Wersja próbna
  • Funkcje
  • Gotowe wiadomości (makra):

Gotowe wiadomości (makra):

Odpowiadanie klientom osobiście jest oczywiście bardzo cenne, ale nie zawsze jest wygodne. Pisanie w kółko tej samej odpowiedzi do klientów może być czasochłonne i nieefektywne. Dlatego gotowe wiadomości mogą zaoszczędzić trochę czasu i można je wykorzystać do napisania odpowiedzi na pytania, które się nie powtarzają.

Podany przykład: Daisy otrzymuje zgłoszenie od klienta. Mówi o typowym problemie z ich oprogramowaniem. Rozwiązanie tego problemu jest proste. Zamiast pisać odpowiedź, używa gotowej wiadomości informującej klienta, jak rozwiązać problem.

Gotowe wiadomości umożliwiają szybkie odpowiadanie na typowe żądania za pomocą standardowej odpowiedzi. Pozwalają przyspieszyć reakcję dzięki zastosowaniu predefiniowanej sekwencji tekstu.

Czym wiadomości z gotowych wiadomości różnią się od wstępnie zdefiniowanych odpowiedzi?

Answer FAQs with a single click

Answer frequently asked questions with a single click and save yourself over 15 hours of work each week. Try it today. No credit card required.

Start free 14-day trial

Zasoby bazy wiedzy

Więcej informacji

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo