Wersja próbna

Notatki

Notatki to przydatna funkcja dla wszystkich agentów, którzy chcą lepiej zorganizować swoje zgłoszenia i mieć przypomnienia o konkretnych zgłoszeniach lub klientach.

LiveAgent oferuje możliwość dodawania prywatnych notatek do zgłoszenia , które są widoczne tylko dla agentów, a nie dla osoby żądającej zgłoszenia ani innych użytkowników końcowych, którzy mogli być CC na zgłoszeniu. Umożliwia to wewnętrzne udostępnianie postępów lub rejestrowanie aktualizacji do wykorzystania w przyszłości. Możesz nawet przekazać zgłoszenie z wewnętrzną notatką do innego agenta.

Przykład

Twój klient wyjaśnił problem w sześciu długich e-mailach, możesz podsumować ten problem w notatce i przekazać go programistom, którzy zajmą się nim i rozwiążą. Nie muszą czytać wszystkich e-maili od klienta (byłoby to marnowaniem czasu), wystarczy dla nich podsumowanie problemu w dodanej notatce.

Potrzebujesz przypomnienia? Użyj notatki!

Twórz prywatne notatki i używaj ich jako przypomnień dla siebie lub swoich współpracowników. Wypróbuj już dziś za darmo. Nie wymagamy karty kredytowej.

Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny

Zasoby bazy wiedzy

Dowiedz się więcej

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo