Narzędzie help desk dla sektora edukacji i NGO

Skup się na tym, żeby wywierać pozytywny wpływ na otoczenie – resztą zajmie się LiveAgent, najczęściej i najwyżej oceniane narzędzie help desk dla małych i średnich firm w 2020 roku. Nawiąż bliższe relacje z partnerami i wspólnie dokonujcie zmian.

[klienci]
[rejestracja]
Handle many requests at the same time with LiveAgent

Oszczędź czas dzięki automatyzacji

Organizacje edukacyjne i pozarządowe zwykle chętnie budują silne osobiste relacje , ponieważ w ten sposób właśnie działają. Jednak dobrym pomysłem jest objęcie ich osobistych działań usługą LiveAgent, aby zaoszczędzić czas operacyjny. Połączenie całej komunikacji, w tym kanałów mediów społecznościowych, czatu na żywo i formularzy kontaktowych, ma kluczowe znaczenie dla poprawy ich działalności. Poza tym podziwiamy ich wysiłki, aby uczynić ten świat lepszym miejscem!

Usprawnij komunikację z partnerami

Nie trać kontoli nad rozmowami z obecnymi i potencjalnymi partnerami. Wykorzystując uniwersalną skrzynkę odbiorczą oraz zaawansowaną wyszukiwarkę, możesz szybko  znaleźć potrzebne zgłoszenie. Zacznij rozmowę na czacie, kontynuuj przez zgłoszenie i podsumuj telefonicznie – wszystkie informacje będziesz mieć w jednym miejscu!

Person collecting multiple pieces of paper into one net
Woman responding to text while walking

Szybciej odpowiadaj na wiadomości

Odpowiadaj natychmiast na pytania, nie przejmując się barierą językową. Możesz nawet skorzystać z podglądu wiadomości na żywo: widząc, co wpisuje Twój klient, szybciej przygotujesz właściwą odpowiedź. Często się przemieszczasz? Nie ma problemu! LiveAgent działa też w aplikacji mobilnej. Dzięki temu możesz szybko odpowiedzieć na pytania i zaskoczyć swoich studentów. W końcu wiadomo: E=mc2!

Zmodernizuj obsługę klienta

Stwórz swoją instytucję jako nowoczesną, przystępną i mądrą w komunikacji organizację oraz stwórz satysfakcjonującą, zorientowaną na klienta obecność w Internecie. Kontaktuj się z potencjalnymi uczniami i ich rodzicami lub przyciągaj nowych darczyńców, korzystając z czatu na żywo .

Right tools to increase sales

Zadowolony klient to najlepszy klient

Pomożemy Ci w migracji z innych systemów obsługi klienta.

Jak sektor Edu&NGO korzysta na wprowadzeniu LiveAgent?

Increased customer satisfaction and loyalty

Większe zadowolenie klientów

Two hands holding a dollar bill

Rozsądna wycena planów

Growing trend of increased productivity

Wyższa efektywność i produktywność

crown - icon

Skupienie się na wpływie

5 star rating

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

LiveAgent daje Ci najnowocześniejsze zabezpieczenia, spełniające najnowsze wytyczne. Twoja prywatna komunikacja jest bezpieczna i zaszyfrowana, a dane przechowywane są na serwerach w Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych lub w Azji – w zależności od Twoich preferencji. LiveAgent spełnia wszystkie wymagania RODO i wdraża najlepsze praktyki z branży SaaS.

Efektywne zarządzanie zasobami

Ludzie i finanse to najważniejsze części każdej organizacji non-profit. Szanuj czas Twoich wolontariuszy i działaczy: zamiast marnowania go na obsługę kilku rozproszonych skrzynek i kont, skupcie się na działaniu w większej skali. Wdrożenie LiveAgent może przenieść Twoje efekty i sukces Twojej wizji na wyższy poziom.

Woman ordering at the table
Person holding a pen in the hand

Wsparcie dla klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok

Partnerzy biznesowi i klienci chcą mieć natychmiastowy dostęp do informacji o projektach, wsparciu finansowym lub efektach Twoich działań – niezależnie od pory i tego, gdzie się znajdują. Stworzenie prostego portalu klienta z FAQ, forum społecznościowym lub artykułami może przynieść wiele wartości, pomagając odbiorcom szybko znaleźć potrzebne informacje. Pozytywnie wpłynie też na nakład pracy konsultantów, dając klientom możliwość samodzielnego rozwiązania problemów.

Sprawdź, dlaczego firmy wybierają LiveAgent

  • „Jest tak bogaty w funkcje i pobił moją 5-letnią subskrypcję Zendesk. To bardzo duża wartość dla mnie jako właściciela małej firmy”. Albert

  • Po raz pierwszy wypróbowałem Zendesk, ale po godzinach konfiguracji i zrozumienia modelu cenowego zdałem sobie sprawę, że to nie dla mnie. Zamiast tego zacząłem używać LiveAgent i muszę powiedzieć, że do tej pory jestem bardzo zadowolony. System dostał dokładnie taką ilość konfiguracji jaką chcę i nie znalazłem jeszcze czegoś, czego nie da się zrobić. Samo wsparcie jest świetne i zwykle odpowiada na pytania w ciągu kilku minut”. Erik

  • „Przenieśliśmy się do LiveAgent z ZenDesk… i nie wrócimy… To niesamowicie przystępna cena i zawsze pomocny zespół wsparcia, który pomaga nam 24×7. Po drugie, zaawansowany poziom automatyzacji, który dosłownie zastąpił naszą potrzebę Zapier, ponieważ istnieje duża liczba integracji. Dodatkowo udostępniają tak wiele aliasów e-mail, aby zbyt łatwo się z nimi połączyć”. Aaron

  • „My i nasi klienci ciągle mieliśmy problemy z ZenDesk, ale po zapoznaniu się z różnymi opcjami, wybraliśmy LiveAgent na podstawie opinii użytkowników i jego ceny”. Adam

  • „Korzystałem z ZenDesk przez lata i byłem zmęczony tymi „zgłoszeniowymi” e-mailami i że nie mogę załączać plików do moich e-maili, tylko wysyłać linki. Co lubię w LiveAgent: wysyła e-maile (nie zgłoszenia), mogę dołączać pliki, organizuje przepływ wiadomości e-mail łatwiej niż w ZenDesk, mogę czatować i zarządzać wiadomościami e-mail z tego samego okna. Ponadto LiveAgent obsługuje arkusze kalkulacyjne w swoich wiadomościach e-mail i ma świetny zespół wsparcia.” Vlad

  • „Przeszliśmy na ten system po wielu latach korzystania z ZenDesk. Funkcjonalność jest niesamowita: formularze kontaktowe, czat na żywo, bazy danych, integracja z sieciami społecznościowymi – wszystko w jednej usłudze, a wszystkie te moduły są dobrze przemyślane i kompetentnie ze sobą współdziałają. Podobało mi się, że usługa działa stabilnie nawet na platformach mobilnych (po ZenDesku to dla nas ogromny plus).” Olga

  • „Próbowałem różnych rozwiązań, w tym Zendesk, Freshdesk i innych. Potem znalazłem LiveAgent. Świetne narzędzie, dobry stosunek jakości do ceny, łatwość obsługi, świetne wsparcie i pomoc we wdrożeniu. A teraz, po kilku latach użytkowania, wciąż jest to najlepszy wybór dla narzędzie wsparcia, które mogliśmy zrobić.” Michal

  • „Korzystałem z wielu innych systemów pomocy technicznej, takich jak LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com itp. LiveAgent pokonał je pod każdym względem ze względu na ceny, funkcje, obsługę klienta i funkcje mobilne”. Harrison

Najbardziej opłacalne rozwiązanie help desk

Darmowy plan LiveAgent zawiera między innymi narzędzie  do tworzenia bazy wiedzy. Płatne plany pozwalają Ci na jeszcze więcej – a wszystko w rozsądnej cenie.

Package Name

Ticket

Najlepszy wybór dla przedsiębiorców i małych agencji

$15 /miesiąc
Package Name

Chat+Ticket

Dla małych i średnich przedsiębiorstw, marketerów oraz dużych agencji

$29 /miesiąc

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamaha, O2 i Oxford University? Tak… korzystają z LiveAgent!>

Wypróbuj teraz – za darmo Bez podawania danych karty kredytowej
G2 Crowd
Trustpilot
GetApp
Artykuły powiązane zEdukacja, NGO
Czy chcesz przeprowadzić migrację z Outlooka do kompleksowego rozwiązania do obsługi klienta? Dowiedz się więcej o migracji danych do LiveAgent.

Przenosisz się z Outlooka?

LiveAgent to wydajne narzędzie do obsługi klienta online, które poprawia komunikację, przyspiesza odpowiedzi i zwiększa satysfakcję klientów.

Zastanawiasz się nad wybraniem LiveAgent dla wparcia klienta w mediach społecznościowych? Przeczytaj naszą recenzję i zobacz, jak poradził sobie w naszych ogólnych testach.

Recenzja oprogramowania obsługi klienta w mediach społecznościowych LiveAgent

Zastanawiasz się nad wybraniem LiveAgent dla wparcia klienta w mediach społecznościowych? Przeczytaj naszą recenzję i zobacz, jak poradził sobie w naszych ogólnych testach.

Dołącz do tysięcy naszych zadowolonych klientów korzystających z LiveAgent. Twórz lepsze doświadczenia klientów dzięki rozwiązaniu omnichannel.

Websignal

Dołącz do tysięcy naszych zadowolonych klientów korzystających z LiveAgent. Twórz lepsze doświadczenia klientów dzięki rozwiązaniu omnichannel.

Rozważasz użycie LiveChat do obsługi Twojego czatu na żywo? Zapoznaj się z naszą recenzją i sprawdź, jak oprogramowanie wypadło w naszych ogólnych testach.

Recenzja czatu na żywo LiveChat

Rozważasz użycie LiveChat do obsługi Twojego czatu na żywo? Zapoznaj się z naszą recenzją i sprawdź, jak oprogramowanie wypadło w naszych ogólnych testach.

Dołącz pliki do artykułów z bazy wiedzy. Wypróbuj funkcję LiveAgent – Załączniki w artykułach. Przeczytaj więcej na ten temat w artykule.

Załączniki w artykułach

Akademia LiveAgent to źródło informacji o obsłudze klienta, w tym automatyzacji, działu obsługi klienta, komunikacji i raportowaniu. Artykuły poruszają tematy takie jak rozwój umiejętności miękkich, psychologii klienta, segmentacji i zarządzania reklamacjami. Radzenie sobie z reklamacjami w sposób profesjonalny i grzeczny oraz komunikacja z klientami to kluczowe elementy sukcesu firmy. Oprogramowanie do czatu na żywo oferuje wiele korzyści dla firm, w tym zwiększenie satysfakcji klientów, obsługa 24/7 i możliwość analizy w dowolnym momencie. Obsługa klienta przez człowieka jest bardziej preferowanym rozwiązaniem niż chatboty, a 54% konsumentów oczekuje interakcji z ludzkimi przedstawicielami. Magazyn Refresher skupia się na millenialsach i młodych dorosłych i porusza tematy takie jak moda, technologia, sztuka i sport.

Zespół LiveAgent aktualnie pracuje nad wtyczką do przeniesienia się z Zopim. LiveAgent jest najczęściej recenzowanym i wysoko ocenianym oprogramowaniem systemu obsługi klienta #1 dla małych i średnich firm w 2019 i 2020 roku. Dołącz do firm takich jak Huawei, BMW, O2 i Uniwersytet Oksfordzki.

Przenosisz się z Zopim do LiveAgent?

Wypróbuj Ticket za €15/m-c lub Ticket + Chat za €29/m-c dla małych firm i specjalistów ds. marketingu. Będziesz w dobrych rękach z LiveAgent.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

×
Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo