Wersja próbna

eCommerce

Jeśli zdecydowałeś się rozpocząć sprzedaż swoich produktów lub usług online i zdecydowałeś się stworzyć własny sklep internetowy, LiveAgent bardzo dobrze radzi sobie ze wszystkimi rzeczami związanymi z eCommerce .

Każdy dobry sklep internetowy powinien wspierać swoich klientów. Klienci mogą pytać o problemy z ich towarami lub usługami, ale co ważniejsze, o zalety i wady produktu. To tutaj przychodzą i możesz przekonać ich do zakupu Twoich produktów.

LiveAgent może pomóc Ci przenieść Twoją witrynę eCommerce na wyższy poziom. Zmień odwiedzających witrynę w klientów, udzielaj im porad i pomóż im zdecydować o zakupie produktów bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

Czat na żywo to jeden z najszybszych sposobów, w jaki klienci mogą skontaktować się z Tobą bezpośrednio z Twojej witryny. Jednym z powodów, dla których LiveAgent jest świetnym rozwiązaniem dla Twojej witryny eCommerce, jest nasz potężny i szybki widżet czatu na żywo. Jest on najszybszy na rynku i może przynieść więcej płacących klientów .

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo