Wersja próbna

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Oprogramowanie wsparcia klienta dla lepszej obsługi

Świetne narzędzie wsparcia klienta pozwala Ci na zapewnianie doskonałej obsługi. Z naszym kompleksowym rozwiązaniem, które stawia na indywidualizację, szybkość i skuteczność, możesz skupić się na budowaniu wartościowej relacji z klientem.

Z LiveAgent wszystkie wiadomości klientów z różnych kanałów trafią do jednej, uniwersalnej skrzynki odbiorczej, do której dostęp uzyska cały zespół. Dzięki temu Twoi pracownicy zobaczą historię interakcji z klientem, co pozwoli im za zapewnienie lepszej obsługi.

logo klientow forbes
logo klientow airbus
logo klientow nascar
logo klientow usc
logo esky color
slido zielone

Dlaczego potrzebujesz narzędzia wsparcia klienta

Kluczem do sukcesu w obsłudze klienta jest dobra relacja z klientem. Jeśli chcesz ją zbudować, musisz odpowiadać na zapytania klientów szybko, efektywnie i z indywidualnym podejściem. Jednak wiele firm online ma problemy z zarządzaniem obsługą klienta, co znacznie utrudnia rozwiązywanie problemów i zapytań.

Pytania

Oto najczęściej zgłaszane problemy w zarządzaniu obsługą klienta:

undraw inbox cleanup w2ur (1)

Zaginione maile

Większość programów poczty e-mail nie ułatwia pracy we współdzielonej skrzynce odbiorczej, bo po prostu nie zostały stworzone z myślą o współpracy. Na przykład, kiedy używasz Outlooka, możesz usunąć wyniki pracy współpracownika i żadna ze stron się o tym nie dowie. W rezultacie łatwo przeoczyć, zgubić, lub nawet usunąć wiadomości. Z LiveAgent cały Twój zespół uzyska dostęp do współdzielonej skrzynki odbiorczej, która znacznie ułatwi współpracę.

Opóźnione odpowiedzi

Trzymanie klientów w niepewności i z brakiem wsparcia nie jest najlepszą praktyką obsługi klienta – niestety jednak często tak to działa. Szczególnie widoczne jest to w organizacjach z dużym zespołem obsługi klienta, a przeoczenie nawet pojedynczego maila może przynieść poważne konsekwencje. 

Z LiveAgent możesz ustawić przypomnienia dla maili o wysokim priorytecie. Dzięki temu Twój zespół zajmie się ważnymi mailami, zanim będzie za późno.

kobieta pracująca przy biurku
kampania email qa8y

Utrudniona współpraca

Jeśli posiadasz duży zespół obsługi klienta, praca poprzez tradycyjną pocztę email może być bardzo ciężka. Na przykład, jeśli pracownik na urlopie dostanie ważną wiadomość, łatwo może o niej zapomnieć lub ją przeoczyć.

Rozwiązanie? LiveAgent oferuje współdzieloną, firmową skrzynkę odbiorczą, dzięki której Twój zespół rozdzieli między sobą pracę niedostępnych pracowników.

Zarządzanie wynikami

Bez współdzielonego systemu do zarządzania komunikacją z klientami ciężko ocenić wyniki swojego zespołu. LiveAgent pozwoli Ci na monitorowanie przepływu wiadomości między Twoim zespołem a klientami. Z łatwością wychwycisz problemy lub nagrodzisz pracowników, którzy zapewniają klientom świetną obsługę.

Kobieta patrząca na wykres

Poznaj LiveAgent - wielokanałowy system komunikacji

obsluga klienta niemozliwa wspolpraca przez email

Wszystkie interakcje w jednym miejscu

LiveAgent przechowuje wszystkie wiadomości w jednym miejscu i pozwala na zapewnienie doskonałej obsługi klienta.

Połącz ulubionego dostawcę VoIP i kontakty

Obserwuj i odpowiadaj na zapytania

Z LiveAgent Twój zespół może śledzić zapytania klientów i odpowiadać na nie. To kompleksowe oprogramowanie, które integruje wszystkie formy komunikacji.

Trzy różne sposoby

Wielokanałowe rozwiązanie dla Twojej firmy

Nieważne, czy klient kontaktuje się z Tobą przez call center, czat na żywo, media społecznościowe, czy email – dzięki kompleksowemu rozwiązaniu LiveAgent Twój zespół może być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami.

Uścisk dłoni

Efektywna komunikacja z LiveAgent

Kluczem do zadowolenia klientów jest komunikacja, dlatego LiveAgent zapewnia Tobie i Twojemu zespołowi narzędzia do efektywnego kontaktu z klientami.

Peter Komornik

LiveAgent to połączenie świetnego czatu na żywo, systemu obsługi zgłoszeń i automatyzacji, która pozwala na wyjątkowe wsparcie naszych klientów

Peter Komornik, CEO
logo slido czarne

Zaawansowane funkcje

LiveAgent oferuje narzędzia, z którymi możesz diametralnie poprawić wyniki swojego zespołu i zwiększyć zadowolenie klientów. Dzięki możliwościom LiveAgent, wielokanałowa komunikacja z klientami będzie przebiegać bez zakłóceń.

helpdesk-ticketing-system-Universal inbox-LiveAgent
Oszczędności dwkw

Najlepszy stosunek jakości do ceny

LiveAgent posiada najlepsze wyniki na rynku i wygrywa z innymi oprogramowaniami obsługi klienta, które są znacznie droższe i posiadają mniej funkcji.

Mobilna aplikacja obsługi klienta

Świetna obsługa klienta oznacza zapewnianie wsparcia poprzez wiele kanałów. Dlatego stworzyliśmy własną, całkowicie kompatybilną aplikację na Androida i iOS.

Nawet, jeśli Twoi pracownicy nie siedzą przed komputerami, mogą być w kontakcie z klientami przez email, telefon i media społecznościowe — wszystko dzięki aplikacji mobilnej. Rezultat? Szybkie rozwiązywanie problemów.

aplikacja na telefon mr4r
undraw połączony świat wuay

W pełni wielojęzyczny

Nasze oprogramowanie wsparcia klienta jest używane na całym świecie i obsługuje wiele języków. Nasza aplikacja dostępna jest w 40+ językach i pozwala na używanie znaków specjalnych czy akcentów.

Dzięki temu Twój zespół może odpowiadać na pytania i problemy klientów w ojczystym języku, a Twoi klienci mogą szukać pomocy we własnym języku.

Funkcje, których potrzebujesz

Z naszym intuicyjnym systemem obsługi zgłoszeń masz dostęp do wszystkich interakcji z klientami jednocześnie. Co więcej, możesz zautomatyzować wiele najczęściej wykonywanych zadań. Twój zespół może błyskawicznie zmieniać formę komunikacji, a LiveAgent dostosuje się do potrzeb Twojej branży przez formularze kontaktu i zindywidualizowane centrum pomocy.

LiveAgent nieustannie się rozwija i pracuje nad nowymi funkcjami. Już teraz oferujemy ponad 179 funkcji dla obsługi klienta i ponad  40 integracji.

podsumowania funkcji jg7a

Ponad 21 000 firm nie może się mylić

LiveAgent zaufało wiele z największych i najbardziej prestiżowych firm na świecie. Przeczytaj historie naszych klientów, żeby dowiedzieć się, w jaki sposób LiveAgent może pomóc również Twojej firmie w zwiększeniu satysfakcji i lojalności klientów oraz podnieść poziom obsługi Twoich klientów. 

instalacja aplikacji mbdv

LiveAgent dostosuje się do potrzeb Twojej firmy

LiveAgent to kompleksowe narzędzie wsparcia klienta dla nowych i istniejących firm. Jeśli udało Ci się wystartować z własnym biznesem, oprogramowanie pozwoli Ci na szybkie zbudowanie bazy klientów i zdobycie ich lojalności. Jeśli Twoja firma jest już znana rynku, a Ty chcesz podnieść poziom swojej obsługi klienta, integracja wszystkich interakcji z klientami z różnych kanałów w jednym, scentralizowanym systemie, usprawni pracę Twojego zespołu.

LiveAgent został zaprojektowany z myślą o wielu sektorach i nasze oprogramowanie świetnie sprawdza się w firmach o różnych rozmiarach. Nieważne, w jakiej działasz branży i jak duża jest Twoja firma — możemy pomóc Ci polepszyć komunikację z klientami.

Czym jest oprogramowanie wsparcia klienta?

Oprogramowanie wsparcia klienta pozwoli Tobie i Twojemu zespołowi na zarządzanie interakcjami z klientami. LiveAgent to rozwiązanie SaaS, które organizuje wszystkie Twoje wiadomości w jednym, przejrzystym systemie.

Twoi klienci chcą skontaktować się z Tobą poprzez wiele różnych kanałów, takich jak email, telefon, messenger czy czat na żywo, więc uniwersalna skrzynka odbiorcza pomoże Twoim pracownikom lepiej zrozumieć problemy klientów i szybciej je rozwiązywać. Co więcej, LiveAgent zabezpiecza Twoją wewnętrzną komunikację, dzięki czemu dane Twoich klientów będą bezpieczne.

Satysfakcja klientów jest kluczem do sukcesu Twojej firmy i społeczności eCommerce. Nasze narzędzie pomoże Ci znacznie ulepszyć twoją komunikację z klientami. Twój zespół będzie w stałym kontakcie z klientami poprzez różne kanały, a Ty będziesz mógł monitorować wyniki Twojego działu obsługi klienta.

undraw faq rjoy
odkryj lista rzeczy do zrobienia a49b

Jak wybrać odpowiednie oprogramowanie?

Rynek narzędzi obsługi klienta jest przepełniony, a każdy producent oferuje inne narzędzia. Jak przy każdym zakupie, musisz wziąć pod uwagę potrzeby Twojej branży, wielkość firmy i osobiste preferencje.

Większość dostawców oprogramowania oferuje podstawowe funkcje, takie jak system obsługi zgłoszeń, czat na żywo i panel analityczny. Do bardziej zaawansowanych funkcji należą automatyzacja, liczne systemy bazy wiedzy i narzędzia do współpracy.

W LiveAgent poszliśmy o krok dalej. Wbudowaliśmy call center w nasze oprogramowanie, zapewniając łatwe przełączanie między rozmowami telefonicznymi a innymi formami komunikacji. LiveAgent obsługuje też media społecznościowe: możesz odpowiadać na wiadomości otrzymane w social media bezpośrednio ze swojego panelu komunikacji. Nasz wyjątkowy system zgłoszeń organizuje wszystkie wiadomości w jednym miejscu.

Porównanie oprogramowań wsparcia klienta

Wybranie odpowiedniego oprogramowania wsparcia klienta może być przytłaczającym zadaniem. Właśnie dlatego LiveAgent dostosowuje się do Twoich potrzeb. Jeśli Twój dział obsługi klienta to tylko jedna osoba, nie martw się: LiveAgent zorganizuje wszystkie wiadomości za Ciebie. Jeśli zapytaniami zajmuje się duży zespół, LiveAgent ułatwi współpracę agentów i zwiększy zadowolenie Twoich klientów.

Interfejs LiveAgent jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, pełen przydatnych funkcji, a dodatkowo pozwalają na mierzenie skuteczności Twojej obsługi klienta dzięki dostępowi do kluczowych metryk. Oferujemy LiveAgent w świetnej cenie — możesz korzystać ze wszystkich wymienionych funkcji w cenie… kolacji dla dwóch osób.

test aplikacji reah

Będziesz w dobrych rękach!

Jeśli to Cię nie przekonuje – zadzwoń do nas. Wytłumaczymy Ci, jak twoja firma może wykorzystać LiveAgent dla usprawnienia komunikacji i obsługi klienta. Dostosujemy oprogramowanie do Twoich potrzeb. Od lat pracujemy z tysiącami firm i jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy im wszystkie narzędzia potrzebne do zapewniania wyjątkowej obsługi ich klientom.

Czy wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamahę, O2 i Uniwersytet Oksfordzki? Dokładnie… LiveAgent!

Wypróbuj za darmo już teraz! Nie wymagamy karty kredytowej

Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our privacy and cookies policy.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo