Wersja próbna

WordPress

Aby aktywować integrację z WordPress, wykonaj kroki opisane w naszym przewodniku lub po obejrzyj wideo poniżej.

  • Pierwszym krokiem jest zainstalowanie i aktywacja wtyczki LiveAgent w instalacji WordPress. Przejdź do panelu administratora WordPress i wybierz Wtyczki/Pluginy> Zainstaluj nową wtyczkę> Wyszukaj “LiveAgent”> Zainstaluj teraz> Aktywuj wtyczkę.
WordPress
  • W lewym menu kliknij LiveAgent> Zaloguj się> Skopiuj kod przycisku czatu z instalacji LiveAgent do schowka (Ctrl + C). Następnie wróć do WordPress i wklej przycisk czatu (Ctrl + V) do podanego pola> Zapisz
WordPress
  • Wejdź na stronę sklepu i odśwież ją. Przycisk czatu jest gotowy!
WordPress

Dlaczego WordPress?

WordPress został utworzony w 2003 roku od jednego kawałka kodu i na początku miał niewielu użytkowników. Od tego czasu stał się największym na świecie narzędziem do samodzielnego blogowania, używanym w milionach witryn i obserwowanym każdego dnia przez dziesiątki milionów ludzi.

Jak możesz tego użyć?

Integracja LiveAgent z WordPress umożliwia umieszczenie przycisku czatu na żywo na stronie lub blogu WordPress. Zmień swoją witrynę w świetny WordPress HelpDesk lub czat na żywo WordPress z LiveAgent.

Back to Integrations Utwórz BEZPŁATNE konto

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo