Bądź zadowolony z oprogramowania do obsługi satysfakcji klienta

Wyróżnij się, zapewniając szybkie, spersonalizowane i kompetentne wsparcie na każdym kanale.

  • ✓ Brak opłaty instalacyjnej    
  • ✓ Obsługa klienta 24/7    
  • ✓ Karta kredytowa nie jest wymagana    
  • ✓ Anuluj w dowolnym momencie
Używane przez
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Oprogramowanie do zadowolenia klientów dla zadowolonych klientów

Zadowoleni klienci są bardziej lojalni, chętniej wracają po Twoje usługi czy produkty i częściej polecają twoją markę. To może oznaczać większe zyski dla Twojej firmy przy niższych kosztach utrzymania. Pomiar zadowolenia klienta to teraz norma w wielu firmach, dzięki której masz dostęp do cennych informacji na temat wyników Twojego zespołu.

Funkcje raportowania LiveAgent, zintegrowane z jednym z najlepszych oprogramowań customer satisfaction, pozwolą Ci podnieść poziom swojej obsługi klienta. Z łatwością możesz otrzymywać opinie od swoich klientów, lepiej ich zrozumieć i zapewniać jeszcze wyższą jakość obsługi.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Dlaczego zadowolenie klientów jest takie ważne?

Postaw na marketing szeptany

Zadowoleni klienci to darmowy marketing szeptany! 69% klientów poleciłoby firmę, z którą mieli pozytywne doświadczenia, a 50% klientów częściej wracałoby po produkty czy usługi.(NewVoiceMedia)

Zadowoleni klienci to lojalni klienci

Zadowoleni klienci budują zaufanie do Twojej marki. Wzrost zadowolenia klientów o 10% przekłada się na wzrost zaufania wśród klientów o 12%. (Institute of Customer Service)

Zdobywanie klientów jest droższe niż ich utrzymanie

Zdobywanie klientów kosztuje więcej niż ich utrzymanie. Pozyskanie nowych klientów kosztuje od 5 do 25 razy więcej niż zatrzymanie obecnych klientów. (Harvard Business Review)

customer feedback - illustration

Czym jest oprogramowanie pomiaru zadowolenia klientów?

Oprogramowanie pomiaru zadowolenia klientów (customer satisfaction) to narzędzie, które pozwala firmom na łatwe zdobywanie, organizacje i zarządzanie opiniami klientów. Wspiera także pomiar zadowolenia klientów i pomaga zidentyfikować niezadowolonych klientów. Tego typu narzędzia mogą zawierać funkcje analityczne, ankiety, opinie, śledzenia skarg czy raportowanie. Oprócz pomiaru zadowolenia z Twoich usług i obsługi, oprogramowanie customer satisfaction pomoże Ci w ocenie wyników Twoich pracowników obsługi klienta w oparciu o opinie, które otrzymują.

Dlaczego zadowolenie klientów ma znaczenie?

business and finance - icon

Zadowoleni klienci to większe zyski

Wysokie zadowolenie klientów generuje więcej zysków. Zadowoleni klienci, którzy mieli dobre doświadczenie z firmą, wydają 140% więcej niż ci, których doświadczenia są negatywne. (Harvard Business Review).

live chat increases sales

Zadowoleni klienci to długofalowe korzyści

Zadowoleni klienci na dłuższą metę przyniosą Ci wyższe zyski. Klienci z pozytywnymi doświadczeniami długofalowo przynoszą od 600% do 1400% więcej zysku niż klienci krytykujący firmę. (Bain & Company)

Pomiar zadowolenia klientów jest niezwykle istotny

Na dzisiejszym, nieco przepełnionym rynku, świetny produkt nie jest gwarancją sukcesu. Potrzebujesz jeszcze świetnej obsługi klienta. Jakość obsługi w Twojej firmie bezpośrednio wpływa na zadowolenie klientów z Twojej marki. Jeśli nie mierzysz satysfakcji klientów, nie dowiesz się, czy są zadowoleni ze wsparcia oferowanego przez Twoje przedsiębiorstwo.

report on tablet-illustration

Zapewnij lepszą obsługę dzięki oprogramowaniu do obsługi satysfakcji klienta LiveAgent

Oprogramowanie obsługi klienta LiveAgent to kompleksowe, wielokanałowe rozwiązanie. Funkcje pomiaru zadowolenia klientów to jedynie ułamek możliwości programu. LiveAgent zawiera ponad 179 funkcji, które pomogą Ci zorganizować komunikację z klientami, podnieść poziom obsługi i zwiększyć wyniki zadowolenia klientów.

Kompleksowe rozwiązanie dla wsparcia klienta

Wyeliminuj konieczność korzystania ze zbyt wielu narzędzi! LiveAgent oferuje:

  • niezawodny system obsługi zgłoszeń z inteligentną dystrybucją ticketów
  • wbudowane call center, które obsługuje rozmowy i wideo rozmowy
  • czat na żywo z zaproszeniami do rozmowy i monitorowaniem odwiedzających
  • samoobsługowy portal z bazą wiedzy, FAQ i forum
  • integracje najważniejszych mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Instagram
Work files - illuustration
Choose option - illustration

Zapewniaj klientom wielokanałową obsługę

W dzisiejszych czasach klienci korzystają z wielu form, żeby skontaktować się z firmami i oczekują płynnej komunikacji poprzez różne kanały. Dzięki oprogramowaniu LiveAgent możesz z łatwością zarządzać interakcjami z klientami w jednym miejscu i zapewniać im doskonałą obsługę, niezależnie od wybranj platformy kontaktu.

Zwiększ wydajność zespołu obsługi klienta

Liczne funkcje (w tym zautomatyzowane przekazywanie zgłoszeń, zarządzanie SLA, szablony wiadomości, funkcje współpracy czy natychmiastowy dostęp do informacji i historii klienta) pozwalają Twojemu zespołowi na szybkie, wydajne i spersonalizowane wsparcie klienta — co sprawia, że zadowolenie Twoich klientów rośnie.

feeling proud - illustration
woman mapping out process on three posters

Więcej niż pomiar zadowolenia klientów

Mierz wyniki zespołu obsługi klienta i określ, co możesz zrobić lepiej. LiveAgent oferuje zaawansowane funkcje analityczne i raportowania, które pozwolą Ci na śledzenie licznych metryk i KPI oraz na wygenerowanie różnych raportów, takich jak wykorzystanie kanałów, wyniki i dostępność pracowników, zgodność SLA czy śledzenie czasu.

Dlaczego LiveAgent to odpowiednie oprogramowanie do obsługi satysfakcji klienta dla Twojej firmy

Wybrało nas 21 000 firm

LiveAgent zaufało już ponad 21 tysięcy firm z różnych branż na całym świecie.

Dostosuj LiveAgent do swoich potrzeb

Oprogramowanie LiveAgent łatwo spersonalizować i dostosować do swoich potrzeb.

Przejrzysta i przystępna cena

Bez umów i bez ukrytych kosztów. Wybierz jeden z 4 różnych planów w przystępnych cenach – co więcej, jeden z planów jest zupełnie bezpłatny!

Będziesz w dobrych rękach!

Wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamahę i O2? LiveAgent - bingo!

Wypróbuj za darmo już teraz Nie wymagamy karty kredytowej

FAQ

Co to jest oprogramowanie do obsługi satysfakcji klienta?

Oprogramowanie do obsługi satysfakcji klienta to system, który pomaga Twojej firmie tworzyć długoterminowe relacje z klientami. Dzięki temu Twoja firma może osiągnąć wyższe przychody, dobre CX i świadomość marki.

Related Articles to Narzędzie do pomiaru satysfakcji klienta
Usprawnij obsługę klienta dzięki możliwościom self-service oferowanym przez narzędzie help desk od LiveAgent. Daj swoim klientom możliwość samodzielnego rozwiązywania problemów - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzie self-service

Samoobsługa zwiększa produktywność, redukuje liczbę zgłoszeń i koszty operacyjne, oraz zwiększa satysfakcję klientów. Firma może skonfigurować portal samoobsługi, który umożliwia klientom dostęp do bazy wiedzy, forów społecznościowych, zgłoszeń i posiada przycisk opinii. LiveAgent oferuje w pełni funkcjonalny portal samoobsługi dla Twojej firmy.

Znakomita obsługa klienta zaczyna się od świetnego narzędzia helpdesk. Zobacz, jakie korzyści daje LiveAgent – potrzebujesz zaledwie 5 minut, by zacząć z nim pracować.

Zapewnij doskonałąobsługę klienta.

LiveAgent to popularne i skuteczne rozwiązanie do obsługi klienta, które zadowala użytkowników z różnych branż. Użytkownicy chwalą łatwość obsługi, funkcjonalność oraz niskie koszty. Narzędzie umożliwia szybką i efektywną komunikację z klientami przez różne kanały, a także oferuje przydatne funkcje raportowania i analizy satysfakcji klientów. LiveAgent przyczynia się do wzrostu sprzedaży i satysfakcji klientów.

Liveagent to najlepsze, wielokanałowe rozwiązanie dla Twojej firmy. Skorzystaj już dziś z 175+ funkcji, ponad 40 integracji i świetnych narzędzi.

Szukasz alternatywy dla Customerly?

LiveAgent jest alternatywą dla wielu popularnych platform do obsługi klienta, takich jak Userlike, Pure Chat, Tawk, Vocalcom i Qonvo. Wśród zasobów powiązanych z LiveAgent można znaleźć narzędzia do przenoszenia danych, centrum wsparcia, dziennik zmian i zapotrzebowania ofertowego. Firma oferuje także rozwiązania dla różnych branż i biznesów, a klienci są zadowoleni z jakości obsługi. Istnieje również blog oraz szablony, webinary i tests pisania, a klienci mogą skontaktować się ze sprzedażą lub uzyskać dostęp do społeczności.

LiveAgent zapewnia bezpłatne oprogramowanie do obsługi zgłoszeń, które usprawnia komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo, centrum obsługi telefonicznej oraz bazy wiedzy w jednej ujednoliconej skrzynce odbiorczej.

Darmowe oprogramowanie do obsługi zgłoszeń

Klienci narzekają na słabą obsługę, brak przejrzystości i frustrację, która może prowadzić do zmiany dostawcy usług. Według Dimensional Research i American Express, konieczność wielokrotnego wyjaśniania problemu jest oznaką złej obsługi klienta, a 72% konsumentów oczekuje, że agent będzie znał ich historię. LiveAgent proponuje oprogramowanie pomocy technicznej dla małych i średnich firm, które rozwiązuje te problemy.

Zapoznaj się z narzędziami do otrzymywania zgłoszeń, które są najczęściej używane na rynku. Wybierz idealne oprogramowanie i wznieś swoją obsługę klienta na księżyc.

Narzędzie otrzymywania zgłoszeń

Zwiększ zadowolenie klientów poprzez system obsługi zgłoszeń i zapewnienie wygody przez różne kanały komunikacji. Statystyki pokazują, że 80% konsumentów oczekuje szybkiej i skutecznej pomocy w obsłudze klienta. Warto też zadbać o szkolenie agentów i personalizację rozmów.

Badania pokazują, że 39% klientów woli rozmowę telefoniczną od innych form kontaktu. Z LiveAgent stworzysz wirtualne call center w swoim oprogramowaniu obsługi klienta. Z łatwością zarządzaj przychodzącymi połączeniami, polepszaj wyniki swojego działu obsługi klienta i zwiększ sprzedaż.

Oprogramowanie inbound call center

LiveAgent oferuje łatwą integrację z partnerami VoIP oraz narzędzia niezbędne dla pracowników do odpowiadania na zapytania klientów i finalizacji sprzedaży. Można połączyć dowolną ilość SIP trunks oraz lokalnych numerów, a także zezwolić na połączenia PC do PC dla ułatwienia kontaktu z klientami.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

×
Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo