Wersja próbna

Szukasz narzędzi do słuchania społecznościowego?

Jeśli jeszcze nie korzystasz z narzędzi do monitorowania mediów społecznościowych (słuchania społecznościowego) jako części strategii marketingowej lub obsługi klienta, to najwyższy czas zacząć.

Słuchanie społecznościowe polega na monitorowaniu tego, co mówi się o Twojej firmie w Internecie. Zobacz, co myślą Twoi klienci, sprawdź czy Twoja konkurencja Cię nie krytykuje i oczernia, lub po prostu odpowiedz na pytania, które mogą mieć potencjalni klienci.

Słuchanie społecznościowego jest absolutną koniecznością!

logo klientow forbes
logo klientow airbus
logo klientow nascar
logo klientow usc
logo esky color
slido zielone
Definicja narzędzi do słuchania społecznościowego

Czym jest słuchanie społecznościowe?

Słuchanie społecznościowe, znane również jako monitorowanie mediów społecznościowych, to proces monitorowania cyfrowych rozmów lub wzmianek online o Twojej marce.

Jest to skuteczna strategia polegająca na gromadzeniu opinii oraz monitorowania tego co klienci myślą o Twojej marce, biznesie, produktach lub usługach.

LiveAgent jest narzędziem do słuchania społecznościowego

LiveAgent łączy się ze wszystkimi kanałami mediów społecznościowych i pobiera wszystkie komentarze, wiadomości oraz wzmianki o Twojej marce bezpośrednio do LiveAgent.

LiveAgent łączy się z:

LiveAgent jako doskonałe narzędzie do słuchania społecznościowego

Dlaczego ważne jest posiadanie narzędzi do słuchania społecznościowego?

Bezproblemowe wdrożenie

Aktywnie rozwiązuj problemy

Narzędzia do słuchania społecznościowego doskonale nadają się do proaktywnego rozwiązywania problemów. Przyjmij do wiadomości i zauważ, że Twoi klienci są sfrustrowani, zanim ich złe doświadczenia zaczną być widoczne dla innych i zaszkodzą Twojej firmie.

Recenzje i sugestie

Używaj pozytywnych wzmianek jako referencji

Słuchanie społecznościowe to nie tylko złe doświadczenia. Zaprezentuj pozytywne rzeczy, które klienci mają do powiedzenia o Twojej firmie. Nie ma nic lepszego niż autentyczna opinia!

Ucz się na podstawie danych i spostrzeżeń klientów

Uzyskaj wgląd w satysfakcję klientów

Słuchanie społecznościowe to świetne narzędzie, które daje ogólny ogląd tego, co mówi się o Twojej firmie w Internecie. Monitoruj, co mają do powiedzenia nie tylko Twoi klienci, ale także konkurencja.

Obsługa klienta w czasie rzeczywistym

Z łatwościa komunikuj sie z klientami

Odpowiadaj na tweety klientów, wiadomości na Facebooku lub komentarze na Instagramie bezpośrednio ze swojego narzędzia do słuchania społecznościowego. Nie trać czasu na logowanie i wylogowywanie się z różnych kont społecznościowych.

Słuchanie społecznościowe na Facebooku

Narzędzie do słuchania społecznościowego LiveAgent zbiera wszystkie wiadomości i komentarze na Facebooku pod Twoimi postami i przesyła je bezpośrednio do pulpitu nawigacyjnego LiveAgent. Stamtąd możesz łatwo odpowiadać, polubić, a nawet tworzyć nowe posty na swojej stronie na Facebooku.

Słuchanie społecznościowe na Twitterze

Monitoruj słowa kluczowe i odpowiadaj na tweety dotyczące Twojego konta. Dzięki narzędziu do monitorowania społecznościowego LiveAgent nigdy więcej nie przegapisz tweetów o swojej firmie.

Po prostu skonfiguruj słowa kluczowe, które chcesz monitorować, a wszystkie tweety zawierające te słowa zostaną automatycznie przesłane na Twoje konto LiveAgent w formie ticketów.

Słuchanie społecznościowe na Instagramie

Wszystkie komentarze do Twoich postów lub postów, które zawierają wzmianki o Twoim koncie, zostaną automatycznie przesłane do LiveAgent. Odpowiadaj bezpośrednio z LiveAgent bez konieczności przeglądania tysięcy powiadomień w telefonie.

LiveAgent porządkuje wszystkie komentarze i zapytania według ważności i czasu ich postowania.

Więcej niż narzędzie do słuchania społecznościowego

E-mail w skrzynce odbiorczej

Ticketowanie

Uporządkuj wszystkie zapytania z różnych kanałów komunikacji w jednej wspólnej skrzynce odbiorczej.

Dymki czatu na żywo

Czat na żywo

Rozmawiaj z klientami i osobami odwiedzającymi Twoją witrynę, na czacie w czasie rzeczywistym. Skorzystaj z proaktywnych zaproszeń do czatu i wielu innych.

Centrum telefonicznej obsługi klienta

Telefon

Zbuduj całkowicie wirtualne centrum telefoniczne ze złożonymi drzewami poleceń IVR(interaktywne menu głosowe) i przekierowywaniem połączeń jako integralną część obsługi technicznej.

Baza wiedzy

Portal wsparcia technicnzego

Twórz oszałamiające portale dla klientów oraz bazy wiedzy dzięki którym Twoi klienci będą w stanie sami rozwiązać problemy.

Peter Komornik

LiveAgent łączy doskonały czat na żywo, ticketowanie z automatyzacją która pozwala nam zapewnić wyjątkowe wsparcie naszym klientom.

Peter Komornik, CEO
logo slido czarne

Powody, dla których firmy przechodzą do LiveAgent

Dlaczego LiveAgent jest odpowiednim narzędziem do słuchania społecznościowego?

Najczęściej recenzowane i najlepsze

Najczęściej recenzowane i oceniane jako numer 1

LiveAgent jest najczęściej recenzowanym i ocenionym jako numer 1 oprogramowaniem w pomocy technicznej dla małych firm w latach 2019-2020.

Wybrany przez 21 tysięcy firm

Wybrany przez 21 tysięcy firm

Ponad 21 000 firm z różnych branż wybrało LiveAgent ze względu na ich potrzeby obsługi klienta.

Pełen funkcji

Dzięki ponad 180 funkcjom, więcej niż 40 integracjom oraz niekończącym się opcjom personalizacji, nasze narzedzia z łatwością dostosowują się do potrzeb Twojej firmy.

Bezpieczna obsługa klienta w chmurze

Bezpieczny i oparty na chmurze

W pełni oparty na chmurze, bezpieczny, łatwy w konfiguracji i obsłudze. Zacznij korzystać z LiveAgent w ciągu kilku minut.

Przejrzyste i przystępne ceny

Skorzystaj z naszych profesjonalnych rozwiązań do słuchania społecznościowego za stałą miesięczną kwotę, bez ukrytych opłat i długoterminowych zobowiązań. Zarejestruj się i otrzymaj 14-dniowy bezpłatny okres próbny, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich możliwych funkcji.

Na co czekasz? Zacznij używać słuchania społecznościowego już dziś!

Package Name

Ticket+czat

Idealny dla małych i średnich firm

29 /msc
Package Name

All-Inclusive

Idealny dla wszystkich biznesów oraz dużych firm

39 /msc

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamaha, O2 i Oxford University? Dokładnie tak… LiveAgent!

Wypróbuj już teraz za darmo Karta kredytowa nie wymagana

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo