Szukasz
działu pomocy dla WordPressa?

LiveAgent to najlepszy wybór, oferujący ponad 140 funkcji i ponad 40 integracji.

  • ✓ Brak opłaty instalacyjnej
  • ✓ Obsługa klienta 24/7
  • ✓ Karta kredytowa nie jest wymagana
  • ✓ Anuluj w dowolnym momencie
Używany przez
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation

Zwiększ poziom obsługi klienta za pomocą LiveAgent WordPress help desk i wtyczki czatu na żywo

Zapewnienie doskonałej obsługi klienta jest tym, co robi różnicę, pomaga markom wyróżniać się na tle konkurencji i utrzymuje lojalność klientów.

Jeśli prowadzisz firmę w witrynie WordPress, zapewnienie szybkiego i wydajnego wsparcia jest znacznie łatwiejsze dzięki pomocy technicznej LiveAgent WordPress i na żywo wtyczka czatu. Proaktywnie nawiązuj kontakt z klientami i potencjalnymi klientami, oferuj natychmiastowe wsparcie, popraw satysfakcję klientów i generuj konwersje.

Czy LiveAgent to odpowiednia wtyczka WordPress helpdesk i czat na żywo dla Twojej firmy?

Wybór odpowiedniej wtyczki pomocy technicznej WordPress nie musi być przytłaczającym zadaniem. Dzięki wtyczce LiveAgent możesz łatwo dodać widżet czatu na żywo do swojej witryny lub bloga opartej na WordPressie. Dzięki szerokiej gamie wspólnych i unikalnych funkcji czatu na żywo możesz skorzystać z:

real-time typing view

Najszybszy iw pełni konfigurowalny widżet czatu, który uzupełni Twoją witrynę

Ponieważ dzisiejsi konsumenci mają duże oczekiwania co do szybkości obsługi klienta, stworzyliśmy najszybszy widget czatu na żywo na rynku wyświetla się w zaledwie 2,5 sekundy. Poza tym jest w pełni i łatwo konfigurowalny – dzięki czemu możesz dostosować wygląd i działanie widżetu czatu, aby wyglądał na natywne dla Twojej witryny.

Live chat - Proactive chat invitations

Proaktywne zaproszenia na czat w celu zaangażowania i przekształcenia większej liczby odwiedzających w klientów

Zwiększ zaangażowanie, proaktywnie zapraszając potencjalnych i obecnych klientów do czatowania z agentami podczas przeglądania Twojej witryny. Skonfiguruj zaproszenia na czat dla niestandardowych adresów URL — takich jak ceny lub strony kasy — i zwiększ liczbę konwersji jak nigdy dotąd. LiveAgent zapewnia również, że proaktywne zaproszenia pojawiają się tylko wtedy, gdy masz wystarczającą liczbę dostępnych przedstawicieli online.

Shared customer information - LiveAgent

Inteligentny routing czatu zapewniający szybką i dokładną komunikację

LiveAgent kieruje przychodzące czaty do właściwych członków Twojego zespołu i dynamicznie dostosowuje dostępność czatu, gdy Twoi agenci logują się i wylogowują podczas ich zmiany. Ponadto zaawansowany routing czatu zapewnia, że czaty są przypisywane do agentów, którzy mieli wcześniejsze interakcje z klientami na czacie, w celu uzyskania dokładniejszej i trafniejszej komunikacji.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Monitorowanie online w celu śledzenia zachowania odwiedzających na Twojej stronie

Monitoruj, kto przegląda Twoją witrynę, jak się po niej porusza i jak długo tam jest. Uzbrojony we właściwy kontekst – taki jak rzeczywista witryna odwiedzającego, strona odsyłająca, kraj i aktualny czas – możesz proaktywnie zapraszać ich do czatu, gdy uznasz to za stosowne, aby upewnić się, że Twoje zaproszenie do czatu jest trafne.

What is live chat software

Widok pisania w czasie rzeczywistym, aby uzyskać odpowiedzi jeszcze szybciej

Zrób wrażenie na klientach, z którymi rozmawiasz, udzielając odpowiedzi jeszcze szybciej dzięki odrobinie magii „widoku pisania w czasie rzeczywistym”. Zobacz, co gość po drugiej stronie pisze na czacie w czasie rzeczywistym, zanim to prześle, i zacznij myśleć o odpowiedzi. Przygotuj odpowiedź, zanim pytanie zostanie faktycznie przesłane, aby zadziwić klientów szybką obsługą.

Three agents providing support via voice

Czat wewnętrzny do interakcji z innymi agentami, gdy potrzebna jest dodatkowa pomoc

Nie masz odpowiedzi lub nie możesz od razu rozwiązać problemu klienta? Błyskawicznie łącz się z innymi agentami za pośrednictwem wewnętrznego czatu, gdy potrzebujesz pomocy członków zespołu. Możesz także zapraszać współpracowników do trwającej sesji czatu, wysyłać im wiadomości tekstowe lub pisać notatki, widoczne tylko dla Ciebie i innych agentów.

Dlaczego powinieneś oferować swoim klientom wsparcie na czacie na żywo

Trendy na globalnym rynku

Czat na żywo wciąż rośnie jako kanał komunikacji. Oczekuje się, że globalny rynek oprogramowania do czatu na żywo osiągnie wartość 997 milionów dolarów do 2023 roku.

Zwiększ satysfakcję klientów

Czat na żywo ma najwyższy poziom satysfakcji dla każdego kanału obsługi klienta (73%), w porównaniu z 61% w przypadku poczty e-mail i 44% w przypadku pomocy telefonicznej.

Zwiększ sprzedaż i lojalność

79% firm twierdzi, że oferowanie klientom pomocy na czacie na żywo ma pozytywny wpływ na sprzedaż, przychody i lojalność klientów.

Macros, Attachments and Notes

Kompleksowe rozwiązanie

Oprócz wtyczki do czatu na żywo WordPress, LiveAgent oferuje kompleksowe rozwiązanie omnichannel help desk, które obejmuje ponad 180 funkcji, ponad 40 integracji i mnóstwo dostępnych opcji dostosowywania .

 Niezawodny system zarządzania zgłoszeniami z automatyzacją, wirtualnym ruchem przychodzącym i amp; call center wychodzące wbudowane w Twój help desk, natywny czat na żywo, integracje z mediami społecznościowymi i solidne możliwości samoobsługi obejmujące portal klienta, wiele baz wiedzy i fora klientów – mamy to wszystko w jednym narzędziu z uniwersalną skrzynką odbiorczą .

Centrum pomocy oparte na chmurze dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie obsługi klienta

Ponadto, dział pomocy LiveAgent i amp; Oprogramowanie do czatu na żywo jest całkowicie oparte na chmurze. Ponieważ help desk jest jedną z najcięższych aplikacji do obsługi klienta, posiadanie rozwiązania opartego na chmurze jest lepszym sposobem z wielu powodów.

Nie wymaga bałaganu, to obsługuje i przechowuje dane na zdalnych serwerach i nie nadużywa bazy danych, więc nadal możesz z nich korzystać, nawet gdy Twoja witryna nie działa.

help desk software by LiveAgent
LiveAgent - call center software trusted by leading companies

Zadowoleni klienci to tylko jedno kliknięcie, spróbuj!

Czy wiesz, że LiveAgent jest najczęściej ocenianym oprogramowaniem help desk dla małych i średnich firm w 2019 i 2020 roku?

Rozpocznij w pełni funkcjonalny, 14-dniowy, bezproblemowy, bezpłatny okres próbny i przyjrzyj się bliżej, jak to wszystko działa i jak może pomóc Ci przenieść obsługę klienta na wyższy poziom. Nie wymagamy karty kredytowej.

Artykuły powiązane zHelp desk dla WordPress
Dostosuj język czatu internetowego LiveAgent, widżetów kontaktowych lub opinii i zapewniaj wsparcie klientom mówiącym wieloma językami.

Widżety z możliwością dostosowania języka

Dostosuj język czatu internetowego LiveAgent, widżetów kontaktowych lub opinii i zapewniaj wsparcie klientom mówiącym wieloma językami.

Are you looking for a feature-rich help desk solution? LiveAgent is a help desk software with more than 180 features available.

Funkcje

Rozdawaj nagrody i odznaki najbardziej pracowitym agentom. Pozwól obsłudze klienta używać preferowanego języka. Skonfiguruj widżety i forum. Utwórz bazy wiedzy i fora. Oferuj natywną aplikację mobilną. Integracje, social media, raportowanie, bezpieczeństwo, call center, zarządzanie zgłoszeniami, pola kontaktowe, formularze, notatki, eksport, śledzenie czasu, uniwersalna skrzynka odbiorcza, edytor WYSIWYG, przyciski czatu, animacje, oceny agentów.

Łatwo sprawdzić, kto przegląda Twoją witrynę dzięki funkcji Odwiedzający online w LiveAgent. Śledź wszystkich w witrynie i przeglądaną stronę.

Odwiedzający online

Łatwo sprawdzić, kto przegląda Twoją witrynę dzięki funkcji Odwiedzający online w LiveAgent. Śledź wszystkich w witrynie i przeglądaną stronę.

Wypróbuj najlepsze oprogramowanie do śledzenia klientów na rynku. LiveAgent jest konsekwentnie uznawany za najlepsze narzędzie do śledzenia klientów dla małych i średnich firm.

Miej zawsze oko na swoich klientów

LiveAgent to narzędzie do obsługi klienta, oferujące wsparcie techniczne, tłumaczenia, czat na żywo i integrację z Voyced VoIP. Klienci wypowiadają się pozytywnie, zauważając wzrost satysfakcji klientów i szybką reakcję zespołu wsparcia. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i oferuje wiele funkcji, które poprawiają produktywność. Obsługa klienta przez człowieka jest preferowanym rozwiązaniem, a LiveAgent pomaga w osiąganiu celów biznesowych.

Post Affiliate Pro to wiodące oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego dostępne od 2004 roku. Zaufało mu ponad 30 tysięcy firm.

Post Affiliate Pro

Firma Quality Unit opracowała Post Affiliate Pro - oprogramowanie afiliacyjne, które stało się motorem jej sukcesu. Rozwój LiveAgent - doskonałego narzędzia do obsługi klienta - był spowodowany potrzebą skutecznego odpowiadania na zapytania klientów. LiveAgent pozwala na łatwe odpowiadanie na każdy rodzaj komunikacji z klientem, co przyczyniło się do zadowolenia klientów na poziomie 98,6%. Firma wierzy, że utrzymanie zadowolenia klientów jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszej konkurencji. LiveAgent jest uznanym rozwiązaniem przez partnerów biznesowych i może być używany w każdej branży.

Linki wewnętrzne są niezbędne w każdej strategii SEO. Sprawdź automatyczną wtyczkę do wewnętrznego linkowania WordPress, która wykona całą pracę za Ciebie!

Najlepsza wtyczka WordPress linkowanie wewnętrzne

The Internal Linking WordPress plugin by Quality Unit offers a variety of features to automate and streamline the internal linking process for SEO. The plugin allows users to insert keywords, synonyms, and related phrases to create natural and versatile internal linking. It also features automatic linking, the option to blacklist URLs, the ability to import keywords in bulk, taxonomies for themed linking, API integration with Google Search Console, options for custom link targets, and does not modify existing manually-added internal links.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

Start Free Trial x