Wersja próbna

Najlepsza wspólna skrzynka w mieście

Pilnowanie osobnych kont mailowych, gdzie trafiają zapytania od klientów, jest męczące i nieproduktywne. Łatwo zgubić wiadomości lub zapomnieć o odpowiedziach.

Ułatw pracę sobie i swoim konsultantom i miej pełny podgląd na przychodzące wiadomości. Nadaj każdemu dostęp do wspólnej skrzynki.

Importuj pocztę z innych systemów pocztowych, jak Microsoft Outlook, Office 365 lub Gmail lub z Twojego serwera pocztowego. Korzystaj z zalet wspólnej skrzynki.

logo klientow forbes
logo klientow airbus
logo klientow nascar
logo klientow usc
logo esky color
slido zielone
Create-Ticket

Czym jest wspólna skrzynka pocztowa?

Wspólna skrzynka pocztowa to część naszego systemu help desk i ticketowego. Jest to taki Gmail i Asana do obsługi klienta.

Każdy z Twoich konsultantów otrzymuje swój login, dający im dostęp do wspólnego pulpitu. Mogą wyświetlić zgłoszenia, sprawdzić, kto się zajmuje daną sprawą, oraz co wymaga natychmiast uwagi.

Jak wspólna skrzynka wpływa na konwersję?

Zadowolenie klientów jest ściśle powiązane z zaangażowaniem, wskaźnikiem konwersji i przychodem. Im większa satysfakcja Twoich klientów, tym lepiej radzi sobie Twój biznes. Dostarczając Twoim klientom szybką, spersonalizowaną i kompetentną obsługę, pracujesz nad zaangażowaniem klientów, przychodem i konwersją.

Wspólna skrzynka odbiorcza zwiększa konwersję

Korzyści ze współdzielonej skrzynki

Efektywnie zapanuj nad chaosem

Porządkuje chaos

Automatycznie organizuje wszystkie przychodzące zapytania ze względu na priorytet (określany na podstawie umowy o poziomie świadczonych usług, daty otrzymania zgłoszenia i tagów) i przypisuje je do odpowiednich działów i agentów.

Wspiera współpracę w zespole

Wspiera współpracę

LiveAgent pomaga Twoim agentom we wspólnym pracowaniu nad skomplikowanymi zapytaniami. Jeden agent może podjąć pracę tam, gdzie inny skończył, a cały postęp będzie zapisany. Agenci mogą sobie zostawiać wewnętrzne notatki, pisać na czacie czy nawet dzwonić do siebie.

Wspólna skrzynka odbiorcza zwiększa produktywność

Zwiększa produktywność

Twoi agenci nie będą już tracić czasu na sprawdzanie wielu kont i przełączanie się między usługami. Dzięki temu, mogą skupić się na dostarczaniu personalizowanego i kompetentnego wsparcia Twoim klientom.

Wspólna skrzynka odbiorcza bezpiecznie przechowuje dane

Dba o bezpieczeństwo danych

Wspólna skrzynka to najbezpieczniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu i klientów. Nie musisz pilnować wielu kont, a każdy agent ma unikalne dane logowania.

Problemy z przepływem informacji

Problem: przepływ informacji

Wraz ze rozwojem Twojego biznesu zwiększają się zyski, ale też otrzymujesz więcej zgłoszeń czy zapytań o produkt. O ile wcześniej jedna osoba mogła spokojnie się tym zajmować, a w razie jej nieobecności dane logowania dostawał ktoś inny, to w tej sytuacji to może być niewystarczające.

Zmagasz się z nieporozumieniami wynikającymi z braku kontekstu i transparentności? Mamy na to rozwiązanie.

Rozwiązanie: jedna, wspólna skrzynka

LiveAgent oferuje wbudowane funkcje, które pozwalają Ci na zarządzanie zapytaniami od klientów z poziomu jednego pulpitu – w szybki i efektywny sposób.

LiveAgent daje Ci dostęp do nielimitowanej historii kontaktu z klientami, a nasz wbudowany CRM ułatwia udostępnianie zgłoszeń i informowanie Twoich współpracowników o postępach.

Rozwiązanie leży w współdzielonej skrzynce odbiorczej
Gotowy do przejścia do LiveAgent

Szukasz lepszej, współdzielonej skrzynki pocztowej?

LiveAgent to najczęściej i najwyżej oceniane rozwiązanie dla małych i średnich firm w 2019 i 2020 roku. Bądź bliżej swoich klientów i pomóż im szybciej z LiveAgent.

Powody, dla których firmy przechodzą do LiveAgent

Co sprawia, że nasze oprogramowanie help desk jest dobrym wyborem?

Najczęściej recenzowane i najlepsze

Najczęściej recenzowany i najwyżej oceniany

LiveAgent to najczęściej i najwyżej oceniane rozwiązanie dla małych i średnich firm w 2019 i 2020 roku.

Wybrany przez 21 tysięcy firm

Wybrany przez 21 tysięcy firm

Ponad 21 tysięcy biznesów z różnych branż wybrało LiveAgent do obsługi klientów.

Pełen funkcji

Zawiera ponad 180 funkcji

Z ponad 180 funkcjami, więcej niż 40 integracjami i nieskończonymi możliwościami personalizacji, narzędzie łatwo dostosowuje się do Twoich wymagań.

Bezpieczna obsługa klienta w chmurze

Bezpieczny i oparty na chmurze

W pełni oparty na chmurze, bezpieczny, łatwy w ustawieniu i użyciu. Kilka minut i już możesz korzystać z Twojego konta LiveAgent.

Przejrzysty i przystępny cennik

Miej nasze profesjonalne rozwiązanie help desk za stałą miesięczną opłatą, bez ukrytych kosztów ani długoterminowych zobowiązań. Przetestuj je przez 14 dni za darmo i sprawdź wszystkie dostępne opcje.

Package Name

Ticket

Najlepszy wybór dla przedsiębiorców i małych agencji

$15 /miesiąc
Package Name

Chat+Ticket

Dla małych i średnich przedsiębiorstw, marketerów oraz dużych agencji

$29 /miesiąc

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamaha, O2 i Oxford University? Tak… korzystają z LiveAgent!

Wypróbuj teraz za darmo Nie wymagamy podpięcia karty kredytowej

Nasza strona używa ciasteczek. Kontynuując korzystanie z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików zgodnie z naszą polityką prywatności.