Najlepsza wspólna skrzynka w mieście

Pilnowanie osobnych kont mailowych, gdzie trafiają zapytania od klientów, jest męczące i nieproduktywne. Łatwo zgubić wiadomości lub zapomnieć o odpowiedziach.

Ułatw pracę sobie i swoim konsultantom i miej pełny podgląd na przychodzące wiadomości. Nadaj każdemu dostęp do wspólnej skrzynki.

Importuj pocztę z innych systemów pocztowych, jak Microsoft Outlook, Office 365 lub Gmail lub z Twojego serwera pocztowego. Korzystaj z zalet wspólnej skrzynki.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Create Ticket in LiveAgent

Czym jest wspólna skrzynka pocztowa?

Wspólna skrzynka pocztowa to część naszego systemu help desk i ticketowego. Jest to taki Gmail i Asana do obsługi klienta.

Każdy z Twoich konsultantów otrzymuje swój login, dający im dostęp do wspólnego pulpitu. Mogą wyświetlić zgłoszenia, sprawdzić, kto się zajmuje daną sprawą, oraz co wymaga natychmiast uwagi.

Jak wspólna skrzynka wpływa na konwersję?

Zadowolenie klientów jest ściśle powiązane z zaangażowaniem, wskaźnikiem konwersji i przychodem. Im większa satysfakcja Twoich klientów, tym lepiej radzi sobie Twój biznes. Dostarczając Twoim klientom szybką, spersonalizowaną i kompetentną obsługę, pracujesz nad zaangażowaniem klientów, przychodem i konwersją.

Shared inbox improving the conversion rates

Korzyści ze współdzielonej skrzynki

Effectively organize chaos

Porządkuje chaos

Automatycznie organizuje wszystkie przychodzące zapytania ze względu na priorytet (określany na podstawie umowy o poziomie świadczonych usług, daty otrzymania zgłoszenia i tagów) i przypisuje je do odpowiednich działów i agentów.

Foster the collaboration among the team mates

Wspiera współpracę

LiveAgent pomaga Twoim agentom we wspólnym pracowaniu nad skomplikowanymi zapytaniami. Jeden agent może podjąć pracę tam, gdzie inny skończył, a cały postęp będzie zapisany. Agenci mogą sobie zostawiać wewnętrzne notatki, pisać na czacie czy nawet dzwonić do siebie.

Shared inbox improving productivity with growing trend over te time

Zwiększa produktywność

Twoi agenci nie będą już tracić czasu na sprawdzanie wielu kont i przełączanie się między usługami. Dzięki temu, mogą skupić się na dostarczaniu personalizowanego i kompetentnego wsparcia Twoim klientom.

Shared inbox keeps data securely stored

Dba o bezpieczeństwo danych

Wspólna skrzynka to najbezpieczniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu i klientów. Nie musisz pilnować wielu kont, a każdy agent ma unikalne dane logowania.

Problematic sharing of information

Problem: przepływ informacji

Wraz ze rozwojem Twojego biznesu zwiększają się zyski, ale też otrzymujesz więcej zgłoszeń czy zapytań o produkt. O ile wcześniej jedna osoba mogła spokojnie się tym zajmować, a w razie jej nieobecności dane logowania dostawał ktoś inny, to w tej sytuacji to może być niewystarczające.

Zmagasz się z nieporozumieniami wynikającymi z braku kontekstu i transparentności? Mamy na to rozwiązanie.

Rozwiązanie: jedna, wspólna skrzynka

LiveAgent oferuje wbudowane funkcje, które pozwalają Ci na zarządzanie zapytaniami od klientów z poziomu jednego pulpitu – w szybki i efektywny sposób.

LiveAgent daje Ci dostęp do nielimitowanej historii kontaktu z klientami, a nasz wbudowany CRM ułatwia udostępnianie zgłoszeń i informowanie Twoich współpracowników o postępach.

Solution lies in shared inbox
Ready to switch to LiveAgent

Szukasz lepszej, współdzielonej skrzynki pocztowej?

LiveAgent to najczęściej i najwyżej oceniane rozwiązanie dla małych i średnich firm w 2019 i 2020 roku. Bądź bliżej swoich klientów i pomóż im szybciej z LiveAgent.

Powody, dla których firmy przechodzą do LiveAgent

  • „Jest tak bogaty w funkcje i pobił moją 5-letnią subskrypcję Zendesk. To bardzo duża wartość dla mnie jako właściciela małej firmy”. Albert

  • Po raz pierwszy wypróbowałem Zendesk, ale po godzinach konfiguracji i zrozumienia modelu cenowego zdałem sobie sprawę, że to nie dla mnie. Zamiast tego zacząłem używać LiveAgent i muszę powiedzieć, że do tej pory jestem bardzo zadowolony. System dostał dokładnie taką ilość konfiguracji jaką chcę i nie znalazłem jeszcze czegoś, czego nie da się zrobić. Samo wsparcie jest świetne i zwykle odpowiada na pytania w ciągu kilku minut”. Erik

  • „Przenieśliśmy się do LiveAgent z ZenDesk… i nie wrócimy… To niesamowicie przystępna cena i zawsze pomocny zespół wsparcia, który pomaga nam 24×7. Po drugie, zaawansowany poziom automatyzacji, który dosłownie zastąpił naszą potrzebę Zapier, ponieważ istnieje duża liczba integracji. Dodatkowo udostępniają tak wiele aliasów e-mail, aby zbyt łatwo się z nimi połączyć”. Aaron

  • „My i nasi klienci ciągle mieliśmy problemy z ZenDesk, ale po zapoznaniu się z różnymi opcjami, wybraliśmy LiveAgent na podstawie opinii użytkowników i jego ceny”. Adam

  • „Korzystałem z ZenDesk przez lata i byłem zmęczony tymi „zgłoszeniowymi” e-mailami i że nie mogę załączać plików do moich e-maili, tylko wysyłać linki. Co lubię w LiveAgent: wysyła e-maile (nie zgłoszenia), mogę dołączać pliki, organizuje przepływ wiadomości e-mail łatwiej niż w ZenDesk, mogę czatować i zarządzać wiadomościami e-mail z tego samego okna. Ponadto LiveAgent obsługuje arkusze kalkulacyjne w swoich wiadomościach e-mail i ma świetny zespół wsparcia.” Vlad

  • „Przeszliśmy na ten system po wielu latach korzystania z ZenDesk. Funkcjonalność jest niesamowita: formularze kontaktowe, czat na żywo, bazy danych, integracja z sieciami społecznościowymi – wszystko w jednej usłudze, a wszystkie te moduły są dobrze przemyślane i kompetentnie ze sobą współdziałają. Podobało mi się, że usługa działa stabilnie nawet na platformach mobilnych (po ZenDesku to dla nas ogromny plus).” Olga

  • „Próbowałem różnych rozwiązań, w tym Zendesk, Freshdesk i innych. Potem znalazłem LiveAgent. Świetne narzędzie, dobry stosunek jakości do ceny, łatwość obsługi, świetne wsparcie i pomoc we wdrożeniu. A teraz, po kilku latach użytkowania, wciąż jest to najlepszy wybór dla narzędzie wsparcia, które mogliśmy zrobić.” Michal

  • „Korzystałem z wielu innych systemów pomocy technicznej, takich jak LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com itp. LiveAgent pokonał je pod każdym względem ze względu na ceny, funkcje, obsługę klienta i funkcje mobilne”. Harrison

Co sprawia, że nasze oprogramowanie help desk jest dobrym wyborem?

Most reviewed and number 1

Najczęściej recenzowany i najwyżej oceniany

LiveAgent to najczęściej i najwyżej oceniane rozwiązanie dla małych i średnich firm w 2019 i 2020 roku.

Preferred by 21k businesses

Wybrany przez 21 tysięcy firm

Ponad 21 tysięcy biznesów z różnych branż wybrało LiveAgent do obsługi klientów.

Packed with features

Zawiera ponad 180 funkcji

Z ponad 180 funkcjami, więcej niż 40 integracjami i nieskończonymi możliwościami personalizacji, narzędzie łatwo dostosowuje się do Twoich wymagań.

Cloud based and secure help desk

Bezpieczny i oparty na chmurze

W pełni oparty na chmurze, bezpieczny, łatwy w ustawieniu i użyciu. Kilka minut i już możesz korzystać z Twojego konta LiveAgent.

Przejrzysty i przystępny cennik

Miej nasze profesjonalne rozwiązanie help desk za stałą miesięczną opłatą, bez ukrytych kosztów ani długoterminowych zobowiązań. Przetestuj je przez 14 dni za darmo i sprawdź wszystkie dostępne opcje.

Package Name

Ticket

Najlepszy wybór dla przedsiębiorców i małych agencji

$15 /miesiąc
Package Name

Chat+Ticket

Dla małych i średnich przedsiębiorstw, marketerów oraz dużych agencji

$29 /miesiąc

Będziesz w dobrych rękach!

Czy wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamaha, O2 i Oxford University? Tak… korzystają z LiveAgent!

Wypróbuj teraz za darmo Nie wymagamy podpięcia karty kredytowej
G2 Crowd
Trustpilot
GetApp
Artykuły powiązane zWspólna skrzynka mailowa
Czy chcesz przeprowadzić migrację z Outlooka do kompleksowego rozwiązania do obsługi klienta? Dowiedz się więcej o migracji danych do LiveAgent.

Przenosisz się z Outlooka?

LiveAgent to wydajne narzędzie do obsługi klienta online, które poprawia komunikację, przyspiesza odpowiedzi i zwiększa satysfakcję klientów.

Rozważasz LiveAgent do obsługi Twojego czatu na żywo? Zapoznaj się z naszą recenzją i dowiedz się, jak wypadł w naszych ogólnych testach.

Recenzja czatu na żywo LiveAgent

Chatra oferuje dobre narzędzia do komunikacji, ale jest droższy od konkurencji. LiveAgent również ma dobre funkcje, ale ma problemy z personalizacją i usuwaniem brandingu. Overall warto rozważyć LiveAgent dla obsługi klienta w mediach społecznościowych.

Liveagent może wykrywać wiadomości e-mail wyglądające na spam. W niektórych systemach pomocy technicznej tego rodzaju zgłoszenia są nazywane zgłoszeniami zawieszonymi.

Zgłoszenie zawieszone

LiveAgent to wielojęzyczne oprogramowanie obsługujące 43 tłumaczenia językowe. Jest doskonałą alternatywą dla Intercom w budowaniu relacji z klientami.

Pętla pocztowa to niechciana reakcja łańcuchowa, która może wystąpić podczas komunikacji pocztowej. Mail loop to automatyczne potwierdzanie wiadomości e-mail

Pętla poczty e-mail

LiveAgent to łatwe w użyciu narzędzie do obsługi klienta, oferujące różne kanały komunikacji i możliwość śledzenia czasu rozwiązania zgłoszeń. Choć droższy od konkurencji, wciąż warto rozważyć go dla obsługi klientów w mediach społecznościowych.

Już dziś zdobądź przewagę dzięki oprogramowaniu do interakcji z klientami. Bądź na bieżąco ze wszystkimi żądaniami klientów i popraw jakość obsługi klienta we wszystkich kanałach.

Idź ramię w ramię ze swoimi klientami

Opinie użytkowników wyrażają pozytywne opinie na temat LiveAgent, narzędzia do obsługi klienta pokonującego inne dostępne na rynku, zwiększającego efektywność i satysfakcję klientów.

Chcesz przenieść się z LiveChat do LiveAgent? Dołącz do firm takich jak Huawei, BMW, Yamaha i O2 i zapewniaj światowej klasy wsparcie.

Chcesz przejść z LiveChat do LiveAgent?

Wypróbuj LiveAgent, wielojęzyczne oprogramowanie obsługi klienta, które oferuje kompleksowe rozwiązania i wysokiej jakości wsparcie techniczne.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

×
Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo