Wersja próbna

Mailchimp

Postępuj zgodnie z instrukcją integracji opisaną poniżej, aby rozpocząć zapisywanie klientów na listy mailingowe Mailchimp w LiveAgent.

  • Po pierwsze, musisz mieć aktywne konto Mailchimp.
  • Jeśli już je masz, aktywuj wtyczkę Mailchimp w sekcji Wtyczki LiveAgent. (Konfiguruj -> System-> Wtyczki)
  • Wybierz konfigurację i skopiuj API swojego konta Mailchimp. Potwierdź i zacznij subskrybować!

Co to jest Mailchimp?

MailChimp to założony w 2001 roku dostawca usług marketingu e-mailowego. To aplikacja internetowa, chociaż pozwala pobierać dane, a dla niektórych funkcji dostępna jest aplikacja offline. Ma 3,5 miliona użytkowników, którzy łącznie wysyłają za pośrednictwem usługi ponad 4 miliardy e-maili miesięcznie. Mailchimp można łatwo zintegrować z LiveAgent.

Jak to działa?

Połączenie Mailchimp z LiveAgent pozwoli Ci subskrybować i wypisywać kontakty z Twoich e-mailowych list marketingowych bezpośrednio z interfejsu zgłoszenia. Subskrybowanie kontaktów jest łatwe, jednak wymagany jest e-mail z opcją zgody, a Twój kontakt musi potwierdzić subskrypcję.

Przykład:

Pan Marsellus Wallace jest bardzo aktywnym i ciekawskim klientem. Chcesz, aby był na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy LiveAgent. Aktywując wtyczkę Mailchimp, możesz subskrybować dowolną ze swoich aktualnych list e-mailowych. Otrzymuje e-mail, potwierdza swoją subskrypcję i voila, możesz zacząć wysyłać mu newslettery!

Mailchimp
Mailchimp

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.