Szukasz narzędzi do słuchania społecznościowego?

Jeśli jeszcze nie korzystasz z narzędzi do monitorowania mediów społecznościowych (słuchania społecznościowego) jako części strategii marketingowej lub obsługi klienta, to najwyższy czas zacząć.

Słuchanie społecznościowe polega na monitorowaniu tego, co mówi się o Twojej firmie w Internecie. Zobacz, co myślą Twoi klienci, sprawdź czy Twoja konkurencja Cię nie krytykuje i oczernia, lub po prostu odpowiedz na pytania, które mogą mieć potencjalni klienci.

Słuchanie społecznościowego jest absolutną koniecznością!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Definicja narzędzi do słuchania społecznościowego

Czym jest słuchanie społecznościowe?

Słuchanie społecznościowe, znane również jako monitorowanie mediów społecznościowych, to proces monitorowania cyfrowych rozmów lub wzmianek online o Twojej marce.

Jest to skuteczna strategia polegająca na gromadzeniu opinii oraz monitorowania tego co klienci myślą o Twojej marce, biznesie, produktach lub usługach.

LiveAgent jest narzędziem do słuchania społecznościowego

LiveAgent łączy się ze wszystkimi kanałami mediów społecznościowych i pobiera wszystkie komentarze, wiadomości oraz wzmianki o Twojej marce bezpośrednio do LiveAgent.

LiveAgent łączy się z:

LiveAgent jako doskonałe narzędzie do słuchania społecznościowego

Dlaczego ważne jest posiadanie narzędzi do słuchania społecznościowego?

Bezproblemowe wdrożenie

Aktywnie rozwiązuj problemy

Narzędzia do słuchania społecznościowego doskonale nadają się do proaktywnego rozwiązywania problemów. Przyjmij do wiadomości i zauważ, że Twoi klienci są sfrustrowani, zanim ich złe doświadczenia zaczną być widoczne dla innych i zaszkodzą Twojej firmie.

Recenzje i sugestie

Używaj pozytywnych wzmianek jako referencji

Słuchanie społecznościowe to nie tylko złe doświadczenia. Zaprezentuj pozytywne rzeczy, które klienci mają do powiedzenia o Twojej firmie. Nie ma nic lepszego niż autentyczna opinia!

Ucz się na podstawie danych i spostrzeżeń klientów

Uzyskaj wgląd w satysfakcję klientów

Słuchanie społecznościowe to świetne narzędzie, które daje ogólny ogląd tego, co mówi się o Twojej firmie w Internecie. Monitoruj, co mają do powiedzenia nie tylko Twoi klienci, ale także konkurencja.

Obsługa klienta w czasie rzeczywistym

Z łatwościa komunikuj sie z klientami

Odpowiadaj na tweety klientów, wiadomości na Facebooku lub komentarze na Instagramie bezpośrednio ze swojego narzędzia do słuchania społecznościowego. Nie trać czasu na logowanie i wylogowywanie się z różnych kont społecznościowych.

Facebook Integration Demo: How It Works | Live Agent03:02Youtube video: Facebook Integration Demo: How It Works
Live Agent

Słuchanie społecznościowe na Facebooku

Narzędzie do słuchania społecznościowego LiveAgent zbiera wszystkie wiadomości i komentarze na Facebooku pod Twoimi postami i przesyła je bezpośrednio do pulpitu nawigacyjnego LiveAgent. Stamtąd możesz łatwo odpowiadać, polubić, a nawet tworzyć nowe posty na swojej stronie na Facebooku.

Słuchanie społecznościowe na Twitterze

Monitoruj słowa kluczowe i odpowiadaj na tweety dotyczące Twojego konta. Dzięki narzędziu do monitorowania społecznościowego LiveAgent nigdy więcej nie przegapisz tweetów o swojej firmie.

Po prostu skonfiguruj słowa kluczowe, które chcesz monitorować, a wszystkie tweety zawierające te słowa zostaną automatycznie przesłane na Twoje konto LiveAgent w formie ticketów.

How to Monitor Twitter with LiveAgent | Live Agent06:38Youtube video: How to Monitor Twitter with LiveAgent
Live Agent
How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent | Live Agent04:04Youtube video: How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent
Live Agent

Słuchanie społecznościowe na Instagramie

Wszystkie komentarze do Twoich postów lub postów, które zawierają wzmianki o Twoim koncie, zostaną automatycznie przesłane do LiveAgent. Odpowiadaj bezpośrednio z LiveAgent bez konieczności przeglądania tysięcy powiadomień w telefonie.

LiveAgent porządkuje wszystkie komentarze i zapytania według ważności i czasu ich postowania.

Więcej niż narzędzie do słuchania społecznościowego

E-mail w skrzynce odbiorczej

Ticketowanie

Uporządkuj wszystkie zapytania z różnych kanałów komunikacji w jednej wspólnej skrzynce odbiorczej.

Dymki czatu na żywo

Czat na żywo

Rozmawiaj z klientami i osobami odwiedzającymi Twoją witrynę, na czacie w czasie rzeczywistym. Skorzystaj z proaktywnych zaproszeń do czatu i wielu innych.

Centrum telefonicznej obsługi klienta

Telefon

Zbuduj całkowicie wirtualne centrum telefoniczne ze złożonymi drzewami poleceń IVR(interaktywne menu głosowe) i przekierowywaniem połączeń jako integralną część obsługi technicznej.

Baza wiedzy

Portal wsparcia technicnzego

Twórz oszałamiające portale dla klientów oraz bazy wiedzy dzięki którym Twoi klienci będą w stanie sami rozwiązać problemy.

Peter Komornik

LiveAgent łączy doskonały czat na żywo, ticketowanie z automatyzacją która pozwala nam zapewnić wyjątkowe wsparcie naszym klientom.

black Slido logo

Powody, dla których firmy przechodzą do LiveAgent

  • „Jest tak bogaty w funkcje i pobił moją 5-letnią subskrypcję Zendesk. To bardzo duża wartość dla mnie jako właściciela małej firmy”. Albert

  • Po raz pierwszy wypróbowałem Zendesk, ale po godzinach konfiguracji i zrozumienia modelu cenowego zdałem sobie sprawę, że to nie dla mnie. Zamiast tego zacząłem używać LiveAgent i muszę powiedzieć, że do tej pory jestem bardzo zadowolony. System dostał dokładnie taką ilość konfiguracji jaką chcę i nie znalazłem jeszcze czegoś, czego nie da się zrobić. Samo wsparcie jest świetne i zwykle odpowiada na pytania w ciągu kilku minut”. Erik

  • „Przenieśliśmy się do LiveAgent z ZenDesk… i nie wrócimy… To niesamowicie przystępna cena i zawsze pomocny zespół wsparcia, który pomaga nam 24×7. Po drugie, zaawansowany poziom automatyzacji, który dosłownie zastąpił naszą potrzebę Zapier, ponieważ istnieje duża liczba integracji. Dodatkowo udostępniają tak wiele aliasów e-mail, aby zbyt łatwo się z nimi połączyć”. Aaron

  • „My i nasi klienci ciągle mieliśmy problemy z ZenDesk, ale po zapoznaniu się z różnymi opcjami, wybraliśmy LiveAgent na podstawie opinii użytkowników i jego ceny”. Adam

  • „Korzystałem z ZenDesk przez lata i byłem zmęczony tymi „zgłoszeniowymi” e-mailami i że nie mogę załączać plików do moich e-maili, tylko wysyłać linki. Co lubię w LiveAgent: wysyła e-maile (nie zgłoszenia), mogę dołączać pliki, organizuje przepływ wiadomości e-mail łatwiej niż w ZenDesk, mogę czatować i zarządzać wiadomościami e-mail z tego samego okna. Ponadto LiveAgent obsługuje arkusze kalkulacyjne w swoich wiadomościach e-mail i ma świetny zespół wsparcia.” Vlad

  • „Przeszliśmy na ten system po wielu latach korzystania z ZenDesk. Funkcjonalność jest niesamowita: formularze kontaktowe, czat na żywo, bazy danych, integracja z sieciami społecznościowymi – wszystko w jednej usłudze, a wszystkie te moduły są dobrze przemyślane i kompetentnie ze sobą współdziałają. Podobało mi się, że usługa działa stabilnie nawet na platformach mobilnych (po ZenDesku to dla nas ogromny plus).” Olga

  • „Próbowałem różnych rozwiązań, w tym Zendesk, Freshdesk i innych. Potem znalazłem LiveAgent. Świetne narzędzie, dobry stosunek jakości do ceny, łatwość obsługi, świetne wsparcie i pomoc we wdrożeniu. A teraz, po kilku latach użytkowania, wciąż jest to najlepszy wybór dla narzędzie wsparcia, które mogliśmy zrobić.” Michal

  • „Korzystałem z wielu innych systemów pomocy technicznej, takich jak LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com itp. LiveAgent pokonał je pod każdym względem ze względu na ceny, funkcje, obsługę klienta i funkcje mobilne”. Harrison

Dlaczego LiveAgent jest odpowiednim narzędziem do słuchania społecznościowego?

Najczęściej recenzowane i najlepsze

Najczęściej recenzowane i oceniane jako numer 1

LiveAgent jest najczęściej recenzowanym i ocenionym jako numer 1 oprogramowaniem w pomocy technicznej dla małych firm w latach 2019-2020.

Wybrany przez 21 tysięcy firm

Wybrany przez 21 tysięcy firm

Ponad 21 000 firm z różnych branż wybrało LiveAgent ze względu na ich potrzeby obsługi klienta.

Pełen funkcji

Dzięki ponad 180 funkcjom, więcej niż 40 integracjom oraz niekończącym się opcjom personalizacji, nasze narzedzia z łatwością dostosowują się do potrzeb Twojej firmy.

Bezpieczna obsługa klienta w chmurze

Bezpieczny i oparty na chmurze

W pełni oparty na chmurze, bezpieczny, łatwy w konfiguracji i obsłudze. Zacznij korzystać z LiveAgent w ciągu kilku minut.

Przejrzyste i przystępne ceny

Skorzystaj z naszych profesjonalnych rozwiązań do słuchania społecznościowego za stałą miesięczną kwotę, bez ukrytych opłat i długoterminowych zobowiązań. Zarejestruj się i otrzymaj 14-dniowy bezpłatny okres próbny, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich możliwych funkcji.

Na co czekasz? Zacznij używać słuchania społecznościowego już dziś!

Package Name

Ticket+czat

Idealny dla małych i średnich firm

29 /msc
Package Name

All-Inclusive

Idealny dla wszystkich biznesów oraz dużych firm

39 /msc

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamaha, O2 i Oxford University? Dokładnie tak… LiveAgent!

Wypróbuj już teraz za darmo Karta kredytowa nie wymagana
Related Articles to Słuchanie społecznościowe – monitoring mediów społecznościowych
Najlepsze alternatywy dla czatu na żywo zawierają określony zestaw funkcji, które zapewnią Ci sukces. Dowiedz się, na jakie funkcje zwrócić uwagę!

Porównaj LiveAgent z innymi platformami

LiveAgent to firma oferująca narzędzia do zarządzania relacjami z klientami i zwiększania konwersji. Oferuje ona funkcje takie jak czat na żywo, widżet wyszukiwania z sugestiami, baza wiedzy i dokumentacja, a także możliwość dostosowania dokumentacji do stylu marki. LiveAgent ma ponad 30 000 zadowolonych klientów i otrzymuje pozytywne opinie od firm różnych branż. Oferuje też bezpłatny 14-dniowy okres próbny dla swoich narzędzi.

Streamline your workflow and complete any task efficiently. Choose from a variety of checklists and start improving immediately.

Listy kontrolne

LiveAgent jest firmą oferującą rozwiązania dla biznesu i przemysłu oraz centrum wsparcia. Istnieje również możliwość uzyskania informacji o aktualizacjach i zniżkach, a firma oferuje też blog, akademię oraz testy pisania. LiveAgent zapewnia swoim klientom zadowolenie i opinie pozytywne. Można również zapisać się na newsletter oraz uzyskać informacje o partnerach VoIP i programie lojalnościowym. Firma posiada regulamin, politykę bezpieczeństwa, politykę prywatności naukę i mapę strony, a także dostarcza narzędzia do przenoszenia danych i dziennik zmian. Klienci mogą skontaktować się z firmą poprzez różne numery telefonów, a także umówić się na demo i dołączyć do społeczności LiveAgent. Jest to darmowy proces, który rozpoczyna się po zarejestrowaniu się na stronie internetowej.

Opinie klientów są istotną częścią każdej firmy. Dowiedz się więcej o różnych typach opinii i sposobach zbierania opinii klientów w celu poprawy.

Opinie klientów

Opinie klientów to niezbędny element biznesu, ponieważ pozytywne opinie wpływają na rozpoznawalność marki, a negatywne mogą zniszczyć biznes. Firma powinna skupić się na całościowym doświadczeniu klienta, a nie tylko na rozwoju produktu/usługi. Istnieje wiele sposobów na zbieranie opinii klientów, w tym wywiady osobiste i skorzystanie z oprogramowania do obsługi klienta. Wszystkie te informacje pomagają w ewoluowaniu i doskonaleniu się firmy. LiveAgent to kompleksowe rozwiązanie pomocy technicznej z ponad 180 funkcjami, które może pomóc w szybszej i bardziej skutecznej obsłudze klienta.

Ludzie regularnie korzystają z mediów społecznościowych. Dowiedz się, jak Twoja firma może skorzystać na zachowaniu użytkowników, przeglądając nasze statystyki.

Użytkownicy i nawyki

LiveAgent to kompleksowe rozwiązanie dla biznesu i przemysłu, umożliwiające prowadzenie komunikacji z klientami poprzez różne kanały. Firma oferuje program lojalnościowy oraz liczne integracje z innymi narzędziami. Na stronie dostępne są materiały edukacyjne, takie jak blog, słowniczek czy akademia. Istnieje też możliwość korzystania z darmowej wersji próbnej. Wsparcie odbywa się przez centrum wsparcia i zapytania ofertowe. LiveAgent jest nagradzany i posiada certyfikaty, a firma zyskała partnerów VOIP.

Kompleksowe oprogramowanie monitorujące call center umożliwia usprawnienie i poprawę jakości połączeń.

Oprogramowanie do monitorowania połączeń

LiveAgent to platforma dla biznesów oferująca narzędzia do zarządzania danymi, wsparcie klientów, budowanie relacji z nimi oraz tworzenie kampanii marketingowych. Firma ma liczne wyróżnienia i certyfikaty oraz oferuje program lojalnościowy dla partnerów VoIP. Na stronie można znaleźć bogaty zasób materiałów edukacyjnych, takich jak blog i szablony, a także skorzystać z opcji testowania wersji bezpłatnej.

Keep track of your social media accounts, analyze metrics and stay connected with Socialbakers integration for LiveAgent.

Socialbakers

Tekst opisuje wskaźniki związane z obsługą klienta za pomocą mediów społecznościowych, takie jak czas reakcji na platformach Twitter, Instagram i Facebook oraz liczba zgłoszeń. Wspomina również o oczekiwaniach klientów oraz benchmarkach dotyczących obsługi klienta, w tym korzystania z call center i czatu na żywo. Prezentowane są także funkcje oferowane przez LiveAgent oraz informacje o cenniku i zadowoleniu klientów. Regulamin polityka bezpieczeństwa, polityka prywatności GDPR i mapa strony również są omawiane.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

×
Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo