnie zaprojektowanych szablonów w galerii przycisków czatu lub możesz utworzyć niestandardową ikonę czatu.

Każda opcja jest w pełni dostosowywana do wyglądu mobilnego, dzięki czemu możesz zachować spójność projektu na dowolnym urządzeniu.

Dobrym pomysłem jest zaplanowanie z wyprzedzeniem i zaprojektowanie skryptu odpowiedzi dla zespołu pomocy na czacie, który będzie śledzony, gdy klient prosi o pomoc za pośrednictwem czatu.


Ułatwiliśmy Ci to i przygotowaliśmy kilka szablonów tutaj .

W jaki sposób czat na żywo uzupełnia wsparcie telefoniczne, e-mailowe i sprzedaż?

Jedną z najczęstszych skarg klientów jest to, że nie mogą otrzymać odpowiedzi od razu, kontaktując się z obsługą klienta telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Każde opóźnienie może oznaczać utratę klientów i spadek sprzedaży.

Czynniki obejmują od niewystarczającej liczby pracowników po brak odpowiedniego oprogramowania pomocy technicznej .

W porównaniu z telefonem i pocztą e-mail, wdrożenie czatu na żywo może złagodzić wyzwania związane z obsługą klienta.

Pracownicy czatu mogą zapewnić natychmiastowe wsparcie klientom za pośrednictwem czatu na żywo i w czasie rzeczywistym. Koniec z czekaniem na odpowiedź.

Co więcej, agenci mogą obsługiwać wiele czatów jednocześnie. W tradycyjnych telefonicznych centrach obsługi przedstawiciele obsługują telefon lub pocztę e-mail, ale rzadko jedno i drugie.

Aby zapobiec przepracowaniu zespołu wsparcia, możesz skonfigurować dystrybucję czatu i wybrać jedną z trzech automatycznych tras:

 • Losowe przypisanie
 • Dzwoń do wszystkich
 • Maksymalne wykorzystanie
Dystrybucja czatu
Przykład dystrybucji czatu (kliknij, aby powiększyć)

Aby zmniejszyć obciążenie pracą, możesz ustawić niższy lub wyższy priorytet dla określonego agenta, czas routingu, czas braku aktywności, a nawet czas oddychania.

Na wypadek, gdyby prośby o czat stały się zbyt przytłaczające, możesz ustawić maksymalna długość kolejki . Po osiągnięciu limitu kolejki przycisk czatu automatycznie zmienia swoją dostępność w tryb offline lub jest całkowicie ukryty w Twojej witrynie.

Klikając przycisk offline, klienci aktywują i wypełniają formularz wstępnego czatu. Gdy Twój zespół wróci do pełnej sprawności, będzie miał wszystkie niezbędne informacje i będzie mógł skontaktować się z klientem.

W ten sposób możesz zwiększyć wydajność swoich agentów i zapewnić odpowiedź na każde zapytanie.

A co najważniejsze, integrując się ze standardowymi platformami mediów społecznościowych , możesz nawiązać kontakt z klientami i zmniejszyć ryzyko braku odpowiedzi na wiadomości.

Podsumowując, czat na żywo jest bardziej opłacalną metodą komunikacji niż telefon lub e-mail z następujących powodów:

 • Skrócony średni czas oczekiwania
 • Najniższy wysiłek klienta
 • Zmniejszona liczba wiadomości przychodzących
 • Zwiększone zaangażowanie
 • Ulepszony projekt strony internetowej

Race ahead of your competition

Korzyści z czatu na żywo dla dealerów samochodowych

Przemysł motoryzacyjny jest sektorem wysoce konkurencyjnym. Dlatego oprócz produktów i cen możesz pokazać swoim klientom wartość poprzez obsługę klienta.

My definition of ‘innovative’ is providing value to the customer

Mary Barra – CEO of General Motors

Podróż klienta można rozpatrywać jako pięć charakterystycznych etapów:

 1. Świadomość
 2. Badania własne
 3. Konsultacja
 4. Zakup
 5. Zatrzymywanie

Aby przejść od etapu 1 do etapu 5, musisz zaoferować swoim klientom bezpośrednią komunikację ze swoim zespołem, zwłaszcza na wczesnych etapach cyklu sprzedaży.

Łączenie się z klientami za pośrednictwem czatu na żywo to wygodne rozwiązanie, które rozwiązuje problemy klientów na ich drodze przez lejek sprzedażowy.

Prowadząc klientów przez kolejne etapy, zrozumiesz ich potrzeby i otrzymasz liczne korzyści w zamian.

Benefits of Live Chat and How to Use It | Live Agent05:52Youtube video: Benefits of Live Chat and How to Use It
Live Agent

Przyjrzyjmy się czterem głównym zaletom korzystania z czatu na żywo w branży motoryzacyjnej.

Zbieraj najgorętsze leady


Twój salon samochodowy może nie być otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale nie oznacza to, że Twoi klienci nie będą odwiedzać Twojej witryny. Nawet gdy jesteś offline, Twoi klienci powinni mieć możliwość wysłania Ci wiadomości.

Dodaj formularz kontaktowy do Twojej witryny i pozwól klientom wybrać dział, z którym chcą się skontaktować. W ten sposób możesz również zbierać cenne leady, nawet jeśli Twoja firma jest zamknięta, i wykorzystywać je później w swojej strategii e-mail marketingu.

Przykład formularza kontaktowego (kliknij, aby powiększyć)

Zmniejszony współczynnik odrzuceń

Skonfiguruj proaktywne zaproszenia do czatu na strategicznych stronach, takich jak strona płatności lub strona z cenami, w celu wzbudzenia zaangażowania i zwiększenia liczby konwersji na czacie na żywo.

Proaktywne zaproszenia do czatu to zautomatyzowane wyskakujące wiadomości, które umożliwiają kierowanie reklam do określonych rodzajów klientów, dostosowywanie promocji lub polecanie podobnych produktów. Proaktywne zaproszenia do czatu mogą zrobić wszystko.

Można utworzyć wiele zaproszeń do czatu dla różnych grup klientów, na przykład nowych i powracających klientów.

Przykład proaktywnego zaproszenia do czatu (kliknij, aby powiększyć)

W połączeniu z przeglądem czatów , możesz uzyskać kompleksowy wgląd w stan swojej platformy czatu, np. ilu odwiedzających stoi w kolejce, ilu agentów jest dostępnych lub sprawdzić czas spędzony przez klientów na przeglądaniu konkretnych strony.

Dzięki zebranym informacjom możesz aktywnie kontaktować się z klientami i zapraszać ich do czatu.

Mockup-Witryny przegląd monitoringu czatu
Przykładowy przegląd czatów (kliknij, aby powiększyć)

Na przykład, jeśli prowadzisz salon sprzedaży używanych samochodów, wiesz, jak czasochłonne i żmudne jest dla potencjalnych nabywców znalezienie odpowiedniej osoby na właściwej stronie internetowej. Ale dzięki czatowi na żywo możesz, że tak powiem, wyeliminować pośredników i skontaktować się bezpośrednio z potencjalnymi klientami.

Włączenie wielu funkcji do jednej strategii to świetny sposób na zmniejszenie współczynnika porzucania koszyka i przechwytywanie potencjalnych klientów do lejka sprzedaży.

Ulepszona analiza współczynnika konwersji

Powiedzmy, że chcesz poznać rzeczywiste dane konwersji z czatu na żywo. Dzięki LiveAgent możesz. Aktywacja wtyczki śledzenia osadzonego czatu pozwala zmierzyć ogólny wpływ czatu na żywo na konwersje. W ten sposób lepiej zrozumiesz przychody, jakie generuje czat na żywo.

Wbudowane śledzenie czatu
Przykład wbudowanego śledzenia czatu (kliknij, aby powiększyć)

Ale to nie wszystko. Jeśli chcesz przejrzeć działania związane z obsługą klienta, możesz wygenerować do 11 raportów obsługi klienta . Wyniki mogą ujawnić możliwości poprawy.

funkcja-raportow-LiveAgent
Przykładowe raporty (kliknij, aby powiększyć)

Pielęgnuj długotrwałe relacje

Dzięki LiveAgent możesz także zbudować forum społecznościowe i bazę wiedzy , w której klienci mogą uzyskać dostęp do artykułów, komentarzy, a nawet wnieść swój wkład. To świetny sposób na zapewnienie wsparcia nawet tym klientom, którzy preferują samoobsługę.

mockup-forum
Przykładowe forum społecznościowe (kliknij, aby powiększyć)

Zwiększ swoje zaangażowanie w mediach społecznościowych

Niewykorzystanie siły, jaką media społecznościowe mogą mieć w zakresie ROI biznesowego , jest błędem, który wciąż popełnia wiele firm.

W dzisiejszych czasach ludzie używają mediów społecznościowych do wszystkiego i logiczne jest posiadanie narzędzia do czatowania, którego mogą używać do łączenia się z Twoim dealerem.

Zintegruj platformy mediów społecznościowych do pulpitu nawigacyjnego LiveAgent i odpowiadaj na każdą wzmiankę, post lub recenzję.

Add new fuel to your customer service

Najważniejsze funkcje czatu na żywo dla salonów samochodowych

Każdy pracownik czatu odgrywa istotną rolę w obsłudze klienta. Ich wysiłki, profesjonalna etykieta i interakcje są tym, co ostatecznie prowadzi do pozytywnego wyniku.

Etiquette in Live Customer Support | Live Agent01:13Youtube video: Etiquette in Live Customer Support
Live Agent

Chociaż marketing może nie być bezpośrednio zaangażowany, satysfakcjonujące wrażenia konsumenckie są korzystne dla marketingu generowania potencjalnych klientów. Jeśli klienci otrzymują doskonałą obsługę, chętniej udostępniają swoje dane kontaktowe.

Ale nawet jeśli Twoi agenci czatu są ściśle skoncentrowani na obsłudze klienta w relacji, niezbędne jest szkolenie dotyczące korzystania z czatu na żywo i jego funkcji w celu stworzenia niezapomnianego i spersonalizowanego doświadczenia.

Ze względu na anonimowy charakter sesji czatu, agenci mogą czasami dopuścić się niedbalstwa i nie zwracać uwagi na to, że po drugiej stronie znajduje się inny człowiek. I to właśnie ta ludzka interakcja odróżnia czat na żywo od chatbota.

Więc które funkcje są idealne do spersonalizowanej obsługi klienta?

Widok pisania w czasie rzeczywistym

Zachwyć klientów szybkimi i dokładnymi odpowiedziami na ich pytania, jeszcze przed wysłaniem. W jaki sposób? Dzięki widokowi pisania w czasie rzeczywistym agenci mogą obserwować, co pisze klient w czasie rzeczywistym, i przygotowywać swoją odpowiedź.

Pisanie w czasie rzeczywistym
Przykład widoku pisania w czasie rzeczywistym (kliknij, aby powiększyć)

Odwiedzający online

Bycie przygotowanym z wyprzedzeniem jest zawsze dobrą strategią. Monitoruj zachowanie gości online , z jakiego kraju pochodzą lub jaki jest ich adres IP i wykorzystaj zdobyte informacje w rozmowie na czacie.

Przykład odwiedzających online (kliknij, aby powiększyć)

Czat Video

Funkcja, która naprawdę ucieleśnia filozofię osobistej interakcji. Jeśli chcesz, aby Twoi klienci mogli korzystać ze sklepu online, nie wybierz czat wideo .

Umieść przycisk czatu wideo na żywo w swojej witrynie i używaj go do wspólnego przeglądania z klientami.

Oparta na przeglądarce czatu wideo w czasie rzeczywistym
Przykład czatu wideo (kliknij, aby powiększyć)

Wstępnie zdefiniowane odpowiedzi i gotowe odpowiedzi

Te odpowiedzi chronią agentów przed potencjalnymi błędami gramatycznymi i utrzymują spójny styl rozmowy.Wstępnie zdefiniowane odpowiedzi i gotowe odpowiedzi na rutynowe zapytania klientów pozwalają zaoszczędzić czas i zmagać się z tworzeniem nowej odpowiedzi na każde pytanie.

Widżety czatu w wielu językach

Jeśli masz do czynienia z klientami międzynarodowymi, możesz zapewnić obsługę w wielu językach .

Skonfiguruj widżet czatu do preferowanego języka bazy klientów i kieruj komunikację do określonego agenta, który mówi w tym języku.

Przykład wielojęzycznego widżetu czatu (kliknij, aby powiększyć)

Ankieta przed czatem

Przed rozpoczęciem sesji czatu Twoi agenci mogą poprosić o dane kontaktowe klienta w ankiecie przed czatem .

Przykład ankiety przed czatem (kliknij, aby powiększyć)


Ankieta po czacie 

Zawsze jest miejsce na ulepszenia. Po każdej sesji klienci mogą ocenić wydajność agenta, wystawić opinię lub poprosić o transkrypcję.

Ankieta po czacie przekazuje wiadomość, że Twój dealer ceni opinie klientów.

Wewnętrzny czat

Utrzymuj komunikację wewnętrzną otwartą. Nawet agenci czasami potrzebują pomocy, a dzięki czatowi wewnętrznemu mogą kontaktować się z innymi agentami, wysyłając im prywatną wiadomość, a wszystko to podczas trwającego czatu.

Mockup-Czat wewnętrzny
Przykład czatu wewnętrznego (kliknij, aby powiększyć)

Accelerate your customer service

Czy powinieneś zlecić obsługę czatu na żywo?

Pracownicy wewnętrzni będą wiedzieć najwięcej o Twoich produktach i usługach, ale niektóre salony mogą w ogóle nie mieć budżetu lub wewnętrznego działu obsługi klienta.

Najlepiej, aby Twoi klienci byli obsługiwani przez Twojego bezpośredniego pracownika, tak jak w standardowym salonie.

Podstawową umiejętnością czatu na żywo jest szybkość. Klienci oczekują szybkiej odpowiedzi, a jeśli nie jest to możliwe, najlepiej zlecić outsourcing.

Przed outsourcingiem pracowników czatu na żywo do zewnętrznego zespołu obsługi klienta, najważniejszą częścią jest zmierzenie wydajności obsługi klienta. Możesz śledzić te wskaźniki obsługi klienta bezpośrednio z konta LiveAgent.

Nawet jeśli zlecasz zewnętrznym pracownikom czatu na żywo, nadal masz łatwy dostęp do plików swoich klientów dzięki uniwersalna skrzynka odbiorcza .

Przykład uniwersalnej skrzynki odbiorczej (kliknij, aby powiększyć)

Obsługiwane przez wbudowany CRM , każda sesja czatu lub wiadomość jest konwertowana na zgłoszenie i zapisywana w jednym miejscu.

Twój zespół outsourcingu może nadal pracować jako rozszerzenie Twojego salonu samochodowego, nie pozostawiając klientów w tyle. Powinno to również obejmować media społecznościowe.

Wielu zewnętrznych pracowników czatu jest doskonałymi przedstawicielami obsługi klienta i ekspertami w zadanym temacie.

Podsumowanie

Główny wniosek pozostaje ten sam – zawsze musi być ktoś, kto odpowie na pytania klientów. Jeśli możesz to zrobić na wielu platformach i błyskawicznie, zostaniesz nagrodzony lojalną bazą klientów i najlepszym zwrotem z inwestycji w każdym kanale komunikacji.

Jak zintegrować czat na żywo z witryną dealera samochodowego?

Integracja nie może być prostsza. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w programowaniu ani być wykwalifikowanym programistą, aby zintegrować czat na żywo ze swoją witryną.

Kiedy zarejestrujesz się i otrzymasz login do swojego konta LiveAgent, wszystko, co musisz zrobić, to po prostu skopiować i wkleić krótki kod HTML.


To wszystko – nie ma potrzeby pobierania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Jeśli jednak chcesz przeprowadzić integrację z oprogramowaniem innych firm , aby poprawić jakość obsługi klienta, możesz to zrobić dzięki integracji Native lub Zapier.

Funkcje bezpieczeństwa czatu na żywo

Żadna witryna internetowa nie może być postrzegana jako wiarygodna i godna zaufania bez odpowiednich funkcji bezpieczeństwa.

Ochrona danych i cyberbezpieczeństwo to najważniejsze priorytety dla każdego przedsiębiorstwa, które chce być postrzegane jako wiarygodne, godne zaufania i przyciągnąć lojalną bazę klientów.

Funkcje zabezpieczeń LiveAgent zapewnią dodatkową warstwę cyberbezpieczeństwa i ochrony danych dla Twojej firmy i klientów.

Oto funkcje bezpieczeństwa, które zapewnia LiveAgent:

Zasoby Bazy wiedzy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym oprogramowaniu do czatu na żywo, przejdź do strony akademii , aby uzyskać dodatkowe informacje lub odwiedź nasz portal obsługi klienta

Czat na żywo jako część wielokanałowego systemu pomocy technicznej

Konsumenci nie są zobowiązani do korzystania tylko z jednego kanału komunikacyjnego i często przeskakują z jednego do drugiego.

Czat na żywo to tylko część kompleksu systemu help desk, który zawierasystem zgłoszeń, call center, zarządzanie mediami społecznościowymi i wiele więcej.

Rozpocznij rozmowę przez telefon, kontynuuj przez e-mail i zakończ rozmowę na czacie – wszystko w jednym interfejsie.

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Kompletny help desk dla sprzedawców samochodów i jego funkcje umożliwiają obsłudze klienta wyższą produktywność i niezwykłe wyniki.

Zarejestruj się już dziś i zobacz wzrost przychodów i wyniku satysfakcji.

Look under the hood and discover all that LiveAgent has to offer

FAQ

What is live chat software?

Live chat software is a communication channel that the automotive industry can utilize and enhance its customer service efforts. It is a web-based instant messaging app in the form of a customizable chat button.

How live chat complements phone, email support, and sales?

Phone and email are unable to match the speed of service that live chat can. Compared to the phone call and email support, chat agents can handle multiple chats simultaneously and set up automatic route distribution, all in real-time. This leads to - reduced average waiting time, lowest-customer effort, decreased volume of incoming messages, increased engagement, and improved website design.

Benefits of live chat for car dealers

To show value to the customer during the five stages of the sales cycle, car dealerships can benefit from utilizing live chat. The four leading benefits:<br> Leads capture.<br> Decreasing bounce rate.<br> Improving conversion analytics.<br> The formation of long-lasting relationships<br> Enhanced social media presence.<br>

Key live chat features for car dealerships

By following the rules of chat etiquette, agents can deliver a positive and personalized experience. Not only that, but they can generate hot leads with features like real-time typing-view, online visitors, video chat, predefined answers, canned responses, multi-language chat, pre-chat survey, internal chat, or agent ranking.

Should you outsource your live chat support?

Track the customer service metrics before deciding to outsource your live chat operatives. If the results of the reports lead to outsourcing, you can still have access to your customers' profiles, all stored in the universal inbox.

How to integrate live chat to your automotive dealership website?

No additional software is required. Just sign up and login into your LiveAgent account. From there, you have to copy and paste an HTM code and integrate your live chat button on your website. If you want to enhance your customer service capabilities, you can integrate with other service systems.

Live chat security features

LiveAgent provides combined security features for the data protection and cybersecurity of its users: <p>BAN IPs<br> 2-step verification<br> HTTPS Encryption<br> Multiple Data Centers<br> GDPR<br> API security<br>

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Przełącz się z Hesk na LiveAgent i uzyskaj wielokanałowy system zgłoszeń, który obsługuje media społecznościowe i superszybki widget czatu na żywo.

Alternatywa dla Heska - LiveAgent

Większość respondentów poleca produkt LiveAgent jako lepszą alternatywę dla Kayako, z wieloma dodatkowymi korzyściami. Zespół wsparcia reaguje szybko i udziela rozwiązań. LiveAgent pomaga kategoryzować i śledzić charakter zgłoszeń klientów oraz umożliwia szybszą i dokładniejszą obsługę. Narzędzie przyspiesza komunikację z klientami, zwiększa satysfakcję i sprzedaż oraz poprawia czas odpowiedzi i współczynniki konwersji płatnych klientów. Jest to najlepsze narzędzie do czatu na żywo i jest polecane dla wszystkich zainteresowanych usprawnieniem obsługi klienta.

Usprawnij obsługę klienta dzięki możliwościom self-service oferowanym przez narzędzie help desk od LiveAgent. Daj swoim klientom możliwość samodzielnego rozwiązywania problemów - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzie self-service

Samoobsługa zwiększa produktywność, redukuje liczbę zgłoszeń i koszty operacyjne, oraz zwiększa satysfakcję klientów. Firma może skonfigurować portal samoobsługi, który umożliwia klientom dostęp do bazy wiedzy, forów społecznościowych, zgłoszeń i posiada przycisk opinii. LiveAgent oferuje w pełni funkcjonalny portal samoobsługi dla Twojej firmy.

Zapoznaj się z narzędziami do otrzymywania zgłoszeń, które są najczęściej używane na rynku. Wybierz idealne oprogramowanie i wznieś swoją obsługę klienta na księżyc.

Narzędzie otrzymywania zgłoszeń

Zwiększ zadowolenie klientów poprzez system obsługi zgłoszeń i zapewnienie wygody przez różne kanały komunikacji. Statystyki pokazują, że 80% konsumentów oczekuje szybkiej i skutecznej pomocy w obsłudze klienta. Warto też zadbać o szkolenie agentów i personalizację rozmów.

LiveAgent stanowi doskonałą alternatywę dla HelpSpot. Zapoznaj się z naszym niesamowitym wielokanałowym systemem obsługi zgłoszeń i rozpocznij bezpłatny okres próbny.

Alternatywa dla HelpSpot - LiveAgent

Firma LiveAgent otrzymała wiele pozytywnych opinii od użytkowników, którzy chwalą jej funkcjonalność i łatwość obsługi. Klienci zauważyli poprawę jakości obsługi dzięki zintegrowanym kanałom komunikacji, takim jak e-mail, media społecznościowe i telefon. Wprowadzenie LiveAgenta pomogło wielu firmom osiągnąć cel zwiększenia satysfakcji klientów i sprzedaży.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

×
Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo