Najlepsza wtyczka WordPress linkowanie wewnętrzne

Odkryj, jak wtyczka poprawia Twoje działania SEO.

  • ✓ Brak opłaty instalacyjnej
  • ✓ Obsługa klienta 24/7 & nbsp; & nbsp; & nbsp;
Industry background

Co może zrobić narzędzie do linkowania wewnętrznego WP?

Dodawanie linków wewnętrznych może być czasochłonne i żmudne, jeśli musisz utworzyć każdy link ręcznie. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie: wtyczka Linki wewnętrzne firmy Quality Unit. Dowiedz się o funkcjach poniżej.

cleverness of LiveAgent

Urozmaicaj teksty zakotwiczeń

Czy martwisz się powtarzającymi się tekstami kotwic? Nie ma potrzeby. Umożliwiamy wprowadzanie fraz, synonimów i pokrewnych fraz, które chcesz powiązać z każdym słowem kluczowym w celu uzyskania naturalnego i wszechstronnego linkowania wewnętrznego.

personalization features of LiveAgent

Automatyczne łączenie

Automatyczne łączenie to główna funkcja wtyczki, która pozwala skupić się na innych działaniach SEO i marketingowych, zamiast ręcznie dodawać wewnętrzne linki do każdego z artykułów. Czego możesz się spodziewać? Wystarczy wpisać lub zaimportować słowa kluczowe i ustawić preferowany adres URL.

provide help with LiveAgent

Określone adresy URL na czarnej liście

Czarna lista umożliwia wyświetlanie adresów URL, których nie chcesz uwzględniać w procesie automatyzacji. W ten sposób możesz wyświetlić adresy URL, takie jak strony logowania i strony kasy, a wtyczka będzie ich unikać w Twojej witrynie WP.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Zbiorczy import Twoich docelowych słów kluczowych

Czy chcesz uniknąć dodawania każdego słowa kluczowego pojedynczo? Nasza funkcja importu zbiorczego umożliwia przesyłanie słów kluczowych za pomocą pliku CSV w ciągu kilku sekund.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Włączone taksonomie

Podczas łączenia treści należy wziąć pod uwagę trafność tematyczną. Korzystając z wtyczki do łączenia automatyzacji, możesz określić, w jaki sposób chcesz, aby Twoje treści były połączone, korzystając z taksonomii WordPress. W ten sposób można ograniczyć określone słowa kluczowe. Na przykład, jeśli chcesz, aby Twój link do ebooka był wyświetlany tylko w sekcji Recenzje książek z tagiem „fikcja”, możesz to łatwo zrobić za pomocą naszej wtyczki.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Interfejs API Google Search Console

Jeśli nie masz arkusza Excel ze słowami kluczowymi, które chcesz kierować za pomocą wewnętrznych linków, nie musisz się martwić. Dzięki naszemu interfejsowi API Google Search Console możesz automatycznie importować odpowiednie słowa kluczowe dla swojej witryny WordPress.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Ponieważ artykuły różnią się długością, możesz ustawić określoną liczbę linków na podstawie liczby słów, aby uniknąć zbyt wielu lub zbyt małej liczby linków. Można to zrobić w akapicie lub w całym artykule.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Automatyczne importowanie słów kluczowych z Yoast SEO/RankMath

Czy masz zainstalowane wtyczki Yoast SEO lub RankMath? Zaimportuj wszystkie kluczowe słowa kluczowe z bazy danych i zaoszczędź trochę czasu.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Możliwe jest ustawienie niestandardowych celów linków, takich jak; otwórz w nowym oknie, tej samej karcie lub wyskakującym okienku.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Linki dodane ręcznie nie zostaną zmienione, więc nie musisz się martwić.

Powody, dla których warto dodać linki wewnętrzne

Linki wewnętrzne, zwane również linkami w witrynie lub linkami zwrotnymi, to hiperłącza łączące strony w jednej witrynie. Można je znaleźć w treści tekstu na stronie. Różni się to od linków zewnętrznych, które prowadzą do innych witryn. Dowiedz się więcej o zaletach linków wewnętrznych poniżej.

Integrations pricing-icon

Zmniejsz współczynnik odrzuceń i zwiększ retencję użytkowników

Linki wewnętrzne to doskonały sposób na utrzymanie zaangażowania i aktywności czytelników na stronie. Dzięki temu masz większą szansę na przekształcenie ich w klientów lub wykonanie pożądanej akcji.

Integrations pricing-icon

Ulepszone rankingi SEO

Ważność linków wewnętrznych dotyczy nie tylko czytelników, ale także wyszukiwarek. Właściwe wykorzystanie linków wewnętrznych może pomóc Google w zrozumieniu struktury Twojej witryny, co może pomóc w zwiększeniu ruchu / rankingu SEO.

Integrations pricing-icon

Przekazany kapitał łącza

Posiadanie linków wewnętrznych jest również ważne, ponieważ pomagają one rozprzestrzeniać kapitał linków, czyli innymi słowy, przenosić sok linków z jednej strony na drugą. Zasadniczo chodzi o to, aby więcej stron mogło przekazywać między sobą wartość i autorytet, a tym samym poprawiać pozycję i widoczność strony, zapobiegając stronom osieroconym.

LiveAgent - What is help desk software

Czy automatyczne linkowanie wewnętrzne może zaszkodzić SEO?

Istnieje wiele stereotypów na temat wtyczek z automatycznymi linkami wewnętrznymi, ponieważ wiele osób uważa, że mogą one być szkodliwe z powodu powtarzających się tekstów kotwic i niepowiązanych linków wewnętrznych. Są to uzasadnione powody do zaniepokojenia, ponieważ nie chcesz, aby Google ukarało Cię lub zapewniło Twoim użytkownikom złe doświadczenia.

Wzięliśmy wszystkie te obawy pod uwagę podczas opracowywania naszej wtyczki do wewnętrznego łączenia . Biorąc to pod uwagę, wtyczka umożliwia dodanie wielu opcji tekstu zakotwiczenia dla każdego słowa kluczowego i ustawienie odpowiednich linków na podstawie określonych typów postów, kategorii i tagów.

Dzięki tym dwóm funkcjom możesz zapobiec wszelkim problemom z trafność i powtarzające się teksty kotwic. Co więcej, możesz jasno określić, ile linków chcesz w artykule/akapicie.

Kto może skorzystać na linkowaniu wewnętrznym?

Integrations pricing-icon

Blogerzy

Automatyczne linkowanie wewnętrzne to doskonały sposób na ulepszenie bloga, ponieważ nie musisz ręcznie dodawać linków, co jest szczególnie przydatne, jeśli masz dużo treści. Zgodnie z Twoimi preferencjami wtyczka doda linki wewnętrzne do wszystkich Twoich blogów bez nadpisywania linków dodanych ręcznie. Zapobiega również treściom osieroconym, co z kolei zapobiega problemom SEO, takim jak niskie rankingi w wyszukiwarkach. Ogólnie rzecz biorąc, może to zaoszczędzić czas blogerom.

Integrations pricing-icon

Agencje

Wtyczki z linkami wewnętrznymi to zasadniczo wtyczki SEO. Jest to zatem korzystne nie tylko dla osób i firm, ale także dla agencji świadczących usługi SEO. Dzięki temu możesz zintegrować wewnętrzną strategię budowania linków dla dużych klientów bez konieczności definiowania linków dla każdej strony w ich witrynie.

Integrations pricing-icon

Biznes

Utrzymuj pozytywne wrażenia użytkowników w swojej witrynie i utrzymuj zaangażowanie potencjalnych klientów na dłużej, aby mogli łatwo znajdować informacje. Połącz swoją witrynę tak, jak lubisz, umieszczając na białej liście określone kategorie lub adresy URL i umieszczając na czarnej liście te, których nie chcesz łączyć.

Gotowy na ulepszenie swojej strategii linkowania wewnętrznego?

Użytkownicy WP mogą bezpłatnie pobrać i używać wtyczki do linków wewnętrznych. Przekształć swoje doświadczenie użytkownika i natychmiast usprawnij działania SEO.

Wtyczki WP, które mogą Ci się przydać

Chcesz ulepszyć swoją witrynę dzięki większej liczbie rozszerzeń WP? Rozważ dodanie dodatkowych wtyczek, które poprawią Twój UX i obsługę klienta.

Wtyczka czatu na żywo

Zdolność do szybkiego reagowania na odwiedzających witrynę znacząco wpływa na wrażenia użytkownika i reputację marki. Najlepszym sposobem, aby być natychmiast dostępnym, jest posiadanie widżetu czatu na żywo w swojej witrynie.

Integrations pricing-icon

Wtyczka listy kontrolnej

Zaoferuj czytelnikom interaktywne listy kontrolne, które są proste, ale nowoczesne. Listy kontrolne można zapisywać, udostępniać i drukować. Obserwuj także wzrost ruchu w witrynie, ponieważ lista kontrolna jest zgodna ze schematem znaczników.

Artykuły powiązane zWtyczka do wewnętrznego linkowania WordPress
Posiadanie widgetu czatu na żywo na stronie internetowej firmy jest niemal koniecznością dla firm każdej wielkości. Dowiedz się, jak to zintegrować.

Jak dodać przycisk czatu na żywo do swojej witryny?

Posiadanie widgetu czatu na żywo na stronie internetowej firmy jest niemal koniecznością dla firm każdej wielkości. Dowiedz się, jak to zintegrować.

Zaproś odwiedzających witrynę do czatu na żywo z agentami. LiveAgent zapewnia różne zaproszenia. Przeczytaj o tym i wypróbuj teraz w LiveAgent.

Galeria zaproszeń do czatu

Agent to źródło informacji o obsłudze klienta, w tym automatyzacji, działu obsługi klienta, komunikacji i raportowaniu. Oprogramowanie do czatu na żywo oferuje wiele korzyści, a obsługa klienta przez człowieka jest preferowana. LiveAgent gwarantuje zadowolenie klientów i oferuje kompleksowe wsparcie.

Czy chcesz bardziej zaangażować swoich czytelników? Sprawdź naszą darmową wtyczkę WP checklist, która poprawia UX i jest przyjazna dla SEO.

Wtyczka WordPress lista kontrolna

Tekst omawia trzy różne narzędzia, które mogą pomóc w optymalizacji witryny pod kątem SEO oraz zapobiec spadkom ruchu na stronie. Pierwsze narzędzie to wtyczka WordPress linkowanie wewnętrzne, która umożliwia dodanie właściwych linków i zapobiega problemom SEO. Drugie narzędzie to firma LiveAgent, która oferuje rozwiązania dla biznesu i przemysłu oraz zapewnia zadowolenie i opinie pozytywne. Ostatnie narzędzie to różne narzędzia, takie jak Konsola wyszukiwania Google czy Google Analytics, które pomagają w monitorowaniu i aktualizowaniu strony pod kątem SEO. Ważne jest, aby być na bieżąco z trendami i przeglądać blogi takie jak MOZ czy Search Engine Land.

Lista kontrolna SEO dla nowych stron internetowych zapewni wzrost ruchu i interakcji odwiedzających. Rozwijaj optymalizację pod kątem wyszukiwarek dzięki temu przewodnikowi punkt po punkcie.

Lista kontrolna SEO dla nowych stron internetowych

Jeśli chcesz tłumaczyć swoją witrynę, możesz skorzystać z narzędzi takich jak Tłumacz Google, Bing Translator lub wtyczka WordPress Translation. Ważne jest również, aby witryna była zoptymalizowana pod kątem SEO i być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami Google. W ten sposób można dotrzeć do zagranicznych klientów i poprawić pozycję w rankingu wyszukiwarek.

Narzędzia do słuchania społecznościowego (monitoringu mediów społecznościowych) LiveAgent doskonale nadają się do proaktywnego rozwiązywania problemów. Uzyskaj pełen przegląd tego, co dziś mówi się o Twojej firmie.

Szukasz narzędzi do słuchania społecznościowego?

LiveAgent jest kompletnym narzędziem do obsługi klienta, oferującym ponad 180 funkcji, integracje, oraz wysoką ocenę wśród użytkowników. Zapewnia doskonałe wsparcie klientom, łącząc czat na żywo, ticketowanie i automatyzację. Dzięki pozytywnym opiniiom użytkowników, LiveAgent jest preferowanym wyborem dla firm z różnych branż.

Nasza lista kontrolna uruchamiania witryny pomoże Ci zminimalizować błędy i przygotować nową witrynę do publikacji. Najlepszy przewodnik punkt po punkcie.

Nowa lista kontrolna uruchomienia strony internetowej

Promuj uruchomienie nowej strony internetowej poprzez stworzenie buzzu i przekazanie przekonującej wiadomości o ofertach dla klientów. Nazywaj stronę przed uruchomieniem "prywatną" i promuj ją za pomocą mediów społecznościowych i e-maili. Upewnij się, że witryna jest dostępna i zgodna z prawem.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

Start Free Trial x