Wersja próbna

Szukasz alternatywy dla LiveChat?

LiveAgent oferuje ponad 175 przydatnych funkcji, w tym najszybszy na rynku widget czatu na żywo, centrum obsługi telefonicznej, a nawet obsługę kanałów takich jak Instagram i Viber. Wszystko to spakowane w jeden potężny pakiet.

Wprowadzenie zmian jest łatwe! Oferujemy pomoc w migracji wszystkich Twoich danych z LiveChat do LiveAgent. To nic nie kosztuje i zajmuje tylko 5 minut.

logo klientow forbes
logo klientow airbus
logo klientow nascar
logo klientow usc
logo esky color
slido zielone
Call center

Wsparcie centurm obsługi telefonicznej

Oprócz wielu innych funkcji, LiveAgent obsługuje również integrację z centurm obsługi telefonicznej. Konfiguracja jest szybka i łatwa!

Live chat bubbles

Najszybszy czat na żywo

Nasz widget czatu na żywo jest najszybszy na rynku – prędkość wyświetlania czatu wynosi tylko 2,5 sekundy.

Integrations pricing

Bogaty w funkcje

Ponad 175 funkcji sprawia, że praca jest łatwiejsza i przyjemniejsza.

signup bonus

Przystępne ceny

LiveAgent zapewnia dużą moc za rozsądną cenę. Wybierz jeden z naszych trzech płatnych planów albo wybieraj osobne funkcje, tak by spersonalizować swój dział pomocy technicznej.

Book demo with LiveAgent

Potężna alternatywa dla LiveChat

LiveAgent zapewnia obsłudze klienta swobodę, jakiej ona potrzebuje. Zawiera wiele różnych funkcji i jest w stanie zintegrować prawie wszystko, od poczty e-mail, czatu na żywo i centrum obsługi telefonicznej po media społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter i Instagram.

A to wszystko za rozsądną cenę. Nasze plany cenowe są dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś dodatkowego, możesz kupić poszczególne funkcje za uczciwą cenę.

Najszybszy widget czatu

Czat na żywo to funkcja, która musi być responsywna, szybka i umożliwiać Tobie i Twoim klientom natychmiastową komunikację. Widget czatu LiveAgent jest naprawdę najszybszy ze wszystkich z prędkością wyświetlania czatu wynoszącą 2,5 sekundy. Możesz sam przyjrzeć się wynikom testu.

undraw fast loading 0lbh
undraw Savings dwkw

Niedrogi i bogaty w funkcje

LiveAgent oferuje trzy plany cenowe, które nie zrujnują Twojego budżetu. Każdy z tych planów jest wyposażony w przydatne funkcje. Na wypadek gdybyś chciał dodać coś więcej do swojego planu, zawsze możesz dokupić osobne funkcje.

Więcej za mniej

LiveAgent zapewnia wsparcie, jeśli chodzi o wiele kanałów komunikacji i kont. Niezawodny system ticketowy organizuje wszystko, od poczty e-mail, czatu na żywo i rozmów telefonicznych po media społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter i Instagram. W ten sposób masz wszystko dostępne i posortowane w jednym miejscu.

part of

Porównanie LiveAgent vs LiveChat

Sprawdź, jak wypadamy w porównaniu z LiveChat, na podstawie opinii klientów na Capterra.

LiveChatInc Alternative

Dowiedz się, dlaczego firmy przeszły do LiveAgent

undraw winners ao2o

Gotowy na zmianę?

LiveAgent jest najczęściej recenzowanym i najlepiej ocenianym oprogramowaniem pomocy technicznej dla małych i średnich firm w 2019 roku. Pozostań bliżej swoich klientów i pomagaj im szybciej, dzięki LiveAgent.

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz co łączy Huawei, BMW, Yamahę i O2? Dokładnie tak… LiveAgent!

Wypróbuj już teraz za darmo Karta kredytowa nie wymagana

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo