Zakończmy złą obsługę za pomocą oprogramowania help desk

Zrób wrażenie na klientach szybkimi & kompetentnymi odpowiedziami.

 • ✓ Bez opłaty konfiguracyjnej
 • ✓ Obsługa klienta 24/7
 • ✓ Nie wymagamy karty kredytowej
 • ✓ Zrezygnuj w dowolnym momencie
Używane przez
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation

Oprogramowanie help desk, które przekona Twoich klientów

Zysk z wyższego poziomu wydajności agentów i utrzymania klientów lub (konwersji) dzięki naszemu wielokanałowemu oprogramowaniu pomocy technicznej. Stosunek ceny do wartości nie ma sobie równych. Dzięki ponad 180 funkcjom pomocy technicznej i ponad 40 integracjom nasze oprogramowanie jest idealnym rozwiązaniem dla firm każdej wielkości i branż. 

Usprawnij wszystkie kanały komunikacji i zarządzaj nimi z jednej wspólnej skrzynki odbiorczej firmy. Korzystaj z integracji z mediami społecznościowymi, nieograniczonej historii przeglądania zgłoszeń, nagrań rozmów, hybrydowych strumieni zgłoszeń i innych narzędzi zwiększających produktywność.

 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge

Odkryj zaawansowane narzędzie pomocy technicznej

Oprogramowanie pomocy technicznej IT firmy LiveAgent zbiera różne kanały komunikacji w ujednolicone zgłoszenia.
Peter Komornik

LiveAgent łączy doskonały czat na żywo, obsługę zgłoszeń i automatyzację, co pozwala na wyjątkową obsługę naszych klientów.

black Slido logo

Poznaj LiveAgent – wielokanałową platformę komunikacyjną

Zapewnij swojemu zespołowi odpowiednie narzędzie help desk, aby zwiększyć produktywność i spędzać mniej czasu na komunikacji z klientami. Dzięki LiveAgent Twoi klienci mogą kontaktować się z Tobą z dowolnego miejsca. Nie ma znaczenia, czy chcą wysyłać e-maile, przesłać zgłoszenie przez live czat, dzwonić czy kontaktować się z Tobą za pośrednictwem mediów społecznościowych – LiveAgent pozwala odpowiedzieć na wszystkie ich prośby z jednego miejsca.

System zgłoszeniowy

Czy trudno jest Ci śledzić i odpowiadać na wszystkie zapytania klientów? Klienci oczekują i wymagają szybkiej komunikacji z obsługą klienta na wielu platformach. Jednak zarządzanie obsługą klienta może stać się zdezorganizowane i chaotyczne, gdy nie masz systemu jakości. System zgłoszeniowy jest częścią każdego oprogramowania help desk wysokiej jakości. Funkcja obsługi zgłoszeń w LiveAgent zbiera zapytania klientów z wielu kanałów komunikacji i organizuje je w jedną uniwersalną skrzynkę odbiorczą. W ten sposób możesz odbierać wszystkie swoje e-maile, zapytania / wzmianki z mediów społecznościowych, połączenia, czaty na żywo i nie tylko na jednej platformie. Agenci byliby wtedy w stanie skutecznie obsługiwać komunikację z klientami, zapobiegając utracie lub braku odpowiedzi. System obsługi zgłoszeń online LiveAgent jest przyjazny dla użytkownika, co umożliwia agentom szybkie zapoznanie się z nim. Dodatkowo LiveAgent opracował system obłusgi zgłoszeń online jeszcze bardziej zwiększający automatyzację obsługi klienta. Na przykład automatyczna dystrybucja zgłoszeń, SLA, reguły automatyzacji i nie tylko. Daj więc szansę systemowi zarządzania zgłoszeniami i od razu zapewnij profesjonalną obsługę klienta.
Ticketing feature in Help desk software - LiveAgent
Live chat connections

Czat na żywo

Funkcja czatu na żywo może pomóc w zapewnieniu natychmiastowej obsługi klienta klientom lub odwiedzającym. LiveAgent oferuje najszybszą dostępną usługę czatu na żywo i nie ma ograniczeń co do liczby przycisków czatu, których możesz użyć . W ten sposób możesz zapewnić wsparcie dla adresów URL, w których odwiedzający potrzebują Twojej pomocy. Ponadto czat na żywo LiveAgent oferuje szeroką gamę inteligentnych funkcji. Na przykład funkcja maksymalnej długości kolejki automatycznie przestaje wyświetlać przycisk czatu, gdy kolejka klienta staje się zbyt długa . Proaktywne zaproszenia na czat to kolejna doskonała funkcja, która może pomóc pracownikom działu pomocy w komunikowaniu się z gośćmi, zanim jeszcze poprosić o pomoc. Zapewniając wcześniej pomoc, możesz przekształcić odwiedzających w płacących klientów. Chociaż możemy pochwalić się funkcjami czatu na żywo przez cały dzień, dokładną miarą sukcesu jest liczba generowanych konwersji. Dlatego LiveAgent opracował funkcję, która umożliwia Twojej marce pomiar skuteczności czatu na żywo w Google Analytics. Teraz czas na czat. Zaczynamy!

Call center

Wysokiej jakości platforma pomocy technicznej obejmuje również call center, ponieważ klienci nadal chcą kontaktować się z agentami przez telefon. W dzisiejszych czasach rozwiązania help desk oferują więcej niż tylko podstawowe call center. Centrum telefoniczne LiveAgent posiada zaawansowane funkcje, które pozwalają znacznie poprawić obsługę klienta przez telefon, takie jak połączenia wewnętrzne , połączenia wideo i przyciski połączeń. Ponadto system oferuje funkcje automatyzacji, które jeszcze bardziej usprawniają rozmowy z klientami. Na przykład IVR, Automatyczne oddzwanianie i Routing połączeń mogą zapobiec długiemu oczekiwaniu razy, odkąd klienci zostali skierowani do odpowiedniego działu. Jeśli jednak linia jest zajęta, mogą zażądać automatycznego oddzwonienia. Te proste procesy automatyzacji call center usprawniają przepływ pracy, jednocześnie zwiększając satysfakcję klientów. Ponadto, ponieważ call center jest integralną częścią oprogramowania help desk, pracownicy obsługi klienta mogą również przeglądać dane klientów z Integracja CRM opcja wewnątrz każdego zgłoszenia. Ogólnie rzecz biorąc, LiveAgent stworzył funkcje call center zapewniające doskonałą komunikację z klientem przez telefon, wykorzystując funkcje automatyzacji pomocy technicznej.
Unlimited call recordings in LiveAgent's call center software
Customer portal software - LiveAgent

Baza wiedzy

Baza wiedzy to repozytorium informacje wytwarzane przez firmę, wykorzystywane do pomocy klientom, gdy ich agenci są niedostępni. Opcje samoobsługowe stają się dziś coraz bardziej popularne wśród firm, ponieważ prawie 80% klientów woli korzystać z zasobów internetowych w celu znalezienia informacji. Bazy wiedzy są doskonałe zarówno do celów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Na przykład Twoja firma może utworzyć wewnętrzną bazę wiedzy do wprowadzania pracowników, aktualizacji lub innej ważnej firmy dane. Z drugiej strony możesz stworzyć publiczną bazę wiedzy, dzięki której Twoja firma może działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu help desk. Ponadto LiveAgent oferuje również wiele baz wiedzy dla firm, które chciałyby zróżnicować treści dla wielu marek. Nie czekaj, aż konkurencja się poprawi. Zamiast tego stwórz kompleksowe poradniki, instrukcje, kroki rozwiązywania problemów, artykuły z opisem narzędzi i obserwuj, jak Twoja firma w krótkim czasie poprawia satysfakcję klientów, utrzymanie, lojalność i sprzedaż.

Forum

Forum to kolejna doskonała opcja samoobsługi. Twoja firma może tworzyć forum LiveAgent zarówno do celów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Forum to miejsce, na którym ludzie mogą dzielić się swoimi opiniami, doświadczeniami, sugestiami i innymi informacjami dotyczącymi towarów lub usług. Dzięki wewnętrznemu forum Twoi agenci mogą skutecznie i wydajnie rozwiązywać problemy związane z pracą. Na forum publicznym klienci mogą rozwiązywać swoje problemy z pomocą innych klientów. Po prostu klienci nie muszą kontaktować się z przedstawicielem klienta; mogą zadać pytanie na forum, aby znaleźć odpowiedź. Czasami istnieje już forum poświęcone konkretnym problemom, na którym klienci mogą po prostu przeczytać rozmowę i samodzielnie rozwiązać problem. Ogólnie rzecz biorąc, jest to doskonały sposób na natychmiastowe zwiększenie wsparcia.
Customer Forum in Customer portal software - LiveAgent
Customer portal software - LiveAgent

Portal klienta

Portal klienta lub innymi słowy portal samoobsługowy to świetny sposób na zapewnienie bezproblemowej obsługi klienta 24/7. Portal klienta LiveAgent umożliwia Twoim klientom logowanie się i dostęp/śledzenie ich zapytań. Dlatego nie muszą ponownie kontaktować się z pomocą techniczną w sprawie statusu swojego zgłoszenia. Klienci mogą również przeglądać historię zgłoszeń i dodatkowe informacje o produktach/usługach, które mają postać artykułów z bazy wiedzy lub są omawiane na publicznych forach. Ogólnie rzecz biorąc, portal samoobsługowy umożliwia tworzenie społeczności, która pomaga sobie nawzajem, dzieląc się wskazówkami i trikami, co poprawia satysfakcję klientów i lojalność wobec marki.

Zaawansowane funkcje help desk dla organizacji pracy

LiveAgent oferuje szereg prostych funkcji, które mają ogromny wpływ na ogólną wydajność Twojego zespołu.
woman chatting in shopping cart-illustration
Automatycznie udostępniaj swoje e-maile, czaty i rozmowy na podstawie predefiniowanych reguł lub źródła. Czytaj więcej…
LiveAgent - rules and workflow automation
Reguły to zbiór wyzwalaczy, które są wykonywane po spełnieniu warunków. Czytaj więcej…
Woman holding smartphone connected to Wi-Fi
Zapewnij swoim klientom funkcje callback, aby zwiększyć satysfakcję i zminimalizować wysiłek klientów Read more…
Woman brainstorming
Przekaż swoim agentom wszystkie informacje, których potrzebują, aby zapewnić konkretne i spersonalizowane usługi w każdym punkcie styku z klientami. Read more…
LiveAgent - Canned and Predefined Templates
Gotowe szablony wiadomości to predefiniowane odpowiedzi, które pomogą Ci szybciej reagować na zgłoszenia klientów. Czytaj więcej…
LiveAgent split merge tickets
Zbierz wiele wiadomości z różnych źródeł w jeden wątek. Czytaj więcej…

Najlepszy stosunek jakości do ceny​

LiveAgent to najczęściej oceniane i najwyżej oceniane oprogramowanie pomocy technicznej dla małych firm w 2019 i 2020 roku. Bądź bliżej swoich klientów i pomagaj im szybciej dzięki LiveAgent.
9$ miesiąc

Small business

 • Nieograniczona historia zgłoszeń
 • 3 adresy e-mail
 • 3 formularze kontaktowe
 • 1 klucz API
$29 miesiąc

Medium business

 • Wszystko to, co w planie Small, plus
 • 10 adresów e-mail
 • 3 przyciski czatu na żywo
 • Zarządzanie działami
0$ miesiąc

Darmowe

 • 7-dniowa historia zgłoszeń
 • 1 adres e-mail
 • 1 przycisk czatu
 • 1 formularz kontaktowy
LiveAgent - Mobile help desk application

Mobilna aplikacja help desk

Zainstaluj naszą aplikację dla systemu Android lub iOS, aby odpowiadać na żądania klientów, gdy jesteś poza biurem. Nie ma znaczenia, czy otrzymujesz od klientów e-maile lub telefony, aplikacja mobilna LiveAgent pozwala odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia.

W pełni wielojęzyczny

Pozwól zarówno pracownikom obsługi klienta, jak i klientom, używać ich ojczystego języka, by czuli się pewniej w komunikacji. LiveAgent jest przetłumaczony na ponad 40 języków i dodatkowo pozwala w pełni dostosować każdą literę lub akcent literowy w aplikacji.
Multilingual support in LiveAgent
girl sitting on beanbag browsing social media on tablet

Integracje social media

Obsługa klienta w mediach społecznościowych (SoMe) jest obecnie koniecznością. LiveAgent oferuje najpopularniejsze integracje z mediami społecznościowymi, dzięki czemu Twoja firma może szybko i bez opóźnień nawiązać kontakt z odbiorcami mediów społecznościowych. Na przykład możesz połączyć się z Facebookiem, Twitterem lub Instagramem poprzez prostą integrację.

Integracje z CRM

LiveAgent współpracuje z wieloma partnerami, aby umożliwić klientom włączenie platformy do zarządzania relacjami z klientami. Dzięki integracji CRM Twoi agenci będą mogli szybko i skutecznie uzyskać dostęp do danych klientów. Dzięki temu jesteś w stanie skutecznie rozwiązywać każde zapytanie klienta i jednocześnie tworzyć długotrwałe relacje z klientami.
Person drafting the integration flow
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Funkcje, których potrzebujesz

LiveAgent oferuje odpowiednią część funkcji oprogramowania pomocy technicznej, w tym system zarządzania zgłoszeniami z potężną automatyzacją, SLA, czat na żywo, sieci społecznościowe i wiadomości, call center, IVR, formularze kontaktów i centrum wsparcia. W tej chwili dostępnych jest ponad ponad 180 funkcji help desk i ponad 40 integracji!

LiveAgent dostosowuje się do Twojego biznesu

LiveAgent jako oprogramowanie help desk szybko dostosowuje się do potrzeb różnych modeli biznesowych. Dowiedz się, jak może pomóc Twojej firmie w obsłudze klienta.
Business bag - icon

Rozwiązania dla biznesu

Start-upy i Korporacje Enterprise Rząd Edukacja i NGO
Industry Solutions - icon

Rozwiązania dla sektorów

E-commerce i Usługi Travel i Zakwaterowanie Marketing i Telekomunikacja Rozrywka

Najczęstsze powody migracji firm do oprogramowania help desk

Znasz te problemy? Nasi klienci je rozwiązali, przechodząc do LiveAgent.

Opóźnione odpowiedzi do Twoich klientów

Zdarza Ci się przegapić ważne terminy, a priorytety w Twojej skrzynce odbiorczej nie spełniają swoich zadań? Skonfiguruj umowy SLA dla e-maili o wysokim priorytecie.

Problemy z zastąpieniem kogoś na urlopie

Twój kolega jest na wakacjach i musisz przejąć jego obowiązki? Uniwersalna firmowa skrzynka odbiorcza to najlepszy wybór w tej sytuacji.

Brak informacji o wydajności Twojego zespołu

Czy masz świadomość tego, co dzieje się w komunikacji Twojego zespołu? Analizuj wszystkie odpowiedzi Twojej firmę w jednym miejscu.

Ponad 30 tysięcy firm nie może się mylić!

Zobacz historie sukcesu i nasze referencje, aby dowiedzieć się, jak LiveAgent może usprawnić obsługę klienta i zwiększyć zadowolenie partnerów biznesowych.

Czym jest narzędzie help desk?

Oprogramowanie help desk zazwyczaj przechwytuje całą komunikację przychodzącą od klientów i przekształca ją w zgłoszenia, aby ułatwić efektywne zarządzanie. Twoi klienci używają różnych sposobów kontaktu, takich jak e-mail, telefon, komunikatory lub czat, więc utrzymywanie całej komunikacji w jednym miejscu pomaga pracownikom działu obsługi klienta lepiej zrozumieć problemy klientów i szybciej zareagować.
System zgłoszeń
LiveAgent - What is help desk software
Ultimate omni-channel help desk software experience

Kto korzysta z oprogramowania help desk?

Oprogramowanie help desk jest dla każdej firmy, która potrzebuje doskonałej obsługi klienta. Ogólnie rzecz biorąc, konkretne branże najczęściej korzystają z oprogramowania help desk, takie jak branża motoryzacyjna, branża rozrywkowa, branża e-sportowa, branża detaliczna, branża marketingowa i branża turystyczna. LiveAgent to internetowe rozwiązanie pomocy technicznej, z którego może korzystać praktycznie każda branża, ponieważ zostało zaprojektowane z myślą o korzyściach zarówno dla klientów, jak i obsługi klienta przedstawicieli jednocześnie. System śledzi, raportuje i automatyzuje zbędne zadania agentów, aby ich przepływ pracy był łatwiejszy i bardziej efektywny. Dzięki temu agenci są w stanie zapewnić wysokiej jakości obsługę klienta przy minimalnym opóźnieniu.

Jak oprogramowanie help desk może pomóc Twojej firmie?

Customer portal software - LiveAgent
Oprogramowanie help desk umożliwia pomoc klientom 24/7. W jaki sposób? Wystarczy utworzyć szczegółową baza wiedzy. Z naszych badań wynika, że prawie 70% klientów preferuje opcję samoobsługi. Samoobsługa jest szybka, wygodna i może zapewnić Twojej firmie przewagę nad konkurencją.
Connect Facebook with Help desk software - LiveAgent
Nie trać więcej czasu na przełączanie się między platformami, aby odpowiadać na zapytania klientów. Spraw, aby Twoi agenci i klienci byli zadowoleni, łącząc swój e-mail, czat na żywo, rozmowy telefoniczne, media społecznościowe i nie tylko w LiveAgent, i obserwuj, jak od razu poprawiają się interakcje z klientami.
Agent ranking feature in Help desk software - LiveAgent
Zawsze otrzymuj informacje o wydajności agentów, aby codziennie poprawiać się. Dane dotyczące wydajności zespołu w LiveAgent mogą zapewnić Twojej firmie praktyczny wgląd w obsługę klienta. W rezultacie możesz określić, czy potrzebne są dodatkowe szkolenia lub jak poprawić satysfakcję klienta.
Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent
Jednym ze sposobów na poprawę obsługi klienta jest docieranie do klientów przez cały czas przeglądania. Oprogramowanie obsługi klienta umożliwia przedstawicielom obsługi klienta kontakt za pośrednictwem proaktywnych zaproszeń na czat. W rezultacie Twoi agenci mogą zapobiec wysokiemu współczynnikowi odrzuceń, poprawić CX i ostatecznie zwiększyć lojalność klientów.
Chat distribution feature in Live chat software - LiveAgent
Aby zapewnić doskonałą obsługę klienta, Twoi agenci muszą być szybcy i wydajni. Jednak radzenie sobie z powtarzalnymi zadaniami może zająć dużo czasu. Automatyzacja zadań i tworzenie szablonów wiadomości za pośrednictwem systemu obsługi zgłoszeń pozwala im wykorzystać swój czas dla potrzebujących klientów.
Internal chat in Customer service software - LiveAgent
System pomocy technicznej umożliwia współpracownikom współpracę na wiele sposobów. Zespół obsługi klienta może komunikować się bezpośrednio wewnątrz zgłoszeń i bardzo szybko rozwiązywać problemy klientów. Ponadto zespół obsługi klienta może również czatować poza zgłoszeniami pomocy technicznej. Efektywna praca zespołowa wniesie Twoją obsługę klienta na profesjonalny poziom, co zaowocuje zadowolonymi klientami.
How to choose the right help desk software

Jak wybrać odpowiednie oprogramowanie help desk

Istnieje wiele rozwiązań help desk, różniących się od siebie funkcjami, ceną i zastosowaniem. Przy wyborze odpowiedniego oprogramowania, warto kierować się potrzebami firmy. Większość usługodawców oferuje w swoich serwisach podstawowe funkcje, takie jak zgłoszenia, czat i panel analityczny. Bardziej zaawansowane rozwiązania oferują dodatkowe opcje: automatyzację, wielojęzyczne wsparcie bazy wiedzy lub inny zestaw narzędzi wspierających współpracę. Możliwości LiveAgent są jednak znacznie większe! Zbudowaliśmy narzędzie call center bezpośrednio w platformie. Dodatkowo, umożliwiamy zbieranie i odpisywanie na wiadomości z wybranych platform społecznościowych bezpośrednio w panelu LiveAgent! W rezultacie, wszystkie zgłoszenia dostępne są z poziomu wspólnego, intuicyjnego panelu.

Porównanie narzędzi help desk

Na rynku istnieje całkiem sporo narzędzi help desk, więc wybór odpowiedniego rozwiązania może stanowić wyzwanie. Z LiveAgent wybór jest prosty: nasz system help desk łączy prosty interfejs użytkownika, zaawansowaną funkcjonalność i jasne zasady rozliczenia w cenie… kolacji dla dwojga.
Help desk software comparison - illustration

Wszystkie kanały obsługi klienta w jednym miejscu

Narzędzie help desk od LiveAgent integruje się z wieloma kanałami komunikacji i oferuje niemal 200 funkcji.
LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest dział pomocy IT?

Dział pomocy IT to dedykowany dział w firmie lub organizacji, który pomaga odpowiadać na pytania techniczne użytkowników.

Co to jest dział obsługi klienta?

Dział obsługi klienta to oprogramowanie, które pomaga zespołom obsługi klienta zarządzać przychodzącymi żądaniami i zapytaniami.

Jakie są różnice?Czy nie ma typów oprogramowania pomocy technicznej?

Każda firma ma inne preferencje i potrzeby. Tak więc istnieją różne rodzaje oprogramowania help desk. Niektóre preferencje obejmują wielkość firmy, funkcje obsługi klienta i liczbę agentów obsługi klienta. W rezultacie rynek oferuje oprogramowanie pomocy technicznej oparte na chmurze, lokalne oprogramowanie pomocy technicznej, oprogramowanie pomocy technicznej typu open source i oprogramowanie pomocy technicznej dla przedsiębiorstw.

Co to jest system obsługi zgłoszeń w obsłudze klienta?

System zgłoszeniowy to narzędzie do zarządzania służące do przetwarzania i archiwizowania zgłoszeń do obsługi klienta, znane również jako zgłoszenia. System obsługi zgłoszeń powinien być przyjazny dla użytkownika i być w stanie przechowywać wszystkie niezbędne informacje o użytkowniku.

Jaka jest różnica między helpdeskiem a biurem obsługi?

Terminy help desk i service desk są często używane zamiennie, chociaż mają różne znaczenia. Uważa się, że help desk jest bardziej skoncentrowany na naprawianiu błędów, podczas gdy service desk będzie również pomagał w zgłaszaniu zgłoszeń serwisowych (prośby o nowe usługi) i prośby o informacje (np.: Jak zrobić X?)

Kto korzysta z oprogramowania Help Desk?

Oprogramowanie Help Desk jest przeznaczone dla każdego, kto chciałby zapewnić doskonałą obsługę klienta w wielu kanałach. Mając to na uwadze, oprogramowanie jest używane przez przedsiębiorców indywidualnych, małe firmy lub duże korporacje. Dla każdej kategorii istnieją różne subskrypcje, więc możesz wybrać to, czego potrzebujesz lub wolisz.

Jakie są zalety oprogramowania helpdesk?

Korzyści biznesowe z wdrożenia oprogramowania help desk w Twojej firmie obejmują mniejsze koszty, ponieważ Twoi agenci będą w stanie efektywnie obsługiwać zapytania klientów z wielu kanałów. Co więcej, ponieważ Twoi przedstawiciele będą działać z jednego interfejsu, zaoszczędzi to im dużo czasu, co prowadzi do lepszego ogólnego doświadczenia klienta. Zadowolenie klienta jest celem oprogramowania help desk. Zadowoleni klienci mogą stać się lojalnymi klientami, a to może dać Twojej firmie przewagę konkurencyjną, której wszyscy szukają.

Jakie są podstawowe cechy help desku?

Zanim zdecydujesz się na oprogramowanie do obsługi klienta, musisz ocenić funkcje różnych opcji pomocy technicznej. Oto kilka podstawowych, na które należy zwrócić uwagę; Zautomatyzowana dystrybucja zgłoszeń, umowa SLA, zgłoszenia/notatki wewnętrzne, CRM zgłoszeń, wiadomości gotowe, zasady i integracje.

Dlaczego potrzebujemy systemu zgłoszeniowego?

Systemy zgłoszeniowe są potrzebne do zapewnienia wydajnej i ukierunkowanej obsługi klienta. Utrzymywanie obecności w wiadomościach e-mail, mediach społecznościowych, czatach na żywo lub rozmowach telefonicznych jest czasochłonne i nieefektywne. Systemy zgłoszeniowe gromadzą całą komunikację w jeden dashboard w postaci zgłoszeń. W ten sposób obsługa klienta staje się bardziej wydajna, ponieważ agenci mają lepszy przegląd wszystkich kanałów komunikacji na jednym pulpicie nawigacyjnym.

Artykuły powiązane zNarzędzie help desk
Świetna klientka rozpoczyna się od nowego oprogramowania portalu klienta. Rozpocznij darmowy 14-dniowy okres próbny LiveAgent. Buduj relacje i zwiększ sprzedaż oraz lojalność klientów.

Dedykowane centrum z oprogramowaniem portalu klienta

Portal klienta LiveAgent umożliwia skuteczną samoobsługę klientów poprzez bazy wiedzy i fora. Zapewnia także wewnętrzne zarządzanie wiedzą dla agentów obsługi klienta, ułatwiając komunikację i interakcje w zespole.

Zapoznaj się z narzędziami do otrzymywania zgłoszeń, które są najczęściej używane na rynku. Wybierz idealne oprogramowanie i wznieś swoją obsługę klienta na księżyc.

Narzędzie otrzymywania zgłoszeń

Użyj gotowych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, zwiększając satysfakcję klientów i zarabiając więcej. Zadbaj o zadowolenie klientów poprzez szybką i rzeczową obsługę zgłoszeń.

LiveAgent to omnichannel help-desk, który zbiera interakcje klientów z wielu kanałów, w tym z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych.

Bezstresowe oprogramowanie do obsługi mediów społecznościowych

LiveAgent oferuje rozwiązania dla firm z różnych branż, w tym dla startupów, korporacji, instytucji rządowych, edukacji i organizacji pozarządowych. Program pomaga organizacjom w dowolnym procesie obsługi klienta, od śledzenia całej komunikacji, po zarządzanie profilami w różnych sieciach społecznościowych. LiveAgent jest alternatywą dla bezpośredniego komunikowania się z klientami za pomocą mediów społecznościowych, które mogą być uciążliwe i rozproszone.

Wsparcie przez czat na żywo to kluczowe narzędzie w pozyskiwaniu nowych klientów. Załóż darmowe konto LiveAgent z czatem na żywo już dziś.

Pozyskuj więcej potencjalnych klientów dzięki czatowi na żywo

Oprogramowanie do czatu na żywo, takie jak LiveAgent, pozwala zwiększyć współczynniki konwersji, utrzymanie klientów i zaangażowanie. Dzięki funkcjom inteligentnego routingu, proaktywnych zaproszeń i analizy czatu, firma może poprawić obsługę klienta i zwiększyć efektywność.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

Start Free Trial x