Wersja próbna

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Wsparcie mediów społecznościowych w Twoim help desk

LiveAgent to wielokanałowe oprogramowanie pomocy technicznej, które gromadzi wszystkie interakcje z klientami z wielu sieci społecznościowych i organizuje je w jednym miejscu. Korzystanie z LiveAgent do obsługi klienta pozwala skupić się na najważniejszych zadaniach biznesowych przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu satysfakcji klienta.

Obsługa mediów społecznościowych przez LiveAgent jest szybka, wydajna i opłacalna. Wypróbuj już dziś.

logo klientow forbes
logo klientow airbus
logo klientow nascar
logo klientow usc
logo esky color
slido zielone

Pozwól LiveAgent obsługiwać wiadomości w mediach społecznościowych

Czy często rozpraszają Cię wiadomości w mediach społecznościowych od potencjalnych i obecnych klientów? Zapomnij o tym! Połącz wszystkie swoje kanały mediów społecznościowych z LiveAgent i korzystaj z zaawansowanej automatyzacji. Dzięki nieograniczonej historii i ujednoliconym wiadomościom uzyskasz potrzebne informacje o Twoich klientach.

Które kanały social media są zawarte w rozwiązaniu LiveAgent?

Facebook

Nasza integracja z Facebookiem eliminuje potrzebę monitorowania wielu urządzeń, kont i udostępniania danych logowania. Wszyscy agenci mogą odpowiadać na zgłoszenia z Twojej uniwersalnej skrzynki odbiorczej, więc nie musisz być zależny od administratora strony na Facebooku.

Korzystanie z integracji z Facebookiem jest łatwe. Po prostu połącz swoje strony na Facebooku z pulpitem nawigacyjnym LiveAgent. Wszelkie komentarze do Twoich postów lub wzmianki na Twojej stronie zostaną automatycznie zamienione na zgłoszenia, na które możesz odpowiedzieć, a następnie je zarchiwizować.

Facebook messenger chat app

Facebook Messenger

Integracja LiveAgent z Facebook Messenger umożliwia czatowanie w czasie rzeczywistym z klientami. Gdy Twoja strona na Facebooku otrzyma bezpośrednią wiadomość, jest ona natychmiast konwertowana na zgłoszenie (ticket) i umieszczana na pulpicie nawigacyjnym LiveAgent. Możesz łatwo odpowiedzieć, wysłać załączniki, a nawet nacisnąć przycisk „Lubię to”.

Twitter

Integracja LiveAgent na Twitterze umożliwia monitorowanie wszystkich @wzmianek o Twojej stronie lub dowolnych #tagów, które wybierzesz.

Połącz swoje konto na Twitterze z pulpitem nawigacyjnym LiveAgent i wybierz, które tagi i wzmianki chcesz monitorować. Wszystkie monitorowane tagi i wzmianki zostaną automatycznie zamienione na zgłoszenia i mogą być automatycznie przypisane do dowolnego działu, który wybierzesz. LiveAgent automatycznie pobierze wszystkie tweety z monitorowanymi słowami kluczowymi i możesz zacząć odpowiadać na nie z pulpitu nawigacyjnego.

Instagram

Integracja LiveAgent z Instagramem umożliwia przeglądanie i odpowiadanie na posty, w których Twoja marka została oznaczona lub wspomniana, a także odpowiadanie na wszelkie komentarze do Twoich postów. Dzięki uniwersalnej skrzynce odbiorczej LiveAgent masz wszystkie swoje zgłoszenia w jednym miejscu, więc nie ma potrzeby monitorowania wielu urządzeń lub kont. LiveAgent oszczędza czas agentów, zwiększa ich produktywność i skraca ich czas odpowiedzi na zapytania. Wypróbuj już teraz.

Viber

Integracja LiveAgent z Viber będzie dostępna już wkrótce. Umożliwi to odbieranie i odpowiadanie na wiadomości Viber w Twojej uniwersalnej skrzynce odbiorczej, a także przesyłanie wiadomości do kontaktów, które „śledzą” Twoją markę. Nadawanie wiadomości to świetne narzędzie dla firm, które chcą podzielić swoich klientów na grupy i wysyłać im ukierunkowane komunikaty marketingowe.

Przydatne funkcje przyspieszające obsługę mediów społecznościowych

Nie musisz spędzać godzin w mediach społecznościowych, aby w odpowiednim czasie odpowiadać swoim klientom.

Każda wiadomość z kanałów mediów społecznościowych trafi w to samo miejsce, co e-maile, czaty i rozmowy telefoniczne.

Wybierz spośród setek wyzwalaczy i warunków, aby zautomatyzować przepływ pracy i procesy.

Użyj określonych tagów lub oddzielnych działów do zarządzania kanałami wsparcia mediów społecznościowych.

Zwiększ swoją produktywność, używając gotowych wiadomości, dodając załączniki i wstawiając notatki.

Peter Komornik

LiveAgent łączy w sobie doskonały czat na żywo, system obsługi zgłoszeń i automatyzację, które pozwalają nam zapewniać wyjątkowe wsparcie naszym klientom.

Peter Komornik, CEO
logo slido czarne

Oprogramowanie w rozsądnej cenie

Przyjęliśmy inne podejście niż pozostałe oprogramowania na rynku. Niektóre kanały oferujemy jako dodatki, co pozwala zaoszczędzić pieniądze, zwłaszcza jeśli masz dużą liczbę agentów. Płać tylko za to, z czego korzystasz dzięki naszym przejrzystym cenom.

Add-on

Add-on

Płać za kanały social media tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz.

39 /miesiąc
All-Inclusive

All-Inclusive

Każda funkcja LiveAgent, w tym obsługa social media

39 /miesiąc

Buduj przewagę konkurencyjną

Usprawniając obsługę klienta społecznościowego w oprogramowanie pomocy technicznej, zyskujesz przewagę nad konkurencją. Klienci chcą się z Tobą łatwo kontaktować, bez konieczności zastanawiania się, który kanał jest najszybszy dla uzyskania odpowiedzi.

Pamiętaj, że stare, dobre e-maile są stopniowo zastępowane przez rzeczywisty czat na żywo, oprogramowanie call center i wiadomości w mediach społecznościowych. Dzięki LiveAgent możesz udzielać natychmiastowych odpowiedzi. Inwestycja w oprogramowanie do obsługi klienta pomoże Ci zapewnić szybkie, wygodne i bezproblemowe wsparcie.

Miej przewagę konkurencyjną

Ponad 30 000 firm nie może się mylić

Zobacz nasze historie sukcesu i referencje, aby dowiedzieć się, w jaki sposób LiveAgent może usprawnić obsługę klienta i zwiększyć zadowolenie partnerów biznesowych.

Korzystaj w dowolny sposób

LiveAgent dostosowuje się do wielkości firmy i branży. Pomagamy organizacjom wszystkich typów i rozmiarów. Sprawdź, co mają do powiedzenia na temat korzystania z naszego oprogramowania.

Aktówka

Rozwiązania dla biznesu

Start-upy & Korporacje

Enterprise

Instytucje rządowe

Edukacja & NGO

Rozwiązania dla przemysłu

Rozwiązania branżowe

Ecommerce & Usługi

Podróże & Zakwaterowanie

Marketing & Telekomunikacja

Rozrywka

Dlaczego warto korzystać z oprogramowania do obsługi klienta w social media?

Dlaczego firmy zaczęły komunikować się ze swoimi klientami za pośrednictwem oprogramowania do obsługi klienta, zamiast bezpośrednio w mediach społecznościowych? Właśnie dlatego, że monitorowanie różnych urządzeń, udostępnianie danych logowania i przełączanie kart jest nieefektywne. Czy poniższe punkty dotyczą Twojego biznesu?

008 pytanie

Brak całościowego poglądu

Nie wiesz, o czym była Twoja poprzednia rozmowa z klientem, ponieważ odbywała się na innym kanale? LiveAgent śledzi całą komunikację.

Stoper

Utrata cennego czasu

Czy zbyt często przełączasz się między innym oprogramowaniem i sprzętami? Pozwól LiveAgent wykonać pracę za Ciebie.

Odpowiedź na zgłoszenie

Brak szybkiej reakcji

Czy polegasz na natywnych powiadomieniach, aby wiedzieć, kiedy klienci kontaktują się poprzez social media? LiveAgent natychmiast powiadamia Cię o nowych interakcjach w panelu.

004 kierownictwo

Trudności zarządzania

Posiadasz wiele profili w różnych sieciach społecznościowych? Dzięki LiveAgent możesz zarządzać nimi wszystkimi z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Czym jest obsługa klienta w mediach społecznościowych?

Obsługa klienta w mediach społecznościowych jest stosunkowo nowym pojęciem. Jej głównym celem jest zebranie każdego przekazu i wzmianki o Twojej marce w różnych sieciach społecznościowych w jednym systemie, z którego możesz komunikować się ze swoimi odbiorcami.

Główną korzyścią obsługi social media w ramach systemu omni-channel jest podgląd interakcji klientów z różnych kanałów w tym samym miejscu. Ponadto każda wiadomość jest gromadzona w uniwersalnej skrzynce odbiorczej, a następnie przekształcana w ujednolicone zgłoszenia.

Czym jest obsługa klienta w mediach społecznościowych   kópia
Jak wybrać system wsparcia do social media

Jak wybrać system wsparcia mediów społecznościowych?

Jeśli chcesz zacząć wspierać swoich odbiorców w social media poza określonymi sieciami, możesz wprowadzić wszystkie wymagania dla systemu. W pierwszym etapie sprawdź, czy chcesz przenieść swoją komunikację e-mailową w to samo miejsce, w którym będziesz otrzymywać wiadomości z mediów społecznościowych.

Następnie możesz rozważyć zaoferowanie wsparcia poprzez live chat, dodanie centrum obsługi połączeń przychodzących lub samoobsługowe wsparcie poprzez bazę wiedzy. Wreszcie, możesz zdecydować się na portal klienta, gdzie użytkownicy mogą znaleźć wszystkie swoje prośby, przesyłać pytania na forum lub sugerować ulepszenia i przekazywać opinie.

Nie wahaj się, wypróbuj LiveAgent już dziś

LiveAgent jest najczęściej i najlepiej ocenianym oprogramowaniem pomocy technicznej dla małych i średnich firm w 2020 roku. Są ku temu powody. Zapewniamy światowej klasy oprogramowanie do pomocy technicznej, które gwarantuje bezproblemową obsługę zarówno Twojego zespołu, jak i klientów. Wypróbuj LiveAgent już dziś z naszym bezpłatnym 14-dniowym okresem próbnym lub przetestuj bezpłatną wersję LiveAgent. Będzie nam naprawdę miło współpracować z Tobą!

Nie wahaj sie, wypróbuj LiveAgent już dzisiaj
Porównanie obsługi mediów społecznościowych

Porównanie obsługi mediów społecznościowych

Jeśli szukasz najlepszego systemu pomocy technicznej z obsługą mediów społecznościowych, porównanie różnych alternatyw jest koniecznością. Wielokanałowy help desk zawiera znacznie więcej niż tylko łącza do mediów społecznościowych. Nawet jeśli nie potrzebujesz wszystkich funkcji, możliwość dodania określonego kanału w czasie, gdy Twoja firma się rozwija, jest niezbędna.

Co mówią liczby o wsparciu dla mediów społecznościowych?

kolejkowanie emaili

Wsparcie mediów społecznościowych

65% osób w wieku 18-34 lata uważa, że media społecznościowe są skutecznym kanałem obsługi klienta. Microsoft

Prędkościomierz

Czas odpowiedzi

48% konsumentów oczekuje odpowiedzi na pytania i skargi w mediach społecznościowych w ciągu 24 godzin. Statista

Połącz ulubionego dostawcę VoIP i kontakty

Bezproblemowe doświadczenie

Ponad 50% firm uważa zapewnianie bezproblemowego wsparcia w wielu kanałach za ich największy problem w obsłudze klienta. Incite Group​

call center oprogramowanie osadzone w chmurze

Cyfrowa a głosowa obsługa klienta

57% klientów wolałoby kontaktować się z firmami za pośrednictwem mediów cyfrowych, takich jak poczta elektroniczna lub media społecznościowe, zamiast korzystać z głosowej obsługi klienta. Ameyo

Lojalność wobec marki wynika z dobrej obsługi

Lojalność wobec marki wynika z dobrej obsługi

Przyjaźnie nastawieni pracownicy lub przedstawiciele obsługi klienta to dla 73% klientów czynnik, który sprawia, że konsumenci pozostają przy marce.

Zapewnienie pozytywnych doświadczeń może być łatwe, jeśli rozumiemy, co to naprawdę oznacza. Shep Hyken, ekspert w obsłudze klienta uważa, że przedstawiciele powinni odpowiadać na pytania terminowo, w spersonalizowany sposób i nigdy nie zapominać o zadawaniu dodatkowych pytań. Na przykład, jeśli klient prosi Cię o szybkie rozwiązanie problemu, zapytaj go, jak szybko można spełnić, lub obniżyć, oczekiwania.

Pamiętaj, lojalni klienci zwiększają zwrot z inwestycji, ponieważ zwykle kupują więcej.

Wszystkie kanały wsparcia w jednym miejscu

Oprogramowanie do obsługi klienta w mediach społecznościowych LiveAgent integruje się z wieloma kanałami komunikacji i oferuje prawie 200 funkcji.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

FAQ

Czym jest obsługa klienta w mediach społecznościowych?

Obsługa klienta w mediach społecznościowych polega na zapewnianiu obsługi obecnym i potencjalnym klientom za pośrednictwem platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Twitter. Obsługa klienta w mediach społecznościowych obejmuje odpowiadanie na bezpośrednie wiadomości, komentarze i wzmianki w ciągu 24 godzin.

Jak wykorzystać media społecznościowe jako narzędzie obsługi klienta?

Najlepszym sposobem wykorzystania mediów społecznościowych jako narzędzia do obsługi klienta jest traktowanie swoich kanałów mediów społecznościowych tak, jak oficjalnego zgłoszenia od klienta. Udzielaj szybkich, uczciwych i kompetentnych odpowiedzi na wszelkie wiadomości, komentarze lub wzmianki.

Dlaczego media społecznościowe są ważne dla obsługi klienta?

Media społecznościowe są ważne dla obsługi klienta, ponieważ umożliwiają firmom interakcję z odbiorcami. Firmy mogą łatwo informować swoich klientów o nadchodzących wydarzeniach, wyprzedażach lub zmianach. W ten sam sposób klienci mogą się kontaktować z firmą, dzielić komentarzami czy wątpliwościami. Jeśli pytania klientów pozostaną bez odpowiedzi, mogą oni rozważyć przejście do konkurencji

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamaha i O2? LiveAgent – bingo!

Wypróbuj za darmo już teraz! Nie wymagamy karty kredytowej

Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our privacy and cookies policy.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo