Wersja próbna

Szukasz alternatywy dla Service Hub?

Service Hub firmy HubSpot to świetne oprogramowanie wykorzystujące ticketing, czat na żywo i chatboty. Service Hub jest idealnym rozwiązaniem dla firm z dużymi budżetami, które już korzystają z narzędzi marketingu i sprzedaży HubSpot. Jeśli jednak szukasz niedrogiej alternatywy dla Service Hub, rozważ LiveAgent.

LiveAgent to w pełni funkcjonalne oprogramowanie pomocy technicznej, które jednocześnie zwiększa produktywność zespołów obsługi klienta oraz satysfakcję klientów a przy tym pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. LiveAgent obsługuje ponad 15 000 firm i 150 milionów użytkowników końcowych na całym świecie. Dołącz do nich i zapewnij swoim klientom światowej klasy obsługę klienta. My sprawiamy, że jest to łatwe.

logo klientow forbes
logo klientow airbus
logo klientow nascar
logo klientow usc
logo esky color
slido zielone

4 powody, dla których firmy przechodzą do LiveAgent

Przekonaj się dlaczego LiveAgent wyróżnia się na tle innych alternatywnych rozwiązań

Większa satysfakcja i lojalność klientów

Większa satysfakcja

LiveAgent zwiększa satysfakcję klientów oraz podnosi współczynniki konwersji.

czat na żywo zwiększa sprzedaż

Zwiększona produktywność

Skróć czas pracy swoich agentów i odpowiedz na więcej zapytań od klientów dzięki naszej uniwersalnej skrzynce odbiorczej.

bonus rejestracyjny

Większa przystępność cenowa

Zaoszczędź pieniądze! LiveAgent jest bardziej opłacalny w porównaniu do innych platform oferujących rozwiązania dla pomocy technicznej.

Integracje cennik

Mnóstwo przydatnych funkcji

Dzięki ponad 179 funkcjom dla pomocy technicznej, zapewnienie wsparcia i pomocy dla Twoich klientów stanie się bułką z masłem.

podsumowania funkcji jg7a

Potężna alternatywa dla Service Hub

Uzyskanie najlpeszego stosunku jakości do ceny jest jednym z najważniejszych czynników, gdy szukasz doskonałego oprogramowania dla działów pomocy technicznej. Dlatego LiveAgent oferuje 4 różne pakiety w konkurencyjnych cenach. Podstawowe pakiety obejmują hybrydowy strumień ticketów, ujednoliconą wielokanałową skrzynkę odbiorczą, raportowanie, reguły automatyzacji, grywalizację i o wiele więcej! Dzięki LiveAgent dostajesz więcej za mniej — jeśli szukasz w pełni funkcjonalnej alternatywy dla Service Hub, wypróbuj LiveAgent. Rozpocznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny już dziś. Nie wymagamy karty kredytowej.

Funkcje grywalizacji

Pozwól swoim agentom pomocy technicznej zdobywać odznaki i osiągać kolejne poziomy wykonując zadania, które przyczyniają sie do ogólnego dobra Twojej firmy. Sprawdzaj tabele liderów indywidualnych i zespołowych oraz generuj raporty, aby promować zdrową konkurencję w dziale obsługi klienta.

Pulpit raportowy agenta na żywo

Najszybszy widget czatu

Jeśli szukasz alternatywy dla Service Hub a szybkość jest dla Ciebie jednym z najważniejszych wyznaczników, LiveAgent może być tym, czego szukasz. LiveAgent szczyci się najszybszym widgetem czatu na rynku — wyświetla się w zaledwie 2.5 sekundy.

Szybki widget czatu to doskonały wybór, jeśli chcesz skutecznie przekształcić użytkownika odwiedzającego Twoją witrynę w klienta. Według raportu eMarketer 35% odwiedzających witrynę dokonuje zakupów online po skorzystaniu z czatu na żywo. 

rozpoczęscie działalności3
undraw połączony świat wuay

Jesteśmy wielojęzyczni

Nasze oprogramowanie jest wielojęzyczne. LiveAgent jest dostępny w 43 różnych językach (niektórych tylko częściowo) i obsługuje widżety z możliwością dostosowania języka. Nie pozwól, aby język był barierą między Tobą a Twoimi klientami. My to załatwimy.

Zasługujesz na najlepsze

LiveAgent jest najczęściej recenzowanym i ocenionym jako numer 1 oprogramowaniem w pomocy technicznej dla małych i średnich firm w 2020 roku. Dlatego jest świetną alternatywą dla Service Hub. Z LiveAgent oszczędzasz czas i pieniądze, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co ważne – budowaniu znaczących relacji z klientami.

zwycięzcy

Porównanie LiveAgent i Service Hub

Sprawdź, jak wypadamy w porównaniu z HubSpot Service Hub na podstawie opinii klientów na Capterra

Tabela porównawcza funkcji dla LiveAgent i Hubspot Service Hub
Stan na dzień 02.03.2020 r.

Zobacz, dlaczego nasi klienci wybrali LiveAgent jako najlepszą alternatywę dla HubSpot Service Hub

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz co łączy Huawei, BMW, Yamaha i O2? Dokładnie tak… LiveAgent!

Wypróbuj już teraz za darmo Karta kredytowa nie wymagana

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.