Customizable support documentation software

Twórz skomplikowane bazy wiedzy dla klientów i agentów za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

  • ✓ Bez opłaty konfiguracyjnej    
  • ✓ Obsługa klienta 24/7    
Używany przez
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Knowledge base software by LiveAgent

Z łatwością twórz bazę wiedzy i dokumentację wspierajacą

Liczne badania wskazują, że większość dzisiejszych konsumentów woli szukać informacji w internecie i samodzielnie rozwiązywać problemy, niż dzwonić do obsługi klienta. Dzięki oprogramowaniu do tworzenia dokumentacji pomocy LiveAgent możesz łatwo stworzyć obszerną bazę wiedzy i umożliwić klientom samoobsługę przez całą dobę.

Dostarczaj klientom wiedzę wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebują – bez konieczności bezpośredniej pomocy ze strony agentów. Dzięki LiveAgent możesz z powodzeniem zmniejszyć obciążenie zespołu i jednocześnie zadowolić klientów.

  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • GetApp leaders 2021
3 people reviewing support documentation

Co to jest dokumentacja pomocnicza?

Dokumentacja pomocnicza zawiera oficjalne informacje wyjaśniające użycie, funkcjonalność, tworzenie lub architekturę produktu lub usługi firmy. Może zawierać wszystko, od podstawowych poradników użytkownika po zaawansowane samouczki techniczne w Twojej bazie wiedzy.

Dokumentacja pomocy technicznej jest tworzona dla klientów, agentów pomocy technicznej i wszystkich innych członków Twojego zespołu, którzy muszą znać tajniki działania produktu lub usługi. W szczególności dokumentacja wsparcia jest niezbędna dla SaaS i firm technologicznych, które sprzedają złożone rozwiązania programowe.

Kluczowe korzyści wynikające z posiadania dobrze napisanej dokumentacji wsparcia klienta

Dokładna dokumentacja wsparcia zapewnia korzyści biznesowe na wielu poziomach. Ponadto jest niezbędna zarówno dla klientów, jak i pracowników pomocy technicznej.

Wspieraj swoich agentów i zespoły

Dokumentacja bazy wiedzy jest niezbędna dla Twojego zespołu wsparcia. Mając wszystko starannie udokumentowane, Twoi agenci zawsze będą mieli pod ręką odpowiednie informacje, aby zapewnić klientom szybkie i spójne odpowiedzi.

Popraw satysfakcję klientów

Konsumenci coraz częściej wolą samoobsługę od interakcji międzyludzkich. Wszechstronna baza wiedzy i dokumentacja wsparcia umożliwiają Twoim klientom naprawienie problemów, zanim będą musieli poprosić o pomoc.

Zostań autorytetem w swojej niszy

Oferując klientom wiarygodne, dokładne, trafne i kompleksowe źródło informacji o swoich produktach lub usługach, możesz zbudować autorytet dotyczący marki i zdobyć większe zaufanie klientów.

Zapewnij swoim klientom i zespołowi wsparcia odpowiednią wiedzę

Dzięki bazie wiedzy LiveAgent i oprogramowaniu do tworzenia dokumentacji pomocy online możesz skonsolidować całą dokumentację pomocy technicznej w scentralizowanej bazie wiedzy i udostępnić ją każdemu, kto jej potrzebuje.

Post Affiliate Pro knowledge base on laptop screen

Potężny edytor WYSIWYG

Dzięki potężnemu edytorowi wizualnemu WYSIWYG tworzenie, edytowanie i formatowanie bazy wiedzy i dokumentacji wsparcia nigdy nie było łatwiejsze. Możesz dodawać obrazy, filmy, tabele i inne elementy wizualne, aby upewnić się, że treść jest atrakcyjna, angażująca i łatwa do wykorzystania.

Wewnętrzna dokumentacja wsparcia

Zbuduj wewnętrzną bazę wiedzy z niezbędną dokumentacją, która będzie widoczna tylko dla Twojego zespołu wsparcia. Zapewnij agentom natychmiastowy dostęp do właściwych informacji i umożliw im szybkie rozwiązywanie problemów klientów bez konieczności tracenia czasu na szukanie rozwiązań.

woman behind computer organizing support documentation
woman adding content to multiple support documentation files

Wiele baz wiedzy

Skonfiguruj nieograniczoną liczbę baz wiedzy, po jednej dla każdej marki, produktów, usług lub działów – wszystko na jednym koncie LiveAgent. Każda baza wiedzy jest całkowicie oddzielna i będzie miała swój własny, niepowtarzalny wygląd, ustawienia i zawartość. 

Załączniki w artykułach

Uzupełnij dokumentację o dodatkowe pomocne zasoby, dołączając pliki do pobrania do artykułów bazy wiedzy. Spraw, aby Twoje treści były jeszcze bardziej pouczające i wartościowe oraz pomóż klientom zgłębić tematy, które ich interesują.

woman downloading support documentation
search suggestion in LiveAgent - gif

Widżet wyszukiwania z sugestiami

Pomóż swoim klientom i zespołowi wsparcia w łatwym i bezproblemowym poruszaniu się po dokumentacji bazy wiedzy, włączając widżet wyszukiwania, który automatycznie zasugeruje odpowiednią treść w czasie rzeczywistym na podstawie słów kluczowych wpisanych w pasku wyszukiwania.

Bogate opcje dostosowywania

Upewnij się, że dokumentacja w bazie wiedzy jest zgodna ze stylem Twojej marki za pomocą szeregu ustawień i opcji dostosowywania. Możesz zmienić logo, tytuł, wybrać motyw, zdefiniować kolory, wstawić własny kod HTML i niestandardowy CSS lub dodać kody śledzenia.

woman designing website

LiveAgent to o wiele więcej

Przechowuj całą komunikację z klientami w jednym miejscu i zapewnij wsparcie samoobsługowe. Z łatwością obsługuj zgłoszenia, e-maile, czaty, połączenia i wiadomości w mediach społecznościowych dzięki kompleksowemu, ujednoliconemu rozwiązaniu do obsługi klienta.

book lover - illustration

Portal dla klientów

Oprócz tworzenia dokumentacji pomocy technicznej można skonfigurować kompletny portal samoobsługowy, w którym klienci mogą przesyłać swoje zgłoszenia i zarządzać nimi, dzielić się opiniami i wchodzić ze sobą w interakcje na forum społeczności.

Obsługa zarządzania ticketami

Od inteligentnej dystrybucji ticketów, reguł automatyzacji przepływu pracy i łatwego zarządzania odpowiedzialnością – po gotowe odpowiedzi, umowy SLA, solidne narzędzia do raportowania i współpracy zespołowej – to wszystko zapewnia LiveAgent, pełen zakres funkcji.

Test email campaigns
quick quality customer service through live chat

Czat na żywo

Zapewnij natychmiastową obsługę klienta za pomocą czatu na żywo. Nasz widżet czatu jest najszybszy na rynku i zawiera zarówno podstawowe, jak i zaawansowane funkcje, takie jak przekierowywanie czatu, proaktywne zaproszenia do czatu, monitorowanie odwiedzających i wiele więcej.

Wbudowane oprogramowanie call center

LiveAgent dostarczana w chmurze wbudowane call center i umożliwia integrację z dowolnym dostawcą VoIP. Odbieraj połączenia z telefonów stacjonarnych lub bezpośrednio ze swojej strony internetowej (zarówno głosowe, jak i wideo) bez dodatkowych opłat za minutę.

two people video calling

Zarządzanie kanałami mediów społecznościowych

Zintegruj Facebooka, Twittera i Instagrama, aby usprawnić wszystkie swoje kanały mediów społecznościowych w jednej skrzynce odbiorczej. Z łatwością monitoruj i odpowiadaj na wszystkie wiadomości, komentarze i wzmianki o marce z jednego pulpitu bez konieczności przechodzenia między różnymi kontami społecznościowymi.

Dlaczego LiveAgent? Ponad 30 000 firm nie może się mylić

Integrations pricing-icon

Więcej niż dokumentacja pomocnicza

Połączyliśmy system ticketowy, czat, głos i wideo, media społecznościowe oraz samoobsługowe wsparcie w jednym narzędziu.

colorful review - icon

Najczęściej recenzowany i oceniany jako numer 1

LiveAgent było najczęściej recenzowanym i ocenianym jako numer 1 oprogramowania pomocy technicznej dla małych i średnich firm w latach 2019-2020. 

birthday cake - icon

Ponad 15 lat na rynku

Od 2004 roku zapewniamy nasz system obsługi klienta firmom z różnych branż.

Gear - icon

Bogaty w funkcje i skalowalny

LiveAgent jest wyposażony w ponad 180 funkcji, ponad 40 integracji i można go dostosować do własnych wymagań.

Savings illustration

Wybierz plan, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom

Z 4 planami subskrypcji do wyboru oraz w pełni przejrzystym i uczciwym cenom, LiveAgent może przynieść korzyści każdej firmie – bez względu na wielkość i branżę, w której działasz. Zacznij bezpłatny 30-dniowy okres próbny, aby przetestować go i zobaczyć, jak może poprawić jakość obsługi klienta.

Artykuły powiązane zOprogramowanie dokumentacji pomocniczej
Podziel klientów na firmy i śledź, czego żądają te firmy. Wypróbuj tę funkcję LiveAgent – kolekcje Twoich kontaktów.

Firmy

Firmy to zbiory kontaktów Twoich klientów, oferujące narzędzia do obsługi klienta, szablony, webinary i blog z informacjami na temat branży. LiveAgent pomaga w organizowaniu pracy poprzez zarządzanie kontaktami i obsługę klienta. Dostępne w różnych rozmiarach, oferuje także możliwość wypróbowania za darmo.

Zaproś odwiedzających witrynę do czatu na żywo z agentami. LiveAgent zapewnia różne zaproszenia. Przeczytaj o tym i wypróbuj teraz w LiveAgent.

Galeria zaproszeń do czatu

Agent to źródło informacji o obsłudze klienta, w tym automatyzacji, działu obsługi klienta, komunikacji i raportowaniu. Oprogramowanie do czatu na żywo oferuje wiele korzyści, a obsługa klienta przez człowieka jest preferowana. LiveAgent gwarantuje zadowolenie klientów i oferuje kompleksowe wsparcie.

Porównanie standardów obsługi klienta w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, uwzględniające kulturowe różnice i ich wpływ na doświadczenie klienta. Jack Whitehall analizuje wpływ czynników kulturowych na obsługę klienta w różnych krajach.

Obsługa klienta w Wielkiej Brytanii kontra w Stanach Zjednoczonych | Jack Whitehall

Porównanie standardów obsługi klienta w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, uwzględniające kulturowe różnice i ich wpływ na doświadczenie klienta. Jack Whitehall analizuje wpływ czynników kulturowych na obsługę klienta w różnych krajach.

Get better overview about your support service. Track time spent by each agent supporting customers automatically by LiveAgent’s function - Time tracking.

Time tracking

Time tracking in LiveAgent allows for automatic tracking of time spent by agents on customer support tickets. It also provides the option to force agents to manually input time and add notes. The tracking stops if the agent switches to another ticket or browser tab, ensuring accurate time tracking.

Akademia - Jak Zbierac Referencje

Jak zbierać referencje

Tekst zawiera wskazówki dotyczące poprawy obsługi klienta w firmie. Wskazano na potrzebę korzystania z ankiet i recenzji, automatyzację e-maili po sprzedaży oraz wykorzystanie narzędzi do obsługi zgłoszeń. Omówiono różne wskaźniki, takie jak czas odpowiedzi czy liczba zgłoszeń, które mogą być przydatne dla menedżerów zajmujących się obsługą klienta. Tekst sugeruje również wykorzystanie czatu na żywo w celu poprawy konwersji i lojalności klientów.

Integracje - Haraka

Haraka

LiveAgent oferuje rozwiązania dla biznesu w przemyśle oraz wsparcie techniczne i dostęp do dziennika zmian. Firma posiada nagrody i certyfikaty oraz program lojalnościowy dla partnerów. Na blogu znajdziesz szablony, słowniczek, akademię oraz testy pisania. Można się zarejestrować, by otrzymać dostęp do konta, które zostanie skonfigurowane w ciągu kilku minut. Strona korzysta z plików cookie.

Nasza strona używa plików cookie. Kontynuując korzystanie z niej, zakładamy, że wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności. polityka prywatności i plików cookies.

Start Free Trial x