Wersja próbna

Zgłoszenia

system zgłoszeń to narzędzie lub oprogramowanie, które rejestruje, organizuje i zarządza zgłoszeniami obsługi klienta. W swej istocie system umożliwia firmom rozpatrywanie zgłoszeń klientów w szybszy i bardziej efektywny sposób.

Jakie są zalety korzystania z systemu zgłoszeń?

 • Bezproblemowe interakcje omnichannel
 • Efektywne rozwiązywanie zgłoszeń
 • Priorytetyzacja zgłoszeń
 • Poprawiona produktywność agentów
 • Monitorowanie i raportowanie SLA
 • Prawdziwe spostrzeżenia dotyczące danych
 • Lepsza jakość wsparcia i większa retencja klientów
 • Opcje samoobsługowe
 • Znaczne oszczędności (eliminacja konieczności stosowania aplikacji i oprogramowania innych firm dzięki przechowywaniu wszystkich wiadomości i informacji o klientach w jednej scentralizowanej lokalizacji)

Stand out from your competitors with a strong customer service culture

Obsługuj wszystkie zapytania klientów z jednego interfejsu. Zacznij ulepszać obsługę klienta dzięki bezpłatnemu 14-dniowemu okresowi próbnemu już dziś!

Rozpocznij darmowy okres próbny

Jakie wyróżniające funkcje ma oprogramowanie do obsługi zgłoszeń LiveAgent?

Uniwersalna skrzynka odbiorcza

Uniwersalna skrzynka odbiorcza LiveAgent usprawnia e-maile, rozmowy telefoniczne, wiadomości z mediów społecznościowych, zgłoszenia z bazy wiedzy i wiadomości na czacie na żywo w jednej wspólnej skrzynce odbiorczej. Umożliwia także użytkownikom odpowiadanie na wszystkie przychodzące wiadomości bezpośrednio ze skrzynki odbiorczej bez konieczności monitorowania lub logowania się do każdej odpowiedniej platformy.

funkcje-uniwersalnej-skrzynki-odbiorczej-liveagent
Pulpit obsługi zgłoszeń LiveAgent

Hybrydowe strumień zgłoszeń

Jedną z wyróżniających się funkcji LiveAgent jest hybrydowy strumień zgłoszeń , który umożliwia agentom śledzenie procesu rozwiązywania zgłoszeń przez klienta w wielu kanałach w tym samym wątku zgłoszeń. Oznacza to, że jeśli klient rozpocznie rozmowę na czacie na żywo, ale później zareaguje e-mailem lub telefonicznie, wszystkie trzy interakcje będą dostępne w ramach tego samego strumienia zgłoszeń.

Numery ID zgłoszeń, które można kliknąć

LiveAgent automatycznie przypisuje każdemu zgłoszeniu unikalny identyfikator (ID). Jeśli któryś z Twoich agentów utknął i musi poprosić o pomoc, może łatwo udostępnić współpracownikom identyfikator zgłoszenia, na który można kliknąć, który automatycznie przekieruje ich do samego zgłoszenia.

Zgłoszenia

CRM

LiveAgent oferuje wbudowany CRM, który umożliwia użytkownikom tworzenie niestandardowych pól CRM . Przechowuj wszystkie niezbędne informacje o swoich klientach, w tym poprzednie zakupy, zgłoszenia i unikalne spostrzeżenia na pulpicie zgłoszeniowym.

Ticket_Customer-insights-CRM

Wykrywanie kolizji agentów

System obsługi zgłoszeń LiveAgent ostrzega Cię za każdym razem, gdy wchodzisz na teren innego agenta. Na przykład, jeśli masz zamiar odpowiadać na zgłoszenie, nad którym pracuje inny agent, system automatycznie zaalarmuje Cię.

Wykrywanie kolizji agentów

Zautomatyzowana dystrybucja zgłoszeń

Dzięki oprogramowaniu do obsługi zgłoszeń LiveAgent wszystkie przychodzące wiadomości od klientów będą automatycznie przypisywane do odpowiedniego agenta pomocy technicznej, co eliminuje wszelkie nieporozumienia lub włóczęgi wśród personelu. Każdy agent będzie dokładnie wiedział, na które zgłoszenia musi odpowiedzieć, co skutkuje wyższym poziomem produktywności i większą wydajnością.

Zarządzanie SLA

System obsługi zgłoszeń LiveAgent będzie monitorował wszystkie Twoje zgłoszenia pod kątem SLA i powiadamiał Cię, gdy otrzymasz zgłoszenia od klienta VIP lub gdy zgłoszenia od klienta VIP ma się wkrótce pojawić.

SLA-level-LiveAgent
Ustawienia SLA

Tagi i filtrowanie

System obsługi zgłoszeń LiveAgent automatycznie organizuje wszystkie przychodzące zgłoszenia według kanału, priorytetu i daty otrzymania. Użytkownicy mogą również dodawać tagi do każdego zgłoszenia, aby ułatwić filtrowanie i uzyskać szybki przegląd zawartości każdego zgłoszenia.

Zgłoszenia

Prywatne notatki

Agenci mogą tworzyć prywatne notatki w wątkach zgłoszeń, które są widoczne tylko dla agentów. Prywatne notatki mogą służyć jako przypomnienia lub pomóc innym agentom w szybkim rozpatrzeniu zgłoszenia lub prośby klienta.

Zgłoszenia

Dzielenie i łączenie zgłoszeń

Ta funkcja może znacznie przyspieszyć czas rozwiązywania zgłoszeń. Jeśli otrzymasz wiele zgłoszeń dotyczących tego samego wydania od tej samej osoby, możesz łatwo połączyć zgłoszenia w jedno. Alternatywnie, jeśli otrzymasz jedno zgłoszenie, który wymaga uwagi dwóch działów (na przykład sprzedaży i IT), możesz podzielić zgłoszenie na dwie części, aby zapewnić maksymalną wydajność.

Zgłoszenia

Wewnętrzny czat i telefon

Podobnie jak w Gmailu , oprogramowanie zgłoszeniowe LiveAgent umożliwia czatowanie ze znajomymi online bezpośrednio w Twoim pulpicie nawigacyjny LiveAgent. Połączenia wewnętrzne są oczywiście dostępne.

Połączenie wewnętrzne

Reguły automatyzacji

Reguły automatyzacji zgłoszeń mogą uwolnić Twoich agentów od przyziemnych i powtarzalnych zadań. Tworząc reguły automatyzacji oparte na określonym czasie i wyzwalaczach, Twój system obsługi zgłoszeń będzie mógł wykonywać zadania, takie jak śledzenie wiadomości e-mail lub oznaczanie zgłoszeń jako spam.

Raportowanie

Oprogramowanie do obsługi zgłoszeń LiveAgent jest wyposażone w solidne narzędzia do raportowania i analizy danych. Generuj raporty wydajności, raporty zgodności SLA,

Zgłoszenia

Grywalizacja

Obsługa klienta może być powtarzalną i niewdzięczną pracą. Spraw, by było fajniej dzięki odznakom grywalizacji , poziomom i nagrodom. Twoi agenci będą mieli z czego oczekiwać każdego dnia, a zdrowy poziom konkurencyjności zwiększy ich wydajność pracy.

Zgłoszenia

Jakie kanały komunikacji można połączyć z systemem obsługi zgłoszeń LiveAgent?

 • Email
 • Czat na żywo
 • Telefon (można zarejestrować nieograniczoną liczbę numerów telefonów VoIP)
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter 
 • Viber 
 • Formularz kontaktowy
 • Portal klienta

Najlepsi klienci to zadowoleni klienci

Oferujemy usługi migracji concierge z najpopularniejszych rozwiązań obsługi technicznej.

Odznaki

Jak działa system obsługi zgłoszeń?

Za każdym razem, gdy Twoi klienci kontaktują się z Twoją firmą za pośrednictwem kanału, który łączysz z LiveAgent, system automatycznie wygeneruje nowe zgłoszenie do pomocy technicznej.

Jak to wygląda w praktyce?

Jeśli zastanawiasz się, czy Twoi klienci będą w stanie stwierdzić, że używasz oprogramowania zgłoszeniowego do odbierania ich telefonów, czatów na żywo, wiadomości Viber, tweetów lub e-maili, odpowiedź brzmi: nie. Zobacz, jak to działa w tym szczegółowym samouczku wideo.

Uruchomienie systemu zgłoszeń

Aby mieć pewność, że w pełni wykorzystujesz swój system obsługi zgłoszeń, musisz połączyć go ze wszystkimi kontami e-mail, profilami mediów społecznościowych i numerami telefonów. Musisz także umieścić nasz widżet czatu na żywo w swojej witrynie i utworzyć portal pomocy LiveAgent. Nie wiesz, jak to zrobić? Przeczytaj ten przewodnik wprowadzający .

 • Roman Bosch

  Roman Bosch

  Partly

  To przyjemność korzystać ze świetnego narzędzia, które usprawnia naszą obsługę klienta.

 • christine preusler

  Christine Preusler

  HostingAdvice

  LiveAgent umożliwia naszym agentom zapewnienie lepszego, szybszego i dokładniejszego wsparcia.

Zasoby bazy wiedzy

Zapoznaj się z pełną listą funkcji systemu obsługi zgłoszeń tutaj.

Gotowy do wypróbowania naszego renomowanego systemu obsługi zgłoszeń?

Odkryj, jak łatwo jest zapewnić spersonalizowaną, terminową i kompetentną pomoc techniczną za pomocą usługi LiveAgent. Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny już dziś . Nie wymagamy karty kredytowej.

Wypróbuj LiveAgent już dziś​

Oferujemy usługi migracji concierge z najpopularniejszych rozwiązań obsługi technicznej.

Ponad 3000 opinii Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Co to jest zgłoszenie?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “System obsługi zgłoszeń to narzędzie lub oprogramowanie, które rejestruje, organizuje i zarządza zgłoszeniami obsługi klienta. W swej istocie system umożliwia firmom rozpatrywanie zgłoszeń klientów w szybszy i bardziej efektywny sposób.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Jakie są zalety korzystania z systemu obsługi zgoszeń?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Bezproblemowe interakcje wielokanałowe, wydajne rozwiązywanie zgłoszeń, ustalanie priorytetów zgłoszeń, zwiększona produktywność agentów, monitorowanie i raportowanie SLA, wgląd w rzeczywiste dane, lepsza jakość wsparcia i większa retencja klientów. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Jak działa system zgłoszeniowy?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Za każdym razem, gdy Twoi klienci kontaktują się z Twoją firmą za pośrednictwem kanału połączonego z Twoim systemem obsługi zgłoszeń, system automatycznie przekształci wiadomość w zgłoszenie do pomocy technicznej.” } }] }

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo