Wersja próbna

Szukasz alternatywy dla LiveCall?

Wsparcie za pomocą centrum telefonicznego to dopiero początek. Aby zapewnić swoim klientom więcej opcji, uzyskaj dostęp do wsparcia za pomocą e-maili, czatu na żywo, mediów społecznościowych i bazy wiedzy.

LiveAgent jest najczęściej recenzowanym i ocenionym jako numer 1 oprogramowaniem w pomocy technicznej, dla małych i średnich firm w 2020 roku. Pozostań blisko ze swoimi klientami i pomagaj im szybciej dzięki LiveAgent.

logo klientow forbes
logo klientow airbus
logo klientow nascar
logo klientow usc
logo esky color
slido zielone

4 powody dla których firmy przenoszą się do LiveAgent

Live chat bubbles

Najszybszy czat na żywo

Z szybkością wyświetlania czatu wynoszącą 2,5 sekundy, nasz widget czatu na żywo jest najszybszy na rynku.

Call center

Wsparcie centrum telefonicznego

Oprócz wielu innych funkcji, LiveAgent obsługuje również integrację z centrum telefonicznym. Konfiguracja jest szybka i łatwa!

Integrations pricing

Bogaty w funkcje

Ponad 175 funkcji sprawia, że praca jest łatwiejsza i przyjemniejsza.

signup bonus

Przystępne ceny

LiveAgent zapewnia dużą moc za rozsądną cenę. Wybierz jeden z naszych trzech płatnych planów albo wybieraj osobne funkcje, tak by spersonalizować swój dział pomocy technicznej.

smart phone calling

Potężna alternatywa dla LiveCall

Przenieś swoją pomoc techniczną na wyższy poziom, dzięki e-mailom, czatowi na żywo, mediom społecznościowym i bazie wiedzy.

Zaoferuj swoim klientom różne możliwości kontaktu z Tobą i przekształć ich w aktywnie płacących klientów. To wszystko możesz mieć za cenę, która nie zrujnuje Twojego budżetu.

Najszybszy czat na żywo

Czat na żywo to najszybszy sposób, w jaki Twoi klienci mogą się z Tobą skontaktować. Możesz zwiększyć liczbę konwersji i skutecznie zmienić osoby odwiedzające Twoją stronę internetową w płacących klientów.

LiveAgent posiada najszybszy widget czatu na żywo na rynku, o szybkości wyświetlania czatu wynoszącą 2,5 sekundy. Będziesz w stanie nadążyć?

undraw fast loading 0lbh
Book demo with LiveAgent

Wsparcie centrum telefonicznego

Centrala telefoniczna jest łatwa w konfiguracji oraz użyciu. Interfejs LiveAgent gładko poprowadzi Cię przez cały proces. Łącz się ze swoimi klientami za pomocą przeglądarki, telefonu lub innego wybranego sprzętu.

LiveAgent zajmie się za Ciebie wszystkim, więc nie musisz już korzystać z zewnętrznych dostawców. W zaoszczędzonym czasie, możesz skupić się na tym, co ważne i udzielać wsparcia bez dodatkowych problemów.

Dlaczego firmy przenoszą się do LiveAgent?

undraw Savings dwkw

Otrzymuj więcej i oszczędzaj więcej

Dawanie swoim klientom i agentom większej ilości opcji wcale nie oznacza, że musisz przepłacać. LiveAgent ma trzy świetne płatne plany, które są napakowane najlepszymi narzędziami i funkcjami zapewniającymi obsługę klienta.

Jeśli potrzebujesz dodać cos więcej do swojego planu, zawsze możesz dokupić oddzielne funkcje i nie przepłacać. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz co łączy Huawei, BMW, Yamahę i O2? Dokładnie tak… LiveAgent!

Wypróbuj już teraz za darmo Karta kredytowa nie wymagana

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo