Najlepsza wtyczka WordPress linkowanie wewnętrzne

Odkryj, jak wtyczka poprawia Twoje działania SEO.

  • ✓ Brak opłaty instalacyjnej      
  • ✓ Obsługa klienta 24/7 & nbsp; & nbsp; & nbsp;
Industry background

Co może zrobić narzędzie do linkowania wewnętrznego WP?

Dodawanie linków wewnętrznych może być czasochłonne i żmudne, jeśli musisz utworzyć każdy link ręcznie. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie: wtyczka Linki wewnętrzne firmy Quality Unit. Dowiedz się o funkcjach poniżej.

cleverness of LiveAgent

Urozmaicaj teksty zakotwiczeń

Czy martwisz się powtarzającymi się tekstami kotwic? Nie ma potrzeby. Umożliwiamy wprowadzanie fraz, synonimów i pokrewnych fraz, które chcesz powiązać z każdym słowem kluczowym w celu uzyskania naturalnego i wszechstronnego linkowania wewnętrznego.

personalization features of LiveAgent

Automatyczne łączenie

Automatyczne łączenie to główna funkcja wtyczki, która pozwala skupić się na innych działaniach SEO i marketingowych, zamiast ręcznie dodawać wewnętrzne linki do każdego z artykułów. Czego możesz się spodziewać? Wystarczy wpisać lub zaimportować słowa kluczowe i ustawić preferowany adres URL.

provide help with LiveAgent

Określone adresy URL na czarnej liście

Czarna lista umożliwia wyświetlanie adresów URL, których nie chcesz uwzględniać w procesie automatyzacji. W ten sposób możesz wyświetlić adresy URL, takie jak strony logowania i strony kasy, a wtyczka będzie ich unikać w Twojej witrynie WP.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Zbiorczy import Twoich docelowych słów kluczowych

Czy chcesz uniknąć dodawania każdego słowa kluczowego pojedynczo? Nasza funkcja importu zbiorczego umożliwia przesyłanie słów kluczowych za pomocą pliku CSV w ciągu kilku sekund.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Włączone taksonomie

Podczas łączenia treści należy wziąć pod uwagę trafność tematyczną. Korzystając z wtyczki do łączenia automatyzacji, możesz określić, w jaki sposób chcesz, aby Twoje treści były połączone, korzystając z taksonomii WordPress. W ten sposób można ograniczyć określone słowa kluczowe. Na przykład, jeśli chcesz, aby Twój link do ebooka był wyświetlany tylko w sekcji Recenzje książek z tagiem „fikcja”, możesz to łatwo zrobić za pomocą naszej wtyczki.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Interfejs API Google Search Console

Jeśli nie masz arkusza Excel ze słowami kluczowymi, które chcesz kierować za pomocą wewnętrznych linków, nie musisz się martwić. Dzięki naszemu interfejsowi API Google Search Console możesz automatycznie importować odpowiednie słowa kluczowe dla swojej witryny WordPress.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Ponieważ artykuły różnią się długością, możesz ustawić określoną liczbę linków na podstawie liczby słów, aby uniknąć zbyt wielu lub zbyt małej liczby linków. Można to zrobić w akapicie lub w całym artykule.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Automatyczne importowanie słów kluczowych z Yoast SEO/RankMath

Czy masz zainstalowane wtyczki Yoast SEO lub RankMath? Zaimportuj wszystkie kluczowe słowa kluczowe z bazy danych i zaoszczędź trochę czasu.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Możliwe jest ustawienie niestandardowych celów linków, takich jak; otwórz w nowym oknie, tej samej karcie lub wyskakującym okienku.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Linki dodane ręcznie nie zostaną zmienione, więc nie musisz się martwić.

Powody, dla których warto dodać linki wewnętrzne

Linki wewnętrzne, zwane również linkami w witrynie lub linkami zwrotnymi, to hiperłącza łączące strony w jednej witrynie. Można je znaleźć w treści tekstu na stronie. Różni się to od linków zewnętrznych, które prowadzą do innych witryn. Dowiedz się więcej o zaletach linków wewnętrznych poniżej.

Integrations pricing-icon

Zmniejsz współczynnik odrzuceń i zwiększ retencję użytkowników

Linki wewnętrzne to doskonały sposób na utrzymanie zaangażowania i aktywności czytelników na stronie. Dzięki temu masz większą szansę na przekształcenie ich w klientów lub wykonanie pożądanej akcji.

Integrations pricing-icon

Ulepszone rankingi SEO

Ważność linków wewnętrznych dotyczy nie tylko czytelników, ale także wyszukiwarek. Właściwe wykorzystanie linków wewnętrznych może pomóc Google w zrozumieniu struktury Twojej witryny, co może pomóc w zwiększeniu ruchu / rankingu SEO.

Integrations pricing-icon

Przekazany kapitał łącza

Posiadanie linków wewnętrznych jest również ważne, ponieważ pomagają one rozprzestrzeniać kapitał linków, czyli innymi słowy, przenosić sok linków z jednej strony na drugą. Zasadniczo chodzi o to, aby więcej stron mogło przekazywać między sobą wartość i autorytet, a tym samym poprawiać pozycję i widoczność strony, zapobiegając stronom osieroconym.

LiveAgent - What is help desk software

Czy automatyczne linkowanie wewnętrzne może zaszkodzić SEO?

Istnieje wiele stereotypów na temat wtyczek z automatycznymi linkami wewnętrznymi, ponieważ wiele osób uważa, że mogą one być szkodliwe z powodu powtarzających się tekstów kotwic i niepowiązanych linków wewnętrznych. Są to uzasadnione powody do zaniepokojenia, ponieważ nie chcesz, aby Google ukarało Cię lub zapewniło Twoim użytkownikom złe doświadczenia.

Wzięliśmy wszystkie te obawy pod uwagę podczas opracowywania naszej wtyczki do wewnętrznego łączenia . Biorąc to pod uwagę, wtyczka umożliwia dodanie wielu opcji tekstu zakotwiczenia dla każdego słowa kluczowego i ustawienie odpowiednich linków na podstawie określonych typów postów, kategorii i tagów.

Dzięki tym dwóm funkcjom możesz zapobiec wszelkim problemom z trafność i powtarzające się teksty kotwic. Co więcej, możesz jasno określić, ile linków chcesz w artykule/akapicie.

Kto może skorzystać na linkowaniu wewnętrznym?

Integrations pricing-icon

Blogerzy

Automatyczne linkowanie wewnętrzne to doskonały sposób na ulepszenie bloga, ponieważ nie musisz ręcznie dodawać linków, co jest szczególnie przydatne, jeśli masz dużo treści. Zgodnie z Twoimi preferencjami wtyczka doda linki wewnętrzne do wszystkich Twoich blogów bez nadpisywania linków dodanych ręcznie. Zapobiega również treściom osieroconym, co z kolei zapobiega problemom SEO, takim jak niskie rankingi w wyszukiwarkach. Ogólnie rzecz biorąc, może to zaoszczędzić czas blogerom.

Integrations pricing-icon

Agencje

Wtyczki z linkami wewnętrznymi to zasadniczo wtyczki SEO. Jest to zatem korzystne nie tylko dla osób i firm, ale także dla agencji świadczących usługi SEO. Dzięki temu możesz zintegrować wewnętrzną strategię budowania linków dla dużych klientów bez konieczności definiowania linków dla każdej strony w ich witrynie.

Integrations pricing-icon

Biznes

Utrzymuj pozytywne wrażenia użytkowników w swojej witrynie i utrzymuj zaangażowanie potencjalnych klientów na dłużej, aby mogli łatwo znajdować informacje. Połącz swoją witrynę tak, jak lubisz, umieszczając na białej liście określone kategorie lub adresy URL i umieszczając na czarnej liście te, których nie chcesz łączyć.

Gotowy na ulepszenie swojej strategii linkowania wewnętrznego?

Użytkownicy WP mogą bezpłatnie pobrać i używać wtyczki do linków wewnętrznych. Przekształć swoje doświadczenie użytkownika i natychmiast usprawnij działania SEO.

Wtyczki WP, które mogą Ci się przydać

Chcesz ulepszyć swoją witrynę dzięki większej liczbie rozszerzeń WP? Rozważ dodanie dodatkowych wtyczek, które poprawią Twój UX i obsługę klienta.

Wtyczka czatu na żywo

Zdolność do szybkiego reagowania na odwiedzających witrynę znacząco wpływa na wrażenia użytkownika i reputację marki. Najlepszym sposobem, aby być natychmiast dostępnym, jest posiadanie widżetu czatu na żywo w swojej witrynie.

Integrations pricing-icon

Wtyczka listy kontrolnej

Zaoferuj czytelnikom interaktywne listy kontrolne, które są proste, ale nowoczesne. Listy kontrolne można zapisywać, udostępniać i drukować. Obserwuj także wzrost ruchu w witrynie, ponieważ lista kontrolna jest zgodna ze schematem znaczników.

Artykuły powiązane zWtyczka do wewnętrznego linkowania WordPress
LiveAgent zapewnia bezpłatne oprogramowanie do obsługi zgłoszeń, które usprawnia komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo, centrum obsługi telefonicznej oraz bazy wiedzy w jednej ujednoliconej skrzynce odbiorczej.

Darmowe oprogramowanie do obsługi zgłoszeń

Darmowe oprogramowanie obsługi zgłoszeń to kluczowe narzędzie dla firmy. Umożliwia skuteczną komunikację z klientem i zwiększa satysfakcję oraz przychody.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Whitepages? Przeczytaj nasz artykuł, aby przekonać się, jak działa i jak wypadło w naszych testach.

Recenzja Whitepages

Whitepages to amerykański dostawca wstecznego wyszukiwania numeru telefonu, oferujący szeroki zakres danych i funkcji. Strona jest łatwa w nawigacji, ale dostęp ograniczony do Stanów Zjednoczonych. Darmowa wersja oferuje ograniczone informacje, a subskrypcje i proces rozliczeń mogą sprawiać problemy. Może być przydatna w call center dla identyfikacji dzwoniącego.

Czy chcesz bardziej zaangażować swoich czytelników? Sprawdź naszą darmową wtyczkę WP checklist, która poprawia UX i jest przyjazna dla SEO.

Wtyczka WordPress lista kontrolna

Tekst omawia trzy różne narzędzia, które mogą pomóc w optymalizacji witryny pod kątem SEO oraz zapobiec spadkom ruchu na stronie. Pierwsze narzędzie to wtyczka WordPress linkowanie wewnętrzne, która umożliwia dodanie właściwych linków i zapobiega problemom SEO. Drugie narzędzie to firma LiveAgent, która oferuje rozwiązania dla biznesu i przemysłu oraz zapewnia zadowolenie i opinie pozytywne. Ostatnie narzędzie to różne narzędzia, takie jak Konsola wyszukiwania Google czy Google Analytics, które pomagają w monitorowaniu i aktualizowaniu strony pod kątem SEO. Ważne jest, aby być na bieżąco z trendami i przeglądać blogi takie jak MOZ czy Search Engine Land.

Śledź wydarzenia sesji czatu na żywo w Google Analytics i uzyskaj wgląd w to, jak zachowują się Twoi klienci dzięki integracji z LiveAgent.

Google Analytics

LiveAgent oferuje narzędzia do zarządzania kontaktami i obsługą klienta. Mają bogate wsparcie, bloga i akademię. Tworzą także konta użytkowników i wysyłają loginy na adresy e-mail.

Szukasz wtyczek WP, aby ulepszyć swoją stronę? Rzuć okiem na nasze wtyczki WordPress, aby poprawić obsługę klienta i obsługę klienta.

Ulepszaj dzięki wtyczkom do WordPressa

W artykule omówiono wtyczki dla WordPressa ułatwiające linkowanie wewnętrzne i poprawiające działania SEO. Świetnym rozwiązaniem dla poszukujących pomocy jest LiveAgent, która oferuje ponad 140 funkcji, 40 integracji, obsługę klienta 24/7 i darmowy okres próbny. Można również zapisać się na newsletter i uzyskać informacje o partnerach VoIP i programie lojalnościowym. LiveAgent posiada regulamin, politykę prywatności, naukę i mapę strony oraz narzędzia do przenoszenia danych i dziennik zmian. Firma zapewnia zadowolenie klientów i pozytywne opinie.

Seeking professional email templates? Look no further. LiveAgent provides free email templates for marketing, sales, live chat, and help desk purposes.

Szablony dla obsługi klienta

Szablony e-maili dla klientów; wiadomości do docenienia klienta, śledzenia wydarzeń, przypomnienia o wydarzeniach, o podwyżkach i dla zapowiedzi webinarów.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

×
Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo