Zwiększ swoją sprzedaż dzięki LiveAgent!

Zadowolenie klienta jest ściśle skorelowane z utrzymaniem, lojalnością i sprzedażą. Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest stworzenie w firmie kultury zorientowanej na klienta.

Im bardziej starasz się zadowolić klientów, tym lepsze wyniki osiągnie Twoja firma pod względem przychodów. W jaki sposób? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Strategies to increase sales

Najlepsze strategie zwiększania sprzedaży

Zwiększenie sprzedaży polega na skupieniu się na klientach. Upewnij się, że Twoja firma:

 Dostarcza wartość klientom

Zmniejsza wysiłki klientów

Zapewnia szybką, spersonalizowaną obsługę

Zwiększ sprzedaż dzięki odpowiednim narzędziom

Dzięki oprogramowaniu pomocy technicznej, takim jak LiveAgent, poprawa jakości obsługi klienta, utrzymanie klientów, ich lojalność i sprzedaż będzie łatwe jak nigdy przedtem. Dlaczego?

LiveAgent oferuje ponad 180 zaawansowanych funkcji pomocy technicznej i ponad 40 integracji, które pomogą Ci zapewnić najlepszą możliwą obsługę.

Right tools to increase sales

Dlaczego powinieneś skupić się na poprawie obsługi klienta, aby zwiększyć sprzedaż?

Definition of good customer service

Dobra obsługa jest pożądana i oczekiwana

Klienci oczekują nienagannej obsługi. Jeśli firmy tego nie zapewniają, klienci od nich odchodzą. W rzeczywistości amerykańskie firmy tracą więcej niż 62 miliardy dolarów rocznie z powodu złej obsługi klienta.

Bad service spreads like a wildfire

Negatywne recenzje rozprzestrzeniają się błyskawicznie

Uśredniając, Amerykanie mówią: 15 razy o złych wrażeniach związanych z obsługą klienta i 11 razy, o dobrych wrażeniach.

Empower customers with self-service

A sukcesem jest zmniejszenie wysiłku, który musi włożyć klient

74% osób prawdopodobnie zmieni markę, jeśli uznają proces zakupu za zbyt trudny.

Use proactive chat invitations to convert visitors into customers

Pozyskiwanie nowych klientów jest drogie

Wszędzie jest od 5 do 25 razy droższe pozyskanie nowego klienta niż utrzymanie obecnego.

Najlepszy klient to zadowolony klient

Oferujemy usługi migracji concierge z większości popularnych rozwiązań help desk.

Funkcje LiveAgent, które pomagają zwiększyć sprzedaż

Email ticketing

System zgłoszeń z hybrydowymi strumieniami zgłoszeń

Dzięki LiveAgent Twoje e-maile, czaty, rozmowy, wzmianki w mediach społecznościowych i zgłoszenia z innych kanałów trafią do jednej uniwersalnej skrzynki odbiorczej.

Wewnętrzny i zewnętrzny czat na żywo w czasie rzeczywistym

Obsługa czatu na żywo jest kluczowym elementem zwiększania sprzedaży, ponieważ pomaga firmom przekształcić odwiedzających witrynę w płacących klientów.

The fastest live chat on the market
Professional built-in call center software

Wirtualne wbudowane call center

Zbuduj wirtualne centrum telefoniczne w ramach wielokanałowego rozwiązania pomocy technicznej. LiveAgent centralizuje rozmowy telefoniczne z Twojej witryny internetowej lub telefonu stacjonarnego w jednym miejscu.

Wsparcie mediów społecznościowych

Zintegruj swoje profile mediów społecznościowych z LiveAgent i odpowiadaj na komentarze, prywatne wiadomości lub tweety bezpośrednio ze swojego konta.

Social medias integrated into the help desk software
Manager - icon

Zbudowany CRM

Wyświetl informacje kontaktowe klienta, jego poprzednie zakupy i całą wcześniejszą komunikację z Twoją firmą. Edytuj i uzyskuj dostęp do wszystkich danych w czasie rzeczywistym.

Gear - icon

Automatyczne & gotowe odpowiedzi

Wykorzystaj reguły automatyzacji i gotowe odpowiedzi, aby przyspieszyć przyziemne zadania. Zaoszczędź do 15 godzin tygodniowo dzięki funkcjom automatyzacji LiveAgent.

Knowledge base - icon

Kreator bazy wiedzy

Zbuduj wiele wewnętrznych i zewnętrznych baz wiedzy w ramach rozwiązania samoobsługowego. Twórz często zadawane pytania, fora, pola opinii, sugestii i nie tylko.

report of finished tasks

Pulpit do analizy danych i raportowania

Zobacz, kto kontaktuje się z Twoją firmą i monitoruj otrzymywane usługi. Zobacz użycie, statystyki, oceń raporty wydajności i ucz się na podstawie ocen satysfakcji klientów.

Powody, dla których firmy przechodzą do LiveAgent

  • „Jest tak bogaty w funkcje i pobił moją 5-letnią subskrypcję Zendesk. To bardzo duża wartość dla mnie jako właściciela małej firmy”. Albert

  • Po raz pierwszy wypróbowałem Zendesk, ale po godzinach konfiguracji i zrozumienia modelu cenowego zdałem sobie sprawę, że to nie dla mnie. Zamiast tego zacząłem używać LiveAgent i muszę powiedzieć, że do tej pory jestem bardzo zadowolony. System dostał dokładnie taką ilość konfiguracji jaką chcę i nie znalazłem jeszcze czegoś, czego nie da się zrobić. Samo wsparcie jest świetne i zwykle odpowiada na pytania w ciągu kilku minut”. Erik

  • „Przenieśliśmy się do LiveAgent z ZenDesk… i nie wrócimy… To niesamowicie przystępna cena i zawsze pomocny zespół wsparcia, który pomaga nam 24×7. Po drugie, zaawansowany poziom automatyzacji, który dosłownie zastąpił naszą potrzebę Zapier, ponieważ istnieje duża liczba integracji. Dodatkowo udostępniają tak wiele aliasów e-mail, aby zbyt łatwo się z nimi połączyć”. Aaron

  • „My i nasi klienci ciągle mieliśmy problemy z ZenDesk, ale po zapoznaniu się z różnymi opcjami, wybraliśmy LiveAgent na podstawie opinii użytkowników i jego ceny”. Adam

  • „Korzystałem z ZenDesk przez lata i byłem zmęczony tymi „zgłoszeniowymi” e-mailami i że nie mogę załączać plików do moich e-maili, tylko wysyłać linki. Co lubię w LiveAgent: wysyła e-maile (nie zgłoszenia), mogę dołączać pliki, organizuje przepływ wiadomości e-mail łatwiej niż w ZenDesk, mogę czatować i zarządzać wiadomościami e-mail z tego samego okna. Ponadto LiveAgent obsługuje arkusze kalkulacyjne w swoich wiadomościach e-mail i ma świetny zespół wsparcia.” Vlad

  • „Przeszliśmy na ten system po wielu latach korzystania z ZenDesk. Funkcjonalność jest niesamowita: formularze kontaktowe, czat na żywo, bazy danych, integracja z sieciami społecznościowymi – wszystko w jednej usłudze, a wszystkie te moduły są dobrze przemyślane i kompetentnie ze sobą współdziałają. Podobało mi się, że usługa działa stabilnie nawet na platformach mobilnych (po ZenDesku to dla nas ogromny plus).” Olga

  • „Próbowałem różnych rozwiązań, w tym Zendesk, Freshdesk i innych. Potem znalazłem LiveAgent. Świetne narzędzie, dobry stosunek jakości do ceny, łatwość obsługi, świetne wsparcie i pomoc we wdrożeniu. A teraz, po kilku latach użytkowania, wciąż jest to najlepszy wybór dla narzędzie wsparcia, które mogliśmy zrobić.” Michal

  • „Korzystałem z wielu innych systemów pomocy technicznej, takich jak LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com itp. LiveAgent pokonał je pod każdym względem ze względu na ceny, funkcje, obsługę klienta i funkcje mobilne”. Harrison

Co sprawia, że LiveAgent jest odpowiednim narzędziem do zwiększania sprzedaży?

Most reviewed and number 1

Najczęściej recenzowany i oceniany jako numer 1

LiveAgent był najczęściej recenzowanym i ocenianym jako numer 1 oprogramowaniem pomocy technicznej dla małych firm w 2020 roku.

Preferred by 21k businesses

Wybrany przez 21 tysięcy firm

Ponad 21 000 firm z różnych branż wybrało LiveAgent ze względu na potrzeby obsługi klienta.

Packed with features

Zawiera ponad 180 funkcji

Z ponad 180 funkcjami,, ponad 40 integracjami i nieskończoną liczbą dostosowań, narzędzie łatwo dopasowuje się do wymagań Twojej firmy.

Cloud based and secure help desk

Bezpieczny i oparty na chmurze

W pełni oparty na chmurze, bezpieczny, łatwy w konfiguracji i obsłudze. Zacznij korzystać z LiveAgent w ciągu kilku minut.

Przejrzyste i przystępne ceny

Skorzystaj z naszego profesjonalnego rozwiązania pomocy technicznej za stałą miesięczną cenę, bez ukrytych opłat i długoterminowych zobowiązań. Zarejestruj się na 14-dniowy bezpłatny okres próbny, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich dostępnych funkcji.

Nie czekaj! Zwiększ sprzedaż już dziś!

Package Name

Ticket+czat

Idealny dla małych i średnich firm

29 /miesiąc
Package Name

All-Inclusive

Idealny dla firm różnej wielkości i dużych korporacji

39 /miesiąc

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamaha, O2 i Oxford University? Zgadłeś… to LiveAgent!

Wypróbuj teraz za darmo Nie wymagamy karty kredytowej
Related Articles to Zwiększ sprzedaż
Dowiedz się, jak zapewnić najlepszą obsługę klienta dla swoich przyszłych konsumentów online. LiveAgent może pokazać Ci, jak to zrobić dobrze.

Oprogramowanie Helpdesk dla branży e-commerce

LiveAgent jest oceniane jako numer 1 oprogramowanie do pomocy technicznej dla małych i średnich firm w 2019 roku. Można rozpocząć darmową wersję próbną na 7 lub 30 dni bez wymaganego numeru karty kredytowej. Użyj swojego adresu e-mail firmy, aby uzyskać 30 dni próby za darmo. Możesz również wybrać nazwę dla swojej subdomeny LiveAgent.

Przyciągnij uwagę swojego klienta, drastycznie ograniczając jego zadania operacyjne z LiveAgent. To najczęściej i najwyżej oceniane rozwiązanie dla małych i średnich firm w 2020 roku.

Oprogramowanie help desk dla agencji

LiveAgent to oprogramowanie pomagające w kontaktach z klientami, oferujące usługi czatu na żywo, zarządzania komunikacją z klientem oraz system pomocy technicznej. Dostępna jest darmowa wersja próbna na 7 lub 30 dni, bez konieczności posiadania karty kredytowej oraz możliwość wyboru nazwy subdomeny. Produkt ten jest idealny dla agencji reklamowych, cyfrowych, promocyjnych, Social Media, marketingu internetowego, biur podróży i turystyki, freelancerów i innych agencji. Oprogramowanie pomocy technicznej LiveAgent proponuje dwa plany dla mniejszych i większych przedsiębiorców, z dostępem do funkcji przez 14-dniowy bezpłatny okres próbny z przejrzystymi i przystępnymi cenami.

Zmień więcej osób przeglądających witrynę w klientów dzięki możliwościom handlu elektronicznego LiveAgent. Nasz widżet czatu na żywo jest prosty w obsłudze i przynosi rezultaty.

eCommerce

Narzędzie LiveAgent umożliwia obsługę czatu, poczty e-mail i telefonu w jednym miejscu, integracje z innymi platformami e-commerce oraz zaawansowane raportowanie i ranking agentów. Darmowa wersja próbna wynosi 7 lub 30 dni i nie wymaga karty kredytowej. Narzędzie pozwala na zwiększenie sprzedaży poprzez stworzenie kultury zorientowanej na klienta i rozwijanie strategii obsługi klienta, które przekładają się na wyższy współczynnik konwersji. Contrado.com poleca LiveAgent ze względu na szybkość wdrożenia i poprawę kontaktu z klientami.

Budowanie dobrych relacji z klientami poprzez interakcje z klientami może odgrywać kluczową rolę w określaniu pozycji Twojej marki na rynku.

Wprowadzenie do interakcji z klientem

LiveAgent to firma oferująca rozwiązania dla biznesu, takie jak centrum wsparcia i przenoszenie danych. Firma ma program lojalnościowy i partnerów VoIP. Zajrzyj na blog i subskrybuj newsletter, by być na bieżąco. Quality Unit, LLC jest właścicielem LiveAgent. W trakcie rejestracji dostaniesz dane do logowania.

Zadbaj o swoje rozliczenia, faktury, autoryzację płatności i wiele więcej dzięki narzędziom rozliczeniowym i integracji z LiveAgent.

Zarządzanie płatnościami

LiveAgent oferuje rozwiązania biznesowe, w tym przenoszenie danych, wsparcie i dziennik zmian. Firma posiada nagrody i certyfikaty, a także oferuje program lojalnościowy i partnerów VoIP. Blog LiveAgent zawiera słowniczek, poradniki i testy pisania. Klienci są zadowoleni z rozwiązań LiveAgent. Firma oferuje także cennik, integracje i prowadzi webinary. Wszelkie prawa zastrzeżone Quality Unit, LLC. Regulamin, polityka bezpieczeństwa, polityka prywatności oraz mapa strony dostępne na stronie LiveAgent. Firma tworzy konto i pulpit nawigacyjny dla klienta.

Badanie przeprowadzone przez firmę Gartner wykazało, że większość dostawców rozwiązań zbytnio koncentruje się na funkcjach i technologii produktów. Zapominając o wartości klienta.

Jaka jest wartość klienta?

Badanie przeprowadzone przez firmę Gartner wykazało, że większość dostawców rozwiązań zbytnio koncentruje się na funkcjach i technologii produktów. Zapominając o wartości klienta.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

×
Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo