Wersja próbna

Shopify

Czym jest Shopify?

Shopify to aplikacja ecommerce, która umożliwia tworzenie sklepów internetowych oraz sprzedaż produktów i usług. Obejmuje usługi i funkcje, takie jak wysyłka, marketing, płatności i narzędzia do angażowania klientów. Dzięki Shopify możesz łatwo założyć nowy sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż swojego produktu lub usługi.

Shopify to jedna z tych platform, z której powinien korzystać każdy przedsiębiorca. To łatwe w użyciu rozwiązanie eCommerce pozwala przedsiębiorcyom oszczędzić czas i pieniądze, dzięki czemu mogą skupić się na innych aspektach swojej działalności.

Jak możesz tego użyć?

Możesz skorzystać z integracji sklepu Shopify, aby zapewnić szybkie i wydajne wsparcie swoim klientom. Dzięki integracji i funkcjom poczty e-mail LiveAgent możesz śledzić wiadomości e-mail ze sklepu internetowego, zapewniać wsparcie telefoniczne klientom, ale także umieścić przycisk czatu na żywo w czasie rzeczywistym na swojej stronie internetowej, który umożliwia szybszą reakcję na działania.

Klienci będą mogli natychmiast skontaktować się z Tobą, aby zapytać o informacje o Twoim produkcie czy rozwiązać problemy. Może to znacznie poprawić zaangażowanie klientów, a także ich zadowolenie.

Korzyści

 • Zarządzaj swoimi klientami bez problemu
 • Zapewnij szybkie wsparcie klientom
 • Przycisk czatu na żywo zwiększa zaangażowanie i satysfakcję
 • Zamień potencjalnych odwiedzających w płacących klientów

Jak zintegrować Shopify z wtyczką LiveAgent

Korzystając z tej integracji, będziesz mógł zobaczyć zamówienia swoich klientów w sekcji szczegółów zgłoszenia na swoim koncie LiveAgent. Aby rozpocząć, postępuj zgodnie z instrukcjami integracji poniżej.

 • Na koncie LiveAgent przejdź do Konfiguracja> System> Wtyczki i kliknij przycisk Aktywuj w sekcji „Integracja Shopify”.
Shopify
 • Ta wtyczka może być używana we współpracy z prywatną aplikacją na Twoim koncie Shopify. Zaloguj się do panelu administracyjnego Shopify i przejdź do sekcji Aplikacje.
Shopify
 • W sekcji Aplikacje, kliknij „Zarządzaj prywatnymi aplikacjami”.
Shopify
 • Po tym przejdź do tworzenia nowej, prywatnej aplikacji.
Shopify
 • By móc używać LiveAgent ze swoim Shopify Store, musisz zezwolić na uprawnienia, które są domyślnie wyłączone. Kliknij „Sprawdź wyłączone uprawnienia interfejsu API administratora”.
Shopify
 • Przewiń w dół do „Tagi skryptów w plikach szablonów Twojego sklepu” i ustaw uprawnienia na „Odczyt i zapis”.
Shopify
 • Teraz będziesz mieć widoczny klucz API i hasło, które będzie wymagane później.
Shopify
 • Teraz wróć do pulpitu nawigacyjnego LiveAgent i wypełnij szczegóły, które są widoczne w poprzednim kroku.
Shopify

Jak zintegrować Shopify przez Zapier

Platforma integracyjna Zapier została stworzona z myślą o łatwej, szybkiej i intuicyjnej konfiguracji. Oprócz prostej integracji adresów e-mail, takich jak Gmail Google, może pomóc połączyć dwie aplikacje lub platformy za pomocą wyzwalaczy i akcji. Wyzwalacz w jednej aplikacji aktywuje akcję w drugiej, poprawiając przepływ pracy. Możesz utworzyć więcej niż jedną integrację oraz wybrać i skonfigurować je tak, aby działały tak, jak chcesz. Nie jest do tego wymagane doświadczenie w kodowaniu.

Strona integracji LiveAgent i Shopify w Zapier
LiveAgent + Shopify

Przejdźmy przez kolejne kroki. Jeśli nigdy wcześniej nie udało Ci się utworzyć żadnej integracji z Zapier, musisz się zarejestrować i założyć konto. Możesz to zrobić, klikając ten link. Kiedy skończysz, przejdź do strony integracji LiveAgent + Shopify w Zapier.

Wybierz wyzwalacz i akcję w narzędziu Zapier
Wybierz wyzwalacz i akcję

Po przewinięciu w dół możesz zobaczyć sekcję Połącz LiveAgent + Shopify w kilka minut. Tutaj możesz wybrać żądany wyzwalacz i akcję. Możesz wybrać z listy cokolwiek chcesz iutworzyć połączenie. Jako przykład pokażemy Ci integrację z wyzwalaczem Shopify “Nowy produkt” i działaniem LiveAgent “Nowa rozmowa”. Kiedy skończysz, kliknij niebieski przycisk pod spodem.

Wybrany wyzwalacz Shopify "Nowy produkt" i działanie LiveAgent "Nowa rozmowa"
Nowy produkt utworzy nową rozmowę

Teraz musisz skonfigurować swój wyzwalacz. Zaloguj się na swoje konto i zacznij ustawiać wyzwalacz. Proces jest dość łatwy i wymaga tylko kilka szczegółów.

Konfiguracja wyzwalacza Shopify w Zapier
Konfiguracja Shopify

Po zakończeniu zalecamy przetestowanie wyzwalacza, aby upewnić się, że działa tak, jak chcesz.

Test wyzwalacza Shopify w Zapier
Test wyzwalacza

Jedyne, co pozostaje Ci do zrobienia, to skonfigurowanie akcji. Wypełnij wymagane pola, takie jak e-mail. Jeśli chcesz dokładniej określić akcję, wypełnij także te pola, które nie są domyślnie wymagane.

Konfiguracja akcji LiveAgent w Zapier
Konfiguracja LiveAgent

Kiedy skończysz, zrób kolejny test integracji, aby sprawdzić, czy działa.

Pomyślny test integracji LiveAgent i Shopify
Pomyślny test integracji

Jeśli pomyślnie wykonałeś poprzednie kroki, integracja jest zakończona. Przetestuj ją i przejdź do sekcji produktów Shopify.

Sekcja produktów w Shopify
Produkty w Shopify

Utwórz nowy produkt

Tworzenie nowego produktu w Shopify
Tworzenie produktu

Zobacz swoje zgłoszenia w LiveAgent. Powiadomienie o wiadomości pojawi się w ciągu kilku sekund. Jeśli wszystko działa, pomyślnie udało Ci się połączyć ze sobą dwie aplikacje.

Nowe zgłoszenie, które zostało wysłane z Shopify po utworzeniu produktu
Nowa rozmowa w LiveAgent

Sprawdź inne funkcje i integracje, które pomogą Ci w kontaktowaniu się z potencjalnymi klientami czy zarządzaniu zamówieniami.

Back to Integrations Utwórz BEZPŁATNE konto

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo