Wersja próbna

Godziny pracy

Ty odpowiadasz za swój harmonogram. Możesz ustawić odpowiednie godziny pracy, aby obsłużyć swoich klientom. Nawet najlepsi agenci potrzebują przerwy i nie każda firma jest w stanie obsługiwać swój help desk 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli Twoje wsparcie nie działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nie ma sensu, aby Twój dział pomocy technicznej uwzględniał weekendy w Twoich poziomach SLA. W przeciwnym razie poniedziałkowe raporty SLA będą wyglądąć dość kiepsko. To samo dotyczy wakacji – nie chcesz, aby umowy SLA Twoich zgłoszeń się przedawniały, gdy nikt nie pracuje. Godziny pracyPrzykładowe godziny pracy. Ustawienie odpowiednich godzin pracy pozwoli agentom na chwilę wytchnienia, poinformuje klientów, kiedy będą dostępni i przygotuje ich na kontakt. Jeśli Twoi klienci nadal chcą się z Tobą skontaktować, mogą to zrobić, zostawiając Ci wiadomość. Zostanie utworzone zgłoszenie i będziesz mógł skontaktować się z klientami, gdy tylko będziesz dostępny.

Jak ustawić godziny pracy

Konfiguracja godziny pracy LiveAgent ustawia poziomy SLA tak, aby podejmowane były działania tylko w określonych okresach czasu z możliwością wykluczenia dni wolnych od pracy. Godziny pracyGodziny pracy Przykład Twój helpdesk działa w standardowych godzinach od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku. Jeśli zgłoszenie zostanie odebrane o godzinie 16:00 w piątek, to o godzinie 9:00 w poniedziałek będzie mieć wiek 1 godziny roboczej. Źródła wiedzy Dowiedz się więcej

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.