Customizable support documentation software

Create intricate knowledge bases for customers and agents with just a few clicks.

  • ✓ No setup fee    
  • ✓ Customer service 24/7    
Used by
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Knowledge base software by LiveAgent

Z łatwością twórz bazę wiedzy i dokumentację wspierajacą

Liczne badania wskazują, że większość dzisiejszych konsumentów woli szukać informacji w internecie i samodzielnie rozwiązywać problemy, niż dzwonić do obsługi klienta. Dzięki oprogramowaniu do tworzenia dokumentacji pomocy LiveAgent możesz łatwo stworzyć obszerną bazę wiedzy i umożliwić klientom samoobsługę przez całą dobę.

Dostarczaj klientom wiedzę wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebują – bez konieczności bezpośredniej pomocy ze strony agentów. Dzięki LiveAgent możesz z powodzeniem zmniejszyć obciążenie zespołu i jednocześnie zadowolić klientów.

  • GetApp leaders 2021
  • SourceForge leader fall 2021
  • Best help desk software
3 people reviewing support documentation

Co to jest dokumentacja pomocnicza?

Dokumentacja pomocnicza zawiera oficjalne informacje wyjaśniające użycie, funkcjonalność, tworzenie lub architekturę produktu lub usługi firmy. Może zawierać wszystko, od podstawowych poradników użytkownika po zaawansowane samouczki techniczne w Twojej bazie wiedzy.

Dokumentacja pomocy technicznej jest tworzona dla klientów, agentów pomocy technicznej i wszystkich innych członków Twojego zespołu, którzy muszą znać tajniki działania produktu lub usługi. W szczególności dokumentacja wsparcia jest niezbędna dla SaaS i firm technologicznych, które sprzedają złożone rozwiązania programowe.

Kluczowe korzyści wynikające z posiadania dobrze napisanej dokumentacji wsparcia klienta

Dokładna dokumentacja wsparcia zapewnia korzyści biznesowe na wielu poziomach. Ponadto jest niezbędna zarówno dla klientów, jak i pracowników pomocy technicznej.

Wspieraj swoich agentów i zespoły

Dokumentacja bazy wiedzy jest niezbędna dla Twojego zespołu wsparcia. Mając wszystko starannie udokumentowane, Twoi agenci zawsze będą mieli pod ręką odpowiednie informacje, aby zapewnić klientom szybkie i spójne odpowiedzi.

Popraw satysfakcję klientów

Konsumenci coraz częściej wolą samoobsługę od interakcji międzyludzkich. Wszechstronna baza wiedzy i dokumentacja wsparcia umożliwiają Twoim klientom naprawienie problemów, zanim będą musieli poprosić o pomoc.

Zostań autorytetem w swojej niszy

Oferując klientom wiarygodne, dokładne, trafne i kompleksowe źródło informacji o swoich produktach lub usługach, możesz zbudować autorytet dotyczący marki i zdobyć większe zaufanie klientów.

Zapewnij swoim klientom i zespołowi wsparcia odpowiednią wiedzę

Dzięki bazie wiedzy LiveAgent i oprogramowaniu do tworzenia dokumentacji pomocy online możesz skonsolidować całą dokumentację pomocy technicznej w scentralizowanej bazie wiedzy i udostępnić ją każdemu, kto jej potrzebuje.

Post Affiliate Pro knowledge base on laptop screen

Potężny edytor WYSIWYG

Dzięki potężnemu edytorowi wizualnemu WYSIWYG tworzenie, edytowanie i formatowanie bazy wiedzy i dokumentacji wsparcia nigdy nie było łatwiejsze. Możesz dodawać obrazy, filmy, tabele i inne elementy wizualne, aby upewnić się, że treść jest atrakcyjna, angażująca i łatwa do wykorzystania.

Wewnętrzna dokumentacja wsparcia

Zbuduj wewnętrzną bazę wiedzy z niezbędną dokumentacją, która będzie widoczna tylko dla Twojego zespołu wsparcia. Zapewnij agentom natychmiastowy dostęp do właściwych informacji i umożliw im szybkie rozwiązywanie problemów klientów bez konieczności tracenia czasu na szukanie rozwiązań.

woman behind computer organizing support documentation
woman adding content to multiple support documentation files

Wiele baz wiedzy

Skonfiguruj nieograniczoną liczbę baz wiedzy, po jednej dla każdej marki, produktów, usług lub działów – wszystko na jednym koncie LiveAgent. Każda baza wiedzy jest całkowicie oddzielna i będzie miała swój własny, niepowtarzalny wygląd, ustawienia i zawartość. 

Załączniki w artykułach

Uzupełnij dokumentację o dodatkowe pomocne zasoby, dołączając pliki do pobrania do artykułów bazy wiedzy. Spraw, aby Twoje treści były jeszcze bardziej pouczające i wartościowe oraz pomóż klientom zgłębić tematy, które ich interesują.

woman downloading support documentation
search suggestion in LiveAgent - gif

Widżet wyszukiwania z sugestiami

Pomóż swoim klientom i zespołowi wsparcia w łatwym i bezproblemowym poruszaniu się po dokumentacji bazy wiedzy, włączając widżet wyszukiwania, który automatycznie zasugeruje odpowiednią treść w czasie rzeczywistym na podstawie słów kluczowych wpisanych w pasku wyszukiwania.

Bogate opcje dostosowywania

Upewnij się, że dokumentacja w bazie wiedzy jest zgodna ze stylem Twojej marki za pomocą szeregu ustawień i opcji dostosowywania. Możesz zmienić logo, tytuł, wybrać motyw, zdefiniować kolory, wstawić własny kod HTML i niestandardowy CSS lub dodać kody śledzenia.

woman designing website

LiveAgent to o wiele więcej

Przechowuj całą komunikację z klientami w jednym miejscu i zapewnij wsparcie samoobsługowe. Z łatwością obsługuj zgłoszenia, e-maile, czaty, połączenia i wiadomości w mediach społecznościowych dzięki kompleksowemu, ujednoliconemu rozwiązaniu do obsługi klienta.

book lover - illustration

Portal dla klientów

Oprócz tworzenia dokumentacji pomocy technicznej można skonfigurować kompletny portal samoobsługowy, w którym klienci mogą przesyłać swoje zgłoszenia i zarządzać nimi, dzielić się opiniami i wchodzić ze sobą w interakcje na forum społeczności.

Obsługa zarządzania ticketami

Od inteligentnej dystrybucji ticketów, reguł automatyzacji przepływu pracy i łatwego zarządzania odpowiedzialnością – po gotowe odpowiedzi, umowy SLA, solidne narzędzia do raportowania i współpracy zespołowej – to wszystko zapewnia LiveAgent, pełen zakres funkcji.

Test email campaigns
quick quality customer service through live chat

Czat na żywo

Zapewnij natychmiastową obsługę klienta za pomocą czatu na żywo. Nasz widżet czatu jest najszybszy na rynku i zawiera zarówno podstawowe, jak i zaawansowane funkcje, takie jak przekierowywanie czatu, proaktywne zaproszenia do czatu, monitorowanie odwiedzających i wiele więcej.

Wbudowane oprogramowanie call center

LiveAgent dostarczana w chmurze wbudowane call center i umożliwia integrację z dowolnym dostawcą VoIP. Odbieraj połączenia z telefonów stacjonarnych lub bezpośrednio ze swojej strony internetowej (zarówno głosowe, jak i wideo) bez dodatkowych opłat za minutę.

two people video calling
How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent | Live Agent04:04Youtube video: How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent
Live Agent

Zarządzanie kanałami mediów społecznościowych

Zintegruj Facebooka, Twittera i Instagrama, aby usprawnić wszystkie swoje kanały mediów społecznościowych w jednej skrzynce odbiorczej. Z łatwością monitoruj i odpowiadaj na wszystkie wiadomości, komentarze i wzmianki o marce z jednego pulpitu bez konieczności przechodzenia między różnymi kontami społecznościowymi.

Dlaczego LiveAgent? Ponad 30 000 firm nie może się mylić

Integrations pricing-icon

Więcej niż dokumentacja pomocnicza

Połączyliśmy system ticketowy, czat, głos i wideo, media społecznościowe oraz samoobsługowe wsparcie w jednym narzędziu.

colorful review - icon

Najczęściej recenzowany i oceniany jako numer 1

LiveAgent było najczęściej recenzowanym i ocenianym jako numer 1 oprogramowania pomocy technicznej dla małych i średnich firm w latach 2019-2020. 

birthday cake - icon

Ponad 15 lat na rynku

Od 2004 roku zapewniamy nasz system obsługi klienta firmom z różnych branż.

Gear - icon

Bogaty w funkcje i skalowalny

LiveAgent jest wyposażony w ponad 180 funkcji, ponad 40 integracji i można go dostosować do własnych wymagań.

Savings illustration

Wybierz plan, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom

Z 4 planami subskrypcji do wyboru oraz w pełni przejrzystym i uczciwym cenom, LiveAgent może przynieść korzyści każdej firmie – bez względu na wielkość i branżę, w której działasz. Zacznij bezpłatny 14-dniowy okres próbny, aby przetestować go i zobaczyć, jak może poprawić jakość obsługi klienta.

Będziesz w dobrych rękach!

Wiesz, co łączy Huawei, BMW, Yamahę i O2? LiveAgent - bingo!

Wypróbuj za darmo już teraz Nie wymagamy karty kredytowej

FAQ

What is support documentation software?

Support documentation software allows you to keep all the essential employee and customer documentation organized and safe in one place/platform. So, it represents a self-service option for both customers and agents, which creates improved workflow and increases customer satisfaction.

How can you safely build a knowledge base for your employees?

LiveAgent is a secure help desk software that allows you to build an extensive internal and external knowledge base. Moreover, your brand can categorize topics and keep the content organized.

How much does LiveAgent cost?

LiveAgent offers three subscriptions based on customer preferences. It varies from 15 to 39 US dollars per month for an agent. However, we also offer a free account with some limitations.

Related Articles to Oprogramowanie dokumentacji pomocniczej
Wsparcie przez czat zapewnia oprogramowanie do czatu na żywo. LiveAgent zapewnia obsługę czatu online dla swoich klientów. Przedstawiciel klienta jest gotowy do pomocy.

Wsparcie przez czat

Czat serwisowy jest ważnym narzędziem w obsłudze klientów. Zaleca się stosowanie poprawnej gramatyki i osobistego podejścia do klienta, a także integrowanie aplikacji z oprogramowaniem pomocy technicznej. LiveAgent oferuje wiele funkcji i integracji, w tym platformę do zgłaszania problemów i wsparcie techniczne. Można wypróbować je za darmo przez 7 lub 30 dni.

Darmowe oprogramowanie do czatu na żywo dla Twojej witryny gwarantuje spersonalizowane doświadczenia klientów, lepsze interakcje z markami i przewagę konkurencyjną.

Darmowe oprogramowanie do czatu na żywo dla Twojej witryny

Live chat to medium umożliwiające interakcję z odwiedzającymi witrynę. Jest to także skuteczne narzędzie do budowania długotrwałych relacji z klientami. Za jego pomocą można inicjować rozmowy z odwiedzającymi, interakcjonować z powracającymi klientami czy zapewnić wsparcie użytkownikom na bieżąco. Czat na żywo jest powszechnie stosowany w firmach jako sposób obsługi klientów oraz w strategiach marketingowych. Oprogramowanie do czatu na żywo oferuje wiele funkcji, które umożliwiają łatwe zarządzanie biznesem, integrowanie z mediami społecznościowymi oraz automatyzację.

LiveAgent pomaga branży detalicznej w zapewnieniu najlepszej możliwej obsługi klienta. LiveAgent - jedno rozwiązanie omnichannel, które usatysfakcjonuje każdego klienta.

Oprogramowanie Helpdesk dla handlu detalicznego

LiveAgent oferuje pomoc na czacie, która umożliwia klientom dotarcie do przedstawicieli firmy w każdej chwili. Istnieją zasady obsługi czatu, takie jak poprawna gramatyka i szybka odpowiedź. LiveAgent oferuje darmową wersję próbną swojego oprogramowania Helpdesk dla branży marketingowej i telekomunikacyjnej bez wymaganej karty kredytowej. Oprogramowanie LiveAgent umożliwia łatwe tworzenie baz wiedzy i dokumentacji wspierającej z możliwością samodzielnego korzystania przez klientów. Czat na żywo to skuteczne narzędzie pomocy technicznej dla firm.

LiveAgent zwiększa satysfakcję klientów dzięki wielokanałowemu oprogramowaniu do angażowania klientów. Zapoznaj się z zaletami LiveAgent!

Zrealizuj to Zrealizuj to dzięki oprogramowaniu do angażowania klientów.

Oprogramowanie do angażowania klientów dla biznesu powinno zapewniać możliwość komunikowania się z klientami za pośrednictwem wielu preferowanych przez klientów kanałów, takich jak e-mail, SMS, połączenie głosowe lub media społecznościowe. Automatyzacja jest podstawową funkcją oprogramowania do obsługi klienta, ponieważ oszczędza czas i pozwala realizować strategie zaangażowania klientów na podstawie określonych kryteriów, takich jak częste zakupy określonego produktu.

Agenci obsługi klienta muszą posiadać pełen zakres umiejętności obsługi klienta, aby móc zapewnić poziom obsługi, jakiego oczekują konsumenci.

Umiejętności obsługi klienta

Dobra obsługa klienta wymaga umiejętności komunikacyjnych, w tym używania pozytywnego języka, rozwiązywania problemów i elastyczności. Pozytywne nastawienie i dobrze zaplanowane zarządzanie czasem są również kluczowe. Współpraca z oprogramowaniem do obsługi klienta, takim jak LiveAgent, może pomóc w usprawnieniu procesu obsługi i zwiększeniu satysfakcji klientów.

Chcesz znaleźć konkretną stronę w witrynie LiveAgent? Sprawdź naszą mapę witryny, aby szybko znaleźć informacje, których szukasz.

Mapa strony

Teks informuje o preferencjach klientów w kontekście obsługi - preferują oni interakcje z ludzkimi przedstawicielami, a nie chatbotami. Autor zachęca do używania oprogramowania obsługi reklamacji LiveAgent, które umożliwia zapisywanie skarg i reklamacji, dzielenie ich na kategorie i śledzenie ich historii. Czat na żywo to ważne narzędzie dla biznesów e-commerce, które pozwala na zwiększenie satysfakcji i poprawę obsługi klienta. Narzędzie self-service LiveAgent oferuje samoobsługowe wsparcie klienta poprzez bazy wiedzy, FAQ, przewodniki rozwiązywania problemów i społeczności klientów.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

×
Umów się na indywidualną rozmowę i zobacz, jakie korzyści LiveAgent może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na demo