Wersja próbna

Poszukujesz alternatywy do osTicket?

LiveAgent jest niezastąpionym rozwiązaniem dla obsługi klienta w Twojej firmie. Zastanów się nad przeniesieniem z osTicket do innego oprogramowania helpdesk.

LiveAgent jest wypchany narzędziami, funkcjami i integracjami by usprawnić przebieg Twojej pracy, uszczęśliwić Twoich klientów i zwiększyć zwrot z inwestycji. Wypróbuj go już teraz, pierwsze 14 dni zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań.

Dlaczego LiveAgent jest lepszą alternatywą

Poniżej znajdziesz 4 główne korzyści z użytkowania LiveAgent.

Satisfaction prediction scores

Większe zadowolenie

Niezawodne oprogramowanie do obsługi klienta oznacza większą wydajność pracy, bardziej zadowolonych klientów i wyższą stopę konwersji.

Service desk

Zwiększona wydajność

Narzędzia, funkcje i integracje LiveAgent pomogą Twoim agentom wykonywać lepiej swoja pracę.

On time resolution

Oszczędzaj czas i pieniądze

LiveAgent oferuje bogaty pakiet w rozsądnej cenie co czyni z niego świetnym programem do obsługi klienta.

Reports

Lepsza stopa konwersji

Zapewnij obsługę klienta na najwyższym poziomie i spraw by odwiedzający Twoją stronę stali się Twoimi klientami.

increase availability

Alternatywa do osTicket która Cię nie zawiedzie

Jesteśmy pewni, że ludzie stojący za osTicket robią co mogą by zaspokoić swoich klientów. Ale nie każde rozwiązanie jest dobre dla każdego biznesu czy firmy. LiveAgent to warta rozważenia alternatywa jeśli poszukujesz czegoś innego.

LiveAgent to oprogramowanie helpdesk, które oferuje niezawodne narzędzia, takie jak e-mail, czat na żywo, integracja z mediami społecznościowymi, call center i baza wiedzy by pomóc Ci zapewnić najlepszą obsługę. Wszystko jest zarządzane poprzez niezawodny system ticketowy w Twoim interfejsie. Spraw by Twój helpdesk był skuteczny i zwiększ satysfakcję klientów dzięki właściwemu oprogramowaniu.

Program do obsługi klienta z niezbędnym zestawem narzędzi

System ticketowy, baza wiedzy, e-mail i call center są tylko wierzchołkiem góry lodowej w przypadku dobrego oprogramowania helpdesk. LiveAgent może dostarczyć dużo więcej jako rozwiązanie tego typu.

Oferujemy również najszybszą wtyczkę do czatu na żywo jaka istnieje na rynku, która wyświetla czat w zaledwie 2,5 sekundy. Dodaj do tego obsługę mediów społecznościowych poprzez Facebook Messenger, Instagram, Twitter czy Viber. Niezależnie od tego czy jesteś agentem obsługi klienta, pomocy technicznej, czy kimś kto po prostu chce mieć lepsze relacje z klientami, LiveAgent posiada narzędzia by pomóc Ci mieć te relacje na najwyższym poziomie.

Focus on customer experience

Kliknij na narzędzie lub funkcję by dowiedzieć się więcej

Call routing definition

Porównaj osTicket z LiveAgent

Dziesiątki indywidualnych narzędzi do obsługi klienta mogą dać Ci doskonały obraz doświadczenia klienta. Zdobądź wiedzę i porównaj osTicket z LiveAgent.

Oprogramowanie do obsługi klienta można porównywać w różnych aspektach takich jak niezawodność, stosunek jakości do ceny, a czasem oceniając poszczególne elementy czyli system ticketowy, czat na żywo czy bazę wiedzy. Sprawdź czy wypadamy lepiej na tle osTicket i czy jesteśmy właściwym programem do obsługi klienta dla Twojego biznesu.

Porównanie osTicket z LiveAgent

Porównaj osTicket z LiveAgent i oceń które oprogramowanie jest lepsze

osticket_vs_liveagent

Stan na dzień 9.11.2020

Otrzymaj najlepszą obsługę klienta i przekaż ją dalej

Dobre oprogramowanie do obsługi klienta nie powinno mieć jedynie najlepszego systemu ticketowego czy czat na żywo ale powinno dawać przykład i oferować wyśmienite doświadczenie klientom.

Dlatego oferujemy pomoc naszym klientom 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Interakcja z klientem, szybki czas odpowiedzi i rozwiązanie problemu są naszymi priorytetami. Możesz się z nami skontaktować poprzez wiele kanałów. Czat, rozmowa przez telefon, Gmail i wiele innych, wybór należy do Ciebie. Czy chciałbyś się dowiedzieć jak to jest mieć znakomite doświadczenie jako klient? Jeśli tak to kliknij poniżej.

get inspired

Opinie klientów mówią wiele o obsłudze klienta

Bez względu na to czy jest to duża organizacja czy mały biznes… Wszyscy mają coś miłego do powiedzenia o naszym systemie obsługi klienta.

 • Roman Bosch

  Roman Bosch

  Partly

  To przyjemność korzystać ze świetnego narzędzia, które usprawnia naszą obsługę klienta.

 • christine preusler

  Christine Preusler

  HostingAdvice

  LiveAgent umożliwia naszym agentom zapewnienie lepszego, szybszego i dokładniejszego wsparcia.

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz co wspólnego mają ze sobą Huawei, BMW, Yamaha i O2? Zgadłeś… LiveAgent!

Wypróbuj teraz bezpłatnie Karta kredytowa nie jest wymagana
logo klientow forbes
logo klientow airbus
logo klientow nascar
logo klientow usc
logo esky color
slido zielone

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo